turknet logo

İnternet Hızı

İnternet Wi-Fİ’de Yüksek Hız, Kabloluda Düşük Hız Veriyorsa Ne Yapılmalı?

Aralık, 2023
Paylaş
 • 508
 • İnternet Wi-Fİ’de Yüksek Hız, Kabloluda Düşük Hız Veriyorsa Ne Yapılmalı?

  İnternet Wi-Fi’de yüksek hız, kabloluda düşük hız veriyorsa ne yapılmalı? Evinizde ve işletmenizde internetle ilgili hız sorunları yaşamak oldukça can sıkıcı olabilir. Bu yazıda, Wi-Fi üzerinden yüksek hız alırken kablolu bağlantıda düşük hızlarla karşılaşmanın nedenlerini ve çözümlerini ele alacağız.

  İnternet Wi-Fi’de Yüksek, Kabloluda Düşük Hız Veriyorsa Sorun Nedenleri

  Wi-Fi üzerinden hızlı bağlantı, ancak kablolu bağlantıda beklenen hızı alamamanın temelinde birkaç olası neden yatıyor olabilir. Wi-Fi’de yüksek hız alırken kablolu bağlantıda düşük hız sorunlarının başlıca nedenleri:

  Bu nedenlerden bir veya birkaçının etkili olduğunu düşünüyorsanız, sorunu çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  İnternet Wi-Fi’de Yüksek, Kabloluda Düşük Hız Veriyorsa Sorun Çözümleri

  İşte bu sorunu çözmek için kullanabileceğiniz bazı pratik çözüm önerileri:

  Bu çözüm önerileri, kablolu bağlantıda yaşanan düşük hız sorunlarına karşı etkili olabilir.

  Mevcut internet hızından memnun değil ve daha yüksek kaliteli internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsanız, başka operatörden geçiş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. TurkNet olarak kendi altyapımızla GigaFiber internet hizmeti sunuyoruz. GigaFiber internet ile 1000 Mbps’ye varan download ve upload hızlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca GigaFiber kullanıcılarımıza özel 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Siz de GigaFiber’li olmak için altyapı sorgulaması yapabilir ve ardından internet abonelik işlemi başlatabilirsiniz.

  Bu yazıyı beğendiniz mi? Beğendim
  İlgili Yazılar