Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Özgür İletişim Paketi ile İlgili Merak Ettikleriniz

Arkadaşını Getir kampanyasına nasıl katılırım?

expand_more

Arkadaşlarınızı özgürleştirmek için onları hemen TurkNet’e davet edin. Çünkü TurkNet #Doğ asıGereğiÖzgür. Arkadaşını Getir davet kodu ile abone olduğunuzda sizin ve arkadaşınızın 1 aylık internet bedeli, 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansır. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok indirim!

Kampanya Kullanım Şartları

1. Arkadaşlarını TurkNet’e davet eden ve davet edilen abonenin son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmaması gerekiyor.

2. TurkNet’e davet edilerek üye olan aboneler, 24 Ay boyunca kampanyadan bir kez yararlanılabilir. Örnek olarak abone TurkNet’i 6 ay kullandı ve hizmetini iptal etti. Daha sonra kendisini ilk davet eden veya başka bir arkadaşı aynı kişiyi tekrar TurkNet’e davet etti, bu sefer indirim kazanılamaz. Çünkü indirim kazanmak için ilk aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren 24 ay geçmesi gerekir. Ancak, yeniden abone olan kişi, yine dilediği kadar arkadaşını TurkNet’e davet edebilir.

3. Kampanya süresi sonlandıktan sonra gerçekleşen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi indirim hakkı kazanamaz.

4. Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Süreci

1. Davet edilen abone davet eden abonenin arkadaşını getir koduyla üyelik açtığı anda kampanya şartlarına uyum için davet eden ve davet edilen aboneler değerlendirilmeye başlanır. Değerlendirme süresince iki abone de en az bir faturayı zamanında ödemeli ve hiçbir faturasının ödemesini de geciktirmemelidir. Değerlendirmenin olumlu sonuçlanabilmesi için değerlendirme sürecinde iki aboneliğin hiçbir sebeple sonlandırılmaması gereklidir.

Kampanya şartları yerine getirildiği takdirde hem davet eden hem de davet edilen kullanıcı birer ay hediye internet kazanır.

2. Kampanya şartları yerine getirildiği takdirde hem davet eden hem de davet edilen kullanıcı bir aylık internet bedelini 6 ay boyunca faturasında, eşit taksitlerle indirimli olarak görür. Kazanılan indirim faturaya yansıtılmadan önce abonelik herhangi bir sebeple sonlandırılırsa(hizmetin başka bir adrese naklinin gerçekleşememesi sebebiyle fesih olması dahil) indirim ya da iade uygulanmaz.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi içintıklayın.

Engelli ve şehit ailelerine indirim var mı?

expand_more

Evet, engelli, şehit ve gaziler için indirimli tarifelerimiz bulunuyor. Tarife detaylarınıburadanöğrenebilirsiniz.

Engellilik oranını gösteren nüfus cüzdanınız varsa başvuru için yeterlidir. Nüfus cüzdanında engellilik oranı bulunmaması durumunda ek olarak Engelli Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu gerekli olacaktır. Aboneliğin engelli kişi yerine birinci dereceden yakını (anne, baba, çocuk, kardeş veya eş) üzerine gerçekleştirileceği durumlarda bu belgelere ek olarak birinci dereceden yakını olan kişinin T.C. kimlik numarası ve T.C. nüfus cüzdanı belgesi gereklidir. Nüfus Cüzdanı, Engelli Kimlik Kartı ve Sağlık Kurulu Raporu dışında bir belge kabul edilmez. Bizim kuralımız değil, mevzuat böyle.

Neden Kotasız Paket?

expand_more

Biz herkesin hız, limit, kota düşünmeden gönül rahatlığıyla internet hizmetlerinden yararlanmasını istiyoruz. Önce taahhüdü kaldırarak kullanıcılara seçme ve memnun kalmadığında hizmetini değiştirme şansı sunmaya başladık. Şimdi de tüm Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimizi ve TurkNet’e yeni gelecek herkesi AKN’siz internetle buluşturuyoruz. İnternet kullanıcısı olarak biz bir servis sağlayıcıdan ne istiyorsak müşterilerimize de onu sunuyoruz. Kendini müşterilerimizin yerine koyabilen, en yetkin, en yenilikçi insanlarla çalışarak yepyeni çözümler üretiyoruz, yaratıcı fikirlerle sektör ve teknolojinin sınırlarını genişletiyoruz. Biz internet çağının bireyleriyiz. İşte bu sebeplerden AKN’yi kaldırmak istedik.

Neden Taahhütsüz?

expand_more

Aldıkları hizmeti beğensin ya da beğenmesin müşterilerimize iki sene bizimle kalmak zorundasınız demeyi doğru bulmuyoruz. Taahhütlü bir satışın internetin özgürlük ruhuna da yakışmadığını düşünüyoruz. Bizce müşterilerimiz bizden aldığı hizmetten memnun olduğu sürece bizimle kalmalı, memnun olmadıklarında seçme ve değiştirme haklarını kullanmalı. Bu yüzden bizde taahhüt yok. Tek taahhüdümüz müşterilerimize verebileceğimiz hizmet kalitemiz ve memnuniyet sözümüz.

Neden Tek Paket?

expand_more

Sektörümüzde kafa karıştıran, tüketici ihtiyaçlarından çok servis sağlayıcılarının işine gelen, kullanıcının cebinden çıkan parayı artıran bir sürü paket bulunuyor. 25 GB AKN, 8 Mbps hız şu fiyata; AKN yok ama 75 GB sonrası kotalı 16 Mbps hız bu fiyata gibi yüzlerce paket değişik fiyatlarla sunuluyor. Doğal olarak müşteriler de hangi paketi almaları gerektiğine kolay kolay karar veremiyor. Biz sektörümüzdeki bu hastalığa bir dur dedik ve bireysel pazardaki paket sayımızı teke düşürdük. Amaç kafalar karışmasın:)

Ne İçeriyor?

expand_more

Özgür İletişim hizmeti kapsamında altyapınızın desteklediği maksimum hızı 169,90 TL sunuyoruz. Aynı zamanda taahhüt ve kota yok!

Sabit fiyat garantisi var mı? Ek ücret alınmayacağına neden inanayım?

expand_more

TurkNet Özgür İletişim paketinde AKN’siz yalın internet ayda 169,90TL’ye. Taahhütsüz bir hizmet olduğu için yarın öbür gün fiyatlarınız artar mı diye de düşünebilirsiniz. Tabii ki artabilir. Ama böyle bir artış olacak olduğunda size birkaç ay önceden haber veririz. Siz de yeni fiyatınız beğenmezseniz başka bir ISS’ya geçebilirsiniz. Ne de olsa taahhüt yok.

TurkNet Özgür İletişim Paketi’ne nasıl abone olabilirim?

expand_more

Sadece 5 Adımda TurkNet'e Geçin!

1. Aboneliğinizi başlatın,

Sizi bekletmeden, kimliğinizi tanımadığınız insanlara teslim etmeden kolayca TurkNet abonesi yapıyoruz.Buradanveya 0850 2888081 üzerinden anında aboneliğinizi başlatın, kimliğinizi Online İşlemler'den yükleyin, gerisini bize bırakın.

2. Hattınızı talep edelim,

Yerleşik operatöre binanıza giden kablolar üzerinde yeni bir hat çekmesi için talep göndeririz.

3. İnternet bağlantınızı yapalım,

Yerleşik operatör yetkilileri, binanıza gelip ankastre kutusundaki (binaya gelen bütün iletişim kablolarının ortak durduğu yer) kablolardan birini sizin hattınız için tanımlar ve işaretler. Bize hattın hazır olduğunu bildirilir.

4. Belgelerinizi teslim alıp, internetinizi kuralım,

Kurulum ekiplerimiz, sizden randevu alır. Sözleştiğiniz saatte evinize gelerek yanında getirdiği belgeleri size imzalatır ve modeminize kadar olan bağlantıyı yapar. Modeminizi kurar, kablosuz ağ ayarlarınızı tanımlar. İnternetinizin çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Kurulum Hizmeti hakkında ayrıntılı bilgileriburada bulabilirsiniz.

5. TurkNet'li olmak bu kadar kolay,

İnternetiniz kullanıma açılmadan bize para ödemezsiniz!