turknet logo

Sosyal Medya

Kalıpları Yıktık: Artık TurkNet Fiber Internet hizmetlerinde en düşük hız 50 Mbps!

Eylül, 2019
Paylaş
 • 711
 • Kalıpları Yıktık: Artık TurkNet Fiber Internet hizmetlerinde en düşük hız 50 Mbps!

  1996’dan bu yana; kurumsal pazarda maliyetleri aşağı çeken, teknolojiyi akılcı kullanarak müşteri faydasına dönüştüren proaktif yaklaşımlarımızla farkını ortaya koyan ve sektöre yön veren bir operatör olduk. Yine bu yolda müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

  Bugünün Internet gerçeği artık evlerimize bile 35Mb-100Mb hızları getirirken kurumsal pazarda 5-10Mb hızlarda hizmet vermeyi kendimize yakıştıramadık. Bireysel Internet hızlarından daha yavaş hızlar sunan Kurumsal Internet dönemini kapattık, kalıpları yıktık!

  Neler mi yaptık ?

  İnternet temelli teknolojilerin siz değerli müşterilerimizin gücüne güç katması için düşük hızlı Internet dönemini kapattık. Proaktif hizmet anlayışımızın bize verdiği güç ve çeviklik ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek hızı hiçbir ilave maliyet doğurmadan sizlere sunduk. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak, bizim hizmet anlayışımızı şekillendiren en büyük tutkumuz.

   

  Neden TurkNet Kurumsal ?

  Parmaklarınızın ucunda iş süreçlerimizle, sizi zincirlere bağlamadan, sizin faydanızı sizden önce düşünerek, 7/24 kol kola, maliyetleri kısarak sizden biri gibi çalışıyor, sektöre birlikte yön veriyoruz. İnterneti bugünlere sizlerle getirdik, yine sizler için oyunun kurallarını değiştiriyoruz, heyecanlıyız!”

  Lemis Tuna Gülgün
  Kurumsal İş Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı

  Bu yazıyı beğendiniz mi? Beğendim
  İlgili Yazılar