TurkNet Gündem

TurkNet – Covid-19 Önlemleri Bilgilendirme

 • 125
 • Koronavirüs Covid-19 salgınından dolayı oluşan bu zorlu dönemde, TurkNet olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun sağlığına ön planda tutarak iletişim hizmetlerimizin kesintisiz işlemesi için tüm önlemleri almış olup  sizlere en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam edeceğiz.

  Ofis çalışanlarımız uzaktan çalışma sistemine geçmiş olup, kurulum ve arıza durumlarında sahada bulunması gereken destek personelimizin, sağlık ve hijyen gereklilikleri sağlanmış ve özel prosedürler devreye alınmıştır.
  Bu dönemde, uzaktan çalışma ihtiyacınız olursa;

  • Hizmetlerinizi, online işlemler merkezinden ya da bizi arayarak ücretsiz olarak dondurabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın evde çalışabilmeleri için yüksek hızlı internet hizmetlerimizi sağlayabiliriz. (Online İşlemlerden ya da bizi arayarak edinebileceğiniz size özel kod ile abone olmaları durumunda, çalışanlarınızın hizmetimizden 1 ay bedava yararlanabileceğini, sizin de hizmetimizden yararlanan her bir çalışanınız için ayrıca indirim alacağınızı hatırlatmak isteriz.) Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
  • Uzaktan çalışabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer faydalı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

  Bu dönemde, TurkNet olarak sizlere yardımcı olabileceğimizi düşündüğünüz iletişim ihtiyaçlarınız için lütfen bize TurkNetYanimda@turknet.net.tr adresinden yazın.

  Bu dönemi en kısa sürede sağlıkla atlatacağımızı umuyor, sağlıklı günler diliyoruz.

  Saygılarımızla,

  TurkNet

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir