Sık Sorulan Sorular

Yazlık internet için nasıl başvurabilirim?

Yazlık evinizde taahhütsüz, 100 Mbps'e kadar bölgenizde verebileceğimiz maksimum hızda, AKN'siz gerçek sınırsız internet ve her yöne 1.000 dakika telefon görüşmesini ayda 75,99 TL'ye kullanmak için buradan başvuru yapabilirsiniz. Ya da dilerseniz 0850 288 80 81 numaralı TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı'nı arayabilirsiniz. Yazlık evinizde alabileceğiniz maksimum hızı buradan sorgulayabilirsiniz.

İnternetten kredi kartınız ya da banka kartınız ile başvuru yaptığınızda abonelik belgeleriniz otomatik olarak doldurulur. Son adımda belgelerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Belgeler ayrıca size e-posta ile gönderilir. Belgelerinizi çıkış aldıktan sonra eksiksiz ve hatasız olarak doldurulduğuna mutlaka emin olmalısınız. Yazdırdığınız belgeleri imzalayıp tarih olarak belgeleri kargoyla bize göndereceğiniz günün tarihini atmalısınız. Kargo konusunda detaylı bilgiye ve gönderim adresine buradan ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo şubelerinden belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Önlü arkalı nüfus kağıdı fotokopinizi ise kargo poşetine eklemiyorsunuz. Nüfus kağıdı fotokopinizi abone olduktan sonra Online İşlemler'e girerek sisteme yüklemeniz gerekiyor. Belgelerinizi kendiniz göndermek istemiyorsanız başvuru sırasında 29 TL ödeyerek kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.