Güvenli internet profilinde sorun yaşıyorum.

Bu durumda bilgisayarınızın DNS ve IP ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. DNS ve IP ayarlarınızın “Otomatik Olarak Al” şeklinde işaretli olduğundan emin olun.
ÖRNEK WINDOWS 7/8.1/10
“Başlat” çubuğunda yer alan ağ simgesi sağ tıklayıp Ağ ve Paylaşım Merkezini açın.
Karşınıza çıkan pencerede “Özellikler” düğmesine tıklayın.
Açılan pencerede “İnternet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4)”u seçip”Özellikler” düğmesine tıklayın.
“Özellikler” penceresinde DNS ve IP Ayarlarını görmektesiniz. Her iki değerin de “Otomatik Olarak Al” olarak seçilmiş olması gerekir. DNS ve IP Ayarları zaten “Otomatik Olarak Al” şeklinde seçilmişse değişiklik yapmanıza gerek yoktur. “Tamam” düğmesine tıklayın. “Açık Pencereleri Kapat” düğmesine tıklayarak kapatın. Çarpı işaretine tıklayarak “Ağ ve Paylaşım Merkezi” penceresini kapatın. Windows 7, 8.1 ve 10 işletim sistemi için DNS ve IP Ayarlarının nasıl yapılacağını öğrendiniz.
Güvenli İnternet Profili sorununuz çözülmediyse Online İşlemler Merkezi‘ne giriş yapıp “Teknik &Destek” bölümünün altındaki “Yardım Merkezi” üzerinden ya da 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı üzerinden bize destek kaydınızı iletebilirsiniz.
Talebiniz, bize ulaştıktan sonra ekiplerimizce incelenir ve değerlendirilir. 24 saat içerisinde destek talebinizi çözeceğiz ya da nasıl çözebileceğimizi varsa sizin yapmanız gerekenleri destek kaydınız üzerinden size bildireceğiz.
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale