Sosyal Medya

Kalıpları Yıktık: Artık TurkNet Fiber Internet hizmetlerinde en düşük hız 50 Mbps!

 • 102
 • 1996’dan bu yana; kurumsal pazarda maliyetleri aşağı çeken, teknolojiyi akılcı kullanarak müşteri faydasına dönüştüren proaktif yaklaşımlarımızla farkını ortaya koyan ve sektöre yön veren bir operatör olduk. Yine bu yolda müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

  Bugünün Internet gerçeği artık evlerimize bile 35Mb-100Mb hızları getirirken kurumsal pazarda 5-10Mb hızlarda hizmet vermeyi kendimize yakıştıramadık. Bireysel Internet hızlarından daha yavaş hızlar sunan Kurumsal Internet dönemini kapattık, kalıpları yıktık!

  Neler mi yaptık ?

  • TurkNet Fiber müşterilerimizin download hızını 50Mb’e çıkarttık, hiçbir ilave taahhüt ve ücret istemeden
  • Son 5 yıl içinde gidilmeyen yerlere altyapı götürdük, İstanbul Boğaz’ını 3 noktadan geçen fiber altyapımız Türkiye genelinde 700km’ye ulaştı. Fiber ağımıza yakın müşterilerimizi tespit edip fibere geçiş planlarımıza aldık.
  • Fibere geçiremediğimiz Metro Ethernet müşterilerimize altyapılarının desteklediği maksimum hıza çıkarttık.

  İnternet temelli teknolojilerin siz değerli müşterilerimizin gücüne güç katması için düşük hızlı Internet dönemini kapattık. Proaktif hizmet anlayışımızın bize verdiği güç ve çeviklik ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek hızı hiçbir ilave maliyet doğurmadan sizlere sunduk. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak, bizim hizmet anlayışımızı şekillendiren en büyük tutkumuz.

   

  Neden TurkNet Kurumsal ?

  Parmaklarınızın ucunda iş süreçlerimizle, sizi zincirlere bağlamadan, sizin faydanızı sizden önce düşünerek, 7/24 kol kola, maliyetleri kısarak sizden biri gibi çalışıyor, sektöre birlikte yön veriyoruz. İnterneti bugünlere sizlerle getirdik, yine sizler için oyunun kurallarını değiştiriyoruz, heyecanlıyız!”

  • 1996 yılında Internet’le doğduk, Türkiye’de «kurumsal internet» pazarını biz yarattık.
  • Tek odağımız, tek işimiz, en büyük tutkumuz Internet.
  • Yenilikçilik, rekabetçilik, tazelik, engel tanımazlık genlerimizde var. 
  • Dijital iş akışlarını benimsemiş bir operatörüz, bizimle herşey daha şeffaf, daha çevik, daha kolay.

  Lemis Tuna Gülgün
  Kurumsal İş Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı

  2 Yorum “Kalıpları Yıktık: Artık TurkNet Fiber Internet hizmetlerinde en düşük hız 50 Mbps!

  1. “Adresinizde sadece fiber hizmet kullanılabilmektedir. Bu sebeple başvurunuzu alamıyoruz.” Bu ne demek oluyor? Fiber iyi bir hız değil mi zaten, bildiğim kadarıyla?

   1. Merhaba Tolga Bey, her servis sağlayıcı firma sadece kendi abonelerine fiber hizmetini sunuyor. Bulunduğunuz bölgede farklı operatöre ait fiber hizmeti olduğundan dolayı ADSL ya da VDSL hizmet veremiyoruz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir