Sık Sorulan Sorular

Neden Özgür İletişim Ekstra paketini çıkardınız?

Aktif altyapımız ile hizmet verdiğimiz bölgelerde müşterilerimiz download ve upload hız limitlerini tamamen kaldırdığımızdan altyapılarının desteklediği hızda internet hizmeti alabiliyorlar. Çünkü aktif altyapımızda masraflarımızda önemli ölçüde tasarruf sağlayabiliyoruz. Bu tasarrufu da müşterilerimize altyapılarının desteklediği en yüksek hızda kotasız, limitsiz interneti uygun fiyata sunarak yansıtıyoruz.

Ancak aktif altyapımızın bulunmadığı VAE ile hizmet verdiğimiz bölgelerde Türk Telekom tarifelerine bağlı kalmak durumundayız. Bu yüzden bu bölgelerde ayda 85 TL’ye 35 Mbps’e kadar hız sunuyoruz. Bu hızın, yedi kişilik bir aileye kadar bir evin tüm internet ihtiyaçları için yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Ancak VAE ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları, bize “benim altyapım 50, 75 ve 100 Mbps’e kadar hızları destekliyor ancak siz 35 Mbps’e kadar veriyorsunuz” diyordu. Biz de ne yapabiliriz bu taleplere karşı diye düşündük. Sonunda müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için VAE bölgelerinde Özgür İletişim Ekstra ile daha fazla hız sunmaya karar verdik.

Özgür İletişim Ekstra ile VAE bölgelerinde hizmet alan müşterilerimize ayda sadece 10 TL farkla, diğer operatörlerden en fazla ne kadar hız alabiliyorlarsa, aynı hızı TurkNet’te alabiliyor. Yani Özgür İletişim Ekstra ile diğer operatörler bölgenizde 75 Mbps’e kadar size hız sağlayabiliyorsa, biz de bu hızı sağlamış olacağız.

Özgür İletişim Ekstra’da TurkNet’in farklılıkları devam ediyor. Örneğin hızınız artıkça size yüklü bir fiyat çıkarmıyoruz. 50 Mbps’e kadar şunu, 75 Mbps’e kadar bunu ödeyeceksiniz demiyoruz. Sadece 10 TL farkla, 50, 75 ve 100 Mbps’e kadar olan paketlerden hangisi sizin bölgenizde destekleniyorsa onu veriyoruz. Bir de tabii kota, limit yok. Ay ortasında internetiniz durmuyor. 7/24 alabileceğiniz maksimum hızda internete giriyorsunuz.