Türkiye’nin en hızlı internet servis sağlayıcısı TurkNet
nPerf hız testi servisi üzerinden 1 Temmuz 2018 –
30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılan hız testi sonuçlarına göre Türkiye'nin en hızlı internet sağlayıcısı ortalama 32 Mbps download (veri indirme) hızıyla TurkNet oldu. (Türkiye download ortalaması 19Mbps). TurkNet aynı zamanda 48.86 milisaniyelik en düşük PING değeri ile rakiplerini geride bıraktı. (Türkiye ping ortalaması 63 ms.)
 
nperf-badge.png
 
 
Ünlü Twitcher Jahrein de #BİZTURKNETLİYİZ dedi
 
100 MBPS'E KADAR
HIZLI, KOTASIZ,
TAAHHÜTSÜZ
İNTERNET
75,99 TL
 
jahrein-kafa.png
Ünlü Twitcher Jahrein de #BİZTURKNETLİYİZ dedi
Jahrein TurkNet'e özel yayınlarıyla izleyicileriyle buluşuyor, sürpriz hediyeler veriyor. Detaylı bilgi için tıklayın!
jahrein-site-bg-son.jpg
ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?

TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL*

* Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar, ayda 10 TL farkla sunulmaktadır.

Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 90 TL. (Üç ay x 30 TL faturanıza eklenir).
Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 60 TL. (Üç ay boyunca ayda 20 TL faturanıza eklenir.)

turknet-background-1.jpg
 
100 Mbps Fiber Hızında İnternet Mahallenizde!
Siz de İzmir Alsancak, İstanbul Beşiktaş, Şişli, Üsküdar veya Zeytinburnu ilçelerinden birinde oturuyorsanız ayda sadece 75,99 TL'ye TurkNet'in süper hızlı internetiyle hızınıza hız katın!
 
 
Hemen aşağıdan ilçenizi seçin
 
mahallenizde.jpg
 
 
TurkNet Neden Farklı?
TurkNet'te bugüne kadar gördüklerinizden farklı, bambaşka bir internet deneyimi sizi bekliyor. Çünkü biz nasıl bir internet kullanmak istiyorsak size de aynısını sunuyoruz.
turknet-neden-farkli.jpg
 
Bir Bilene Sor
Kullanıcı Yorumları
 
duvar.jpg
 
 
Dijital Müşteri Deneyimi
Her şeyin dijital dönüşüm yaşadığı günümüzde internet hizmeti satın almanın ve sonrasındaki destek hizmetlerinin de dijitalleşmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden TurkNet'te sizi abonelik başlangıcından hizmet aldığınız tüm süreç boyunca hayatınızı kolaylaştıran dijital müşteri deneyimi bekliyor.
 
yeni-nesil-musteri-deneyimi.jpg
 
Gururlarımız
Online içerik portalı Netflix'e en hızlı bağlanan, online oyun platformu Steam'e ise en hızlı ikinci bağlanan operatörüz. Yaptıklarımız sonucunda başarılı olmak ve ödüller almak, işimizi daha iyi yapmak için bizi her zaman motive ediyor.
 
netflix-tablo.jpg
gururluyuz.png
 
 
TurkNet
Şeffaflık Raporu
Türkiye'de ilk defa bir operatör, iyi ve kötü yaptıklarını şeffaf olarak müşterileriyle paylaşıyor. Taleplerinize dönüş ve yeni hizmet başlatma sürelerimizi, arıza bölgelerini, altyapı çalışmalarını, ortalama hız değerlerimizi görmek için buyurun karnemize göz atın.
 
seffaflik.jpg

TurkNet - 100 MBPS'e Kadar Hızlı, Kotasız, Taahütsüz İnternet

TurkNet olarak tek tutkumuz ve işimiz internet! Türkiye’de internet sektöründe değişmez denilenleri değiştiren ve ezberbozan bakış açımızla fark yaratıyoruz. 2015’te Türkiye’de ilk defa interneti internet üzerinden satmaya başlayarak, bayi, ofis üzerinden satış sistemine son verdik. 2016 yılında ise tüketicilerin kafasını karıştıran, çok sayıda tarife, her hız için farklı fiyat gibi uygulamaları bir yana bırarakarak tamamen taahütsüz, 150 GB AKN’li ve alınabilecek maksimum hızda internet ve 1.000 dakika telefonu birlikte sunan Özgür İletişim paketini çıkardık. 2017’de ise henüz yasal zorunluluk olmadan Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulamasına son veren ilk operatör olduk.