Çalışan Adayı Açık Rıza Metni

Tarafınıza sunulmuş olan “Çalışan Adayı Aydınlatma Metni” kapsamında belirtildiği üzere, iş ilişkiniz kapsamında kişisel verileriniz veri sorumlusu olan Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Veri Sorumlusu”) tarafından işlenmektedir.

Aşağıda işleme amaçları ve kişisel veri kategorileri gösterilen veriler, gösterilen amaçlar doğrultusunda açık rıza göstermeniz halinde işlenecektir. Açık rızanızı her zaman isim, soy-isim, T.C. kimlik numaranıza yer vermek üzere, Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul adresine yazılı olarak veya kvkk@turknet.net.tr adresine e-posta yoluyla başvuruda bulunarak geri alabilirsiniz.

 İşleme Amacıİşlenecek Olan Kişisel Veri
Engelli çalışan kadrosuna başvurmanız halinde sağlık verilerinizin çalışan adayı / stajyer / öğrenci seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, çalışan adaylarının başvuru süreçlerinin yürütülmesi, faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, insan kaynakları süreçlerinin planlanması.Sağlık Verileriniz (Engellilik Belgesi)
Gelecekte ortaya çıkabilecek uygun bir pozisyon için özgeçmişinizin değerlendirilmesi ve sizinle iletişime geçilmesi amacıyla 2 yıl boyunca saklanmasıKimlik bilgileri (Adı, Soyadı, Doğum Tarihi, Medeni Durumu, Adres, T.C. Kimlik)
Gelecekte ortaya çıkabilecek uygun bir pozisyon için özgeçmişinizin değerlendirilmesi ve sizinle iletişime geçilmesi amacıyla 2 yıl boyunca saklanmasıİletişim bilgileri (Telefon Numarası)
Gelecekte ortaya çıkabilecek uygun bir pozisyon için özgeçmişinizin değerlendirilmesi ve sizinle iletişime geçilmesi amacıyla 2 yıl boyunca saklanmasıÖzlük (Ücret ve prim beklenti bilgisi)
Gelecekte ortaya çıkabilecek uygun bir pozisyon için özgeçmişinizin değerlendirilmesi ve sizinle iletişime geçilmesi amacıyla 2 yıl boyunca saklanmasıMesleki Deneyim (Eğitim bilgileriniz)
Gelecekte ortaya çıkabilecek uygun bir pozisyon için özgeçmişinizin değerlendirilmesi ve sizinle iletişime geçilmesi amacıyla 2 yıl boyunca saklanmasıSağlık Verileriniz (Engellilik Belgesi)
Gelecekte ortaya çıkabilecek uygun bir pozisyon için özgeçmişinizin değerlendirilmesi ve sizinle iletişime geçilmesi amacıyla 2 yıl boyunca saklanmasıGörsel ve işitsel kayıtlar (Fotoğraf)
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do