Sık Sorulan Sorular

Ödemem gecikirse ne oluyor?

Faturanızı son ödeme tarihinden sonra ödememeniz durumunda, yasal zorunluluk gereği 1 Temmuz 2019'dan itibaren günlük %0,083 oranında gecikme ücretini faturanıza yansıtıyoruz. Her ayın 10'unda bir önceki döneme ait faturanızı ödemezseniz hizmetiniz kısıtlanır. Bu durdurmayı yaparsak hizmetinizi açtırmak için fatura bedelinize ve gecikme faizine ek olarak 24 TL daha ödemeniz gerekiyor. (1 Kasım 2019 tarihi itibariyle 30 TL olacak.)

Yine ödeme yapmazsanız kısıtlama yapılan ayın sonunda hizmetinizi kapatıyoruz. Kapattıktan sonra bir ay içinde ödeme yaparsanız hizmetiniz yeniden açabiliriz hâlâ. Ama bu sefer gecikme zamlı fatura borcunuz dışında 39,99 TL’de aktivasyon ücreti ödemeniz gerekir. (1 Kasım 2019 tarihi itibariyle 30 TL'ye düşecek.)

Neden bu ücreti alıyoruz?

Hizmetiniz faturanızı ödemediğinizden dolayı kesildiğinde, aynı telefon numarası üzerinden ödemenizi yaptıktan sonra hizmetinizin devam etmesini sağlamak için bazı maliyetlerimiz oluyor. Bu sebeple, Hizmet Kısıtlama/Kapatma Açma Ücreti almak durumundayız.