TurkNet Gündem

TurkNet Blog’dan herkese merhaba

 • 712
 • Blogumuza hoş geldiniz!

  Öncelikle blog garip bir kelime, şunun Türkçesini yazalım dedik ama Türkçesi “örün günlüğü” imiş. Blogdan devam ediyoruz.

  Anlatmak istediğimiz çok şey var. Sosyal medya hesaplarımızda bir kısmını anlatıyoruz ama bu mecraların doğaları gereği az kişiyi ilgilendiren konulara pek giremiyoruz, çok kişiyi ilgilendirecek konuları da çok derinlikli anlatamıyoruz. Bu sebeple bir blog açalım, ferah ferah yazalım dedik ve TurkNet Blog’u hayata geçirdik.

  TurkNet Blog’da esasen internet ve TurkNet ile ilgili yazılar olacak. Nasıl olsa blog bizimdir deyip başka şeyler de yazabiliriz. İlk günden kendinizi kısıtlamayalım şimdi.

  Yazıları TurkNet çalışanları yazacak (söz verdiğiniz gibi yazacaksınız değil mi arkadaşlar? bizi mahcup etmeyin) ve aklımıza bu ortamda paylaşmaya uygun bir şeyler geldikçe güncelleyeceğiz. Size iyi yazı garantisi veriyoruz, sık güncelleme garantisini vermiyoruz.

  Umarız, TurkNet Blog’u beğenir ve sık sık ziyaret edersiniz.

  243 Yorum “TurkNet Blog’dan herkese merhaba

  1. Merhaba, 35mbps tarfieyi kullanıyodum, 75 mbps geçtim, sayfa açılmama sorunu sık sık devam etmektedir,
   nasıl bu soruna çözüm bulabilirim
   Destek No:29989253

   1. Merhaba, oluşturduğunuz destek kaydına istinaden ekiplerimiz gerekli çalışmaları yaparak sorunu giderecektir.

  2. turknet Bölgenizde başka bir operatöre ait fiber internet altyapısı bulunuyor sorunuyla karşı karşıya yım başvurunuz alınmaz diyor ne yapmam gerek

   1. Merhaba Ersin Bey, Her servis sağlayıcı firma fiber hizmetini kendi müşterilerine sunuyor. Bu nedenle bulunduğunuz bölgede farklı operatöre ait fiber altyapısı olduğundan dolayı hizmet veremiyoruz. Bakır altyapısının bulunduğu yerlere hizmet veriyoruz.

  3. Merhaba ben türknete 35mb vdsl olarak geçeceğim modemim adls bi sikıntı yaşarmıyım değişmek zorundamıyım?

   1. Merhaba, 35 Mbps’e kadar VDSL hizmetimizden yararlanabilmeniz için VDSL uyumlu modem almanız gerekiyor. Ya da hizmetinizi 16 Mbps’e kadar ADSL olarak güncellemeniz gerekiyor.

  4. Merhaba Ben Türk telekomdan türknete geçmek üzereyim bende turktelekom vmg3312-b10b modem var 300 mbps destekliyor Türknete geçince türknetin kendi modemini almama gerek var mı internet download ve upload hızlarında bir değişiklik olmaz dimi kendi modemimi kullansam

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir