TurkNet Hızı Tüm Eve Yeter!

₺249,90

Maksimum Hız​

Steam ve nPerf 2021 verilerine göre TurkNet’ten daha hızlısı yok

Taahhütsüz & Kotasız

1000 Mbps’ye varan hıza sınırsızca erişin

Para iade garantisi​

Memnun kalmazsanız ilk bir ay içerisinde %100 para iadesi alın

Zahmetsiz iptal​

Memnun kaldığınız sürece kullanın, istediğiniz zaman zahmetsizce iptal edin

En hızlı bağlantı

Türkiye'den Netflix'e en hızlı bağlantı

Yüksek performans​

En düşük ping ile Steam'e üstün bağlantı performansı

Taahhütsüz ve Sınırsız İnternet TurkNet’te

Netflix’e ve Steam’e Üstün Bağlantı Performansı TurkNet’te

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer altyapınızda yüksek hızlar sağlayan bir internet varsa, birden fazla kişi farklı cihazlardan aynı anda interneti kullanabilir. Yani siz online toplantıdayken evinizdeki başka biri film izleyebilir. Eğer bir oyun severseniz, oyun sırasında lag gecikmeleri yaşamaz, düşük ping değerine sahip olursunuz. Hızlı upload ve download imkanıyla maksimum performansa ulaşabilir, sınır tanımamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bunun için güçlü bir altyapıya ve altyapınızın sağladığı en yüksek hızı verecek bir operatöre ihtiyacınız olacak.

Özgür iletişim hedefiyle taahhütsüz ve kotasız internet sunan TurkNet, altyapınızın durumuna göre 1000 Mbps’ye kadar hız sunar. Ayrıca, internet hızı santrale olan uzaklığınıza, şebekenin ve ev içi tesisatınız kalitesine, kullandığınız modeme ve internet yoğunluğuna göre değişebilir. En net cevabı almak için tek yapmanız gereken altyapı sorgulama sayfasından alabileceğiniz  hızı öğrenmek.

Evet, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulan ve TurkNet’te de uygulanan Güvenli İnternet Hizmeti (GİH) sizi ve ailenizi internetin zararlı içeriklerinden korumayı amaçlar. Bunun için Çocuk ve Aile Profili’ni seçebilir, zararlı dijital yayınlar ve web sitelerine girişi engelleyebilirsiniz.

Hayır, Çocuk ve Aile Profili için ekstra bir ücret ödenmez. Güvenli İnternet Hizmeti’ne, 0850 288 80 80 numaralı hattı arayarak ya da Online İşlem Merkezi’nden başvurabilirsiniz. Online abonelik işlemleri sırasında Çocuk ve Aile Profili seçimini de yapabilirsiniz.

TurkNet’te tam ailenize göre fırsatlar her zaman vardır. Beğenmezseniz paranız iade, Arkadaşını Getir kampanyası, 1000 TL’ye varan cayma bedeli, öğrenci ve öğretmenlere özel kampanyalar TurkNet’te sizi beliyor. Ayrıntılı bilgiye internet kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale