Nasıl Yaparım?

VDSL'den ADSL'e nasıl geçerim?

TurkNet'te VDSL ve ADSL hizmeti için fiyat farkı yok. Aktif altyapımız dahilindeki bölgelerde 100 Mbps'e kadar, aktif altyapımız dahilinde olmayan bölgelerde ise 35 Mbps'e kadar hızı fiyat farkı olmadan sunuyoruz. ADSL bölgelerinde ise genel olarak 16 Mbps'e kadar hız sağlıyoruz ancak aktif altyapımız dahilinde olan ve hat değerleri destekleyen bazı müşterilerimize 20 Mbps'e kadar hız verebiliyoruz. Aktif altyapımız ile detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler doğrultusunda sizin VDSL'den ADSL'e geçmenizi önermeyiz. Ancak yine de geçmek isterseniz talebinizi Online İşlemler'den bize iletebilirsiniz.

Geçiş talebinizi bize Online İşlemler üzerinden gönderebilirsiniz. Bunun için size özel kullanıcı adı ve şifrenizle Online İşlemler'e giriş yaptıktan sonra, soldaki menüden "Destek", "Destek Kayıtlarım", "Destek Kaydı Oluştur" seçeneklerine tıklayın.

Sonrasında konu olarak "Paket Değişikliği" ve alt konu olarak da "Paketimle ilgili destek istiyorum" seçeneklerini seçin. Açıklama kısmına da mutlaka ADSL'e geçiş talebiniz olduğunu yazın. Talebinizi değerlendirdikten sonra herhangi bir teknik sorunla karşılaşmazsak hızlıca geçiş işleminizi tamamlayıp size bilgi vereceğiz.