TurkNet Hızı Tüm Eve Yeter!

₺249,90

Tüm ailenize yetecek internet hızı TurkNet’te! TurkNet hızını evdeki herkes özgürce kullansın. Adresinizde ne kadar hız alabileceğinizi görmek için hemen altyapınızı sorgulayın, siz de TurkNet’li olun!

Maksimum Hız​

Speedtest verilerine göre TurkNet’ten daha hızlısı yok

Taahhütsüz & Kotasız

1000 Mbps’ye varan hıza sınırsızca erişin

Para iade garantisi​

Memnun kalmazsanız ilk bir ay içerisinde %100 para iadesi alın

Zahmetsiz iptal​

Memnun kaldığınız sürece kullanın, istediğiniz zaman zahmetsizce iptal edin

En hızlı bağlantı

Türkiye'den Netflix'e en hızlı bağlantı

Yüksek performans​

En düşük ping ile Steam'e üstün bağlantı performansı

Taahhütsüz ve Sınırsız İnternet TurkNet’te

TurkNet’le tüm evin internet ihtiyacını karşılayın! Evde çocuklar, ebeveynler derken çok hızlı ve sınırsız internete ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden biz suni kotalarla sizi yormuyor, 1000 Mbps’ye kadar hız sunuyoruz. Üstelik ilk 30 gün içerisinde beğenmezseniz de %100 para iadesi yapıyoruz.

Netflix’e ve Steam’e Üstün Bağlantı Performansı TurkNet’te

Netflix olmadan internetin tadı eksik kalır, biliyoruz. Bu yüzden yaptığımız özel çalışmalarla Netflix’e üstün bağlantı performansı sunuyoruz! Yüksek hızlı, sınırsız internetinizle doya doya 4K kalitesinde diziler filmler izleyebilirsiniz.

Oyuncuların vazgeçilmez platformu Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporunda 2022 Ocak’tan itibaren her hafta zirveyi koruyoruz!  Kullanıcılarımıza en iyi internet deneyimini sunmaya çalışırken bu platformların önemini de biliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Eğer altyapınızda yüksek hızlar sağlayan bir internet varsa, birden fazla kişi farklı cihazlardan aynı anda interneti kullanabilir. Yani siz online toplantıdayken evinizdeki başka biri film izleyebilir. Eğer bir oyun severseniz, oyun sırasında lag gecikmeleri yaşamaz, düşük ping değerine sahip olursunuz. Hızlı upload ve download imkanıyla maksimum performansa ulaşabilir, sınır tanımamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bunun için güçlü bir altyapıya ve altyapınızın sağladığı en yüksek hızı verecek bir operatöre ihtiyacınız olacak.

Özgür iletişim hedefiyle taahhütsüz ve kotasız internet sunan TurkNet, altyapınızın durumuna göre 1000 Mbps’ye kadar hız sunar. Ayrıca, internet hızı santrale olan uzaklığınıza, şebekenin ve ev içi tesisatınız kalitesine, kullandığınız modeme ve internet yoğunluğuna göre değişebilir. En net cevabı almak için tek yapmanız gereken altyapı sorgulama sayfasından alabileceğiniz  hızı öğrenmek.

Evet, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulan ve TurkNet’te de uygulanan Güvenli İnternet Hizmeti (GİH) sizi ve ailenizi internetin zararlı içeriklerinden korumayı amaçlar. Bunun için Çocuk ve Aile Profili’ni seçebilir, zararlı dijital yayınlar ve web sitelerine girişi engelleyebilirsiniz.

Hayır, Çocuk ve Aile Profili için ekstra bir ücret ödenmez. Güvenli İnternet Hizmeti’ne, 0850 288 80 80 numaralı hattı arayarak ya da Online İşlem Merkezi’nden başvurabilirsiniz. Online abonelik işlemleri sırasında Çocuk ve Aile Profili seçimini de yapabilirsiniz.

TurkNet’te tam ailenize göre fırsatlar her zaman vardır. Beğenmezseniz paranız iade, Arkadaşını Getir kampanyası, 1000 TL’ye varan cayma bedeli, öğrenci ve öğretmenlere özel kampanyalar TurkNet’te sizi beliyor. Ayrıntılı bilgiye internet kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do