Backdrop with scrolling

TurkNet Gündem

Şimdi TurkNet GigaFiber ile Tanışın!

Temmuz, 2023
Paylaş
 • 574
 • Şimdi TurkNet GigaFiber ile Tanışın!

  Türkiye’nin yeni nesil operatör şirketlerinden biri olarak sürekli daha iyiye gitme tutkumuz ve yeni nesil teknolojilere olan merakımızla durmadan çalışıyor; internetin geleceğini şekillendiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda ve imza attığımız başarılarımızın arkasında daima müşterilerimize en hızlı ve kesintisiz internet deneyimini yaşatma isteği var.

  Bu duygu ve düşüncelerle yepyeni bir kampanyayı daha hayata geçirdiğimizi sizlerle paylaşmak istedik ve bu yazımızda “Yeni GigaFiber’lilere ilk 6 ay 199,90 TL Kampanyası”nı kaleme aldık.

  Herkes yüksek hızlarda internet deneyimini yaşasın diye TurkNet GigaFiber şimdi sınırlı bir süre için yeni katılan abonelere ilk 6 ay boyunca 299,90 TL yerine 199,90 TL!

  Mevcut TurkNet’lileri de unutmadık!

  Kampanyamız kapsamında yeni TurkNet GigaFiber’li olanlar ilk 6 ay boyunca avantajlı fiyattan yararlanarak toplamda 600 TL tasarruf ediyorlar.

  Elbette, mevcut TurkNet kullanıcılarımızı da unutmadığımızı belirtmek isteriz. Çok yakında web sitemizde ve sosyal medya platformlarımızdan duyurusunu gerçekleştireceğimiz mevcut TurkNet’li kullanıcılarımız için de eşsiz bir fırsatımız olacak. TurkNet kullanıcılarımız altyapıları fark etmeksizin “TurkNet GigaFiber’li Arkadaşını Getir” kampanyası kapsamında davet ettikleri arkadaşlarının TurkNet GigaFiber’li olması halinde aynı fırsattan yararlanabilecekler. Ayrıntılar için beklemede kalın ve bizi takip etmeye devam edin 😊

  GigaFiber’in sağladığı avantajlar neler?

  Tamamen kendi altyapımız üzerinden sunduğumuz fiber internet hizmeti TurkNet GigaFiber ile tüm dizileri ve filmleri yüksek kalitede hızlı bir şekilde izleyebilir; ping sorunu olmadan oyun oynayabilir, hatta yüksek boyutlu oyunları uzun süre beklemenize gerek kalmadan dakikalar içerisinde indirebilirsiniz. Ayrıca 7/24 müşteri desteği ile hem telefon hem de Online İşlemler üzerinden destek taleplerinizi bize kolaylıkla iletebilirsiniz.

  1.000 Mbps’ye varan eşit download ve upload hızında TurkNet GigaFiber’li olmanız için diğer harika nedenler ise şöyle:

   

  Kısacası TurkNet GigaFiber fiyat avantajının yanı sıra sahip olduğu tüm bu özelliklerle internet deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor; hızlı, kesintisiz ve zahmetsiz bir şekilde online dünyaya adım atmanıza olanak sağlıyor.

  Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için TurkNet GigaFiber sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

  Dilerseniz hemen şimdi adresinizin GigaFiber altyapısına uygun olup olmadığını Altyapı Sorgula linkine tıklayarak kontrol edebilir ve Abone Ol sayfamızdaki adımları izleyerek dakikalar içerisinde abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Unutmayın, TurkNet fiyat politikası ve kullanıcılarına mükemmel internet deneyimini en uygun fiyatlarla sunmak için hayata geçirdiği çeşitli TurkNet kampanyaları ile her zaman yanınızda!

  Bu yazıyı beğendiniz mi? Beğendim
  İlgili Yazılar