TurkNet Hızı Tüm Eve Yeter!

₺299,90

Tüm ailenize yetecek internet hızı TurkNet’te! TurkNet hızını evdeki herkes özgürce kullansın. Adresinizde ne kadar hız alabileceğinizi görmek için hemen altyapınızı sorgulayın, siz de TurkNet’li olun!

Yüksek Performans

Daha hızlısı yok

Speedtest’e göre 2021 3. çeyrekten itibaren TurkNet’ten daha hızlısı yok! Tam 9 kere üst üste birinciyiz!

Kota Yok

Taahhütsüz & kotasız

TurkNet'in taahhütsüz ve kotasız hizmetiyle özgür internetin tadını çıkarın!

En Hızlı Bağlantı

Yüksek performans​

2023'te de CDN anlaşmalarımız sayesinde Netflix ve Steam'e üstün erişim performansı sunuyoruz.

Sabit fiyat fırsatı

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile faturanızı tek seferde ya da bankanızın sunduğu 6 aya varan taksit seçenekleriyle ödeyin, fiyatınızı sabitleyin.

Para iade garantisi

Memnun kalmazsanız ilk bir ay içerisinde %100 para iadesi alın.

Zahmetsiz İptal

Zahmetsiz iptal​

Memnun kaldığınız sürece kullanın, istediğiniz zaman zahmetsizce iptal edin

Taahhütsüz ve Sınırsız İnternet TurkNet’te

TurkNet’le tüm evin internet ihtiyacını karşılayın! Evde çocuklar, ebeveynler derken çok hızlı ve sınırsız internete ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden biz suni kotalarla sizi yormuyor, 1000 Mbps’ye kadar hız sunuyoruz. Üstelik ilk 30 gün içerisinde beğenmezseniz de %100 para iadesi yapıyoruz.

Netflix’e ve Steam’e Üstün Bağlantı Performansı TurkNet’te!

Netflix olmadan internetin tadı eksik kalır, biliyoruz. Bu yüzden yaptığımız özel çalışmalarla Netflix’e üstün bağlantı performansı sunuyoruz! Yüksek hızlı, sınırsız internetinizle doya doya 4K kalitesinde diziler filmler izleyebilirsiniz.

Oyuncuların vazgeçilmez platformu Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporlara göre ise birinciyiz ve her hafta üstün erişim performansı gösteriyoruz!

Kullanıcılarımıza en iyi internet deneyimini sunmaya çalışırken bu platformların önemini de biliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Eğer altyapınızda yüksek hızlar sağlayan bir internet varsa, birden fazla kişi farklı cihazlardan aynı anda interneti kullanabilir. Yani siz online toplantıdayken evinizdeki başka biri film izleyebilir. Eğer bir oyun severseniz, oyun sırasında lag gecikmeleri yaşamaz, düşük ping değerine sahip olursunuz. Hızlı upload ve download imkanıyla maksimum performansa ulaşabilir, sınır tanımamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bunun için güçlü bir altyapıya ve altyapınızın sağladığı en yüksek hızı verecek bir operatöre ihtiyacınız olacak.

Özgür iletişim hedefiyle taahhütsüz ve kotasız internet sunan TurkNet, altyapınızın durumuna göre 1000 Mbps’ye kadar hız sunar. Ayrıca, internet hızı santrale olan uzaklığınıza, şebekenin ve ev içi tesisatınız kalitesine, kullandığınız modeme ve internet yoğunluğuna göre değişebilir. En net cevabı almak için tek yapmanız gereken altyapı sorgulama sayfasından alabileceğiniz  hızı öğrenmek.

Evet, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulan ve TurkNet’te de uygulanan Güvenli İnternet Hizmeti (GİH) sizi ve ailenizi internetin zararlı içeriklerinden korumayı amaçlar. Bunun için Çocuk ve Aile Profili’ni seçebilir, zararlı dijital yayınlar ve web sitelerine girişi engelleyebilirsiniz.

Hayır, Çocuk ve Aile Profili için ekstra bir ücret ödenmez. Güvenli İnternet Hizmeti’ne, 0850 288 80 80 numaralı hattı arayarak ya da Online İşlem Merkezi’nden başvurabilirsiniz. Online abonelik işlemleri sırasında Çocuk ve Aile Profili seçimini de yapabilirsiniz.

TurkNet’te tam ailenize göre fırsatlar her zaman vardır. Beğenmezseniz paranız iade, Arkadaşını Getir kampanyası, TurkNet GigaFiber altyapısında 1000 TL’ye kadar, yerleşik operatör altyapısında 240 TL’ye kadar taahhüt cayma bedeli avantajı, öğrenci ve öğretmenlere özel kampanyalar TurkNet’te sizi bekliyor. Ayrıntılı bilgiye internet kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do