Nasıl Yaparım?

Otomatik Ödeme talimatı nasıl veririm?

Faturalarınız otomatik olarak ödensin ve ben hiç uğraşmayayım diyorsanız, kolayca otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Bunun için farklı yöntemler var. Birincisi Online İşlemler'e size özel kullanıcı adı ve şifrenizle girerek, sol tarafta bulunan "Fatura & Ödeme" menüsünü genişletip "Otamatik Ödeme Talimatı" sekmesine tıklamak. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girerek otomatik ödeme talimatınızı hemen verebilirsiniz.

İkinci olarak TurkNet Hızlı İşlem Hattı'nı 0850 288 80 80'den arayabilirsiniz. Buradan ilk önce "Fatura" menüsüne girmek için 1'i tuşlayın, daha sonra 2'yi tıklayarak otomatik ödeme talimatınızı kredi kartı bilgilerinizi tuşlayarak gerçekleştirin.

Fatura tutarınız son ödeme tarihi gününe kadar kredi kartınızdan otomatik olarak çekilecektir.

Bir başka otomatik ödeme yöntemi ise talimatı ise direkt bankanız üzerinden otomatik ödeme talimatı vermek. Bunun için bankanızın Online İşlem Merkezi'ni kullanabilir ya da çağrı merkezi üzerinden talimatlarınızı verebilirsiniz.

Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar:

Akbank, Aktifbank, Alternatifbank, Denizbank, Fibabanka, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, Tekstilbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Albaraka Türk, Anadolu Bank, OdeoBank

Bu linkten kolayca tüm anlaşmalı ödeme noktalarını ve ödeme yöntemlerini görebilirsiniz. Anlaşmalı ödeme noktaları faturanızın arkasında da yer almaktadır.