turknet logo

İnternet Hızı

100 Mbps İnternet ile Ne yapabilirsiniz?

Ocak, 2022
Paylaş
 • 20656
 • 100 Mbps İnternet ile Ne yapabilirsiniz?

  Birden fazla kullanıcıya harika bir internet deneyimi sunan 100 mbps bağlantı hızıyla tanıştınız mı?

  100 Mbps internet, eviniz için alabileceğiniz en ideal internet bağlantı hızlarından biridir. Saniyede 100 megabayt hızında aktarma hızına sahip bağlantıyla aynı anda birçok kullanıcı sorunsuz şekilde internete bağlanabilir ve ortalama bir filmi sadece 2 dakika içinde indirebilirsiniz.

  100 Mbps’lik Bir Bağlantı, 25 Mbps’lik Bir Bağlantıdan Ne Kadar Daha Hızlıdır?

  100 ile 25 Mbps’lik bir bağlantı arasındaki farkı basit olarak şöyle ifade edebiliriz: Günümüzün popüler dijital platformu Netflix’te 25 Mbps’lik bir bağlantıyla Ultra HD ve 4K çözünürlükte video izliyorsanız, aynı internet ağına başka bir kullanıcı bağlandığı takdirde bu deneyiminiz yarım kalacaktır. Öte yandan 100 Mbps’lik bir internet bağlantısına sahip olduğunuzda ve birden fazla kullanıcı aynı ağa bağlanmış olsa bile Ultra HD ve 4K çözünürlükte video deneyimi yaşamaya devam edebilirsiniz.

  Daha Hızlı İnternet Bağlantısının Faydaları Nelerdir?

  Evinize 100 Mbps İnternet Bağlatmanın Avantajları Nelerdir?

  100 Mbps ve daha yüksek hızlar internetin bize sunduğu yepyeni teknolojilere daha kolay ve pratik bir erişim sağlar. Akıllı telefonlarla beraber günlük hayatta kullandığımız birçok cihazın da artık internete bağlı hâle gelip hayatımızı kolaylaştırdığı bir dünyada, bu akıllı cihazların ve bize sunduğu verilerin kontrolünü sağlamak için yüksek hızda sınırsız internet ihtiyacımız günden güne artacaktır.

  Evinize 100 Mbps internete bağlatmanın birçok avantajı vardır:

  Siz de TurkNet ile ideal internet hızına en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. Kotasız ve taahhütsüz Gigafiber internet hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın!

  Bu yazıyı beğendiniz mi? Beğendim
  İlgili Yazılar