1.000 Mbps'ye Varan Hızla İnternette Özgürlüğü Onaylıyoruz!

Dünya kalitesinde olmayan internet hizmetini ve taahhütleri “onaylamıyorum” diyenlere; eşit indirme ve yükleme hızına sahip, gigabit internet TurkNet’ten! Çünkü herkes dünya hızında interneti hak ediyor, TurkNet, doğası gereği özgür, hızlı ve taahhütsüz interneti GigaFiber ile sunuyor!

Evde dünya hızında interneti onaylıyoruz

Türkiye’de 100 kişiden 73’ü düşük hızda internet yüzünden sorun yaşadığını söylüyor (1). Speedtest verilerine göre Türkiye’deki internet hızı dünyada 103. sırada yer alıyor. Eski altyapılar ve düşük hızlarla problemli bir internet deneyimine karşı TurkNet, kendi altyapısıyla 1.000 Mbps’ye varan hızı, GigaFiber teknolojisiyle sunuyor. Artık evden ofise bağlantılar, online dersler, diziler, oyunlar, müzikler, sunumlar GigaFiber hızında!

Taahhütsüz internet özgürlüğünü onaylıyoruz

Doğası gereği özgür, kendi altyapısında dünya kalitesinde hızlar sunan TurkNet sizinle. Üstelik TurkNet’te taahhütlere bağlı kalmazsınız. TurkNet ile internetinizi mecbur olduğunuzdan değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız. Taahhüt sözleşmelerine bağlı kalmadan özgür internetin tadını çıkarırsınız.

Eşit indirme ve yükleme hızını onaylıyoruz

1.000 Mbps’ye varan eşit indirme ve yükleme hızlarıyla nPerf 2021 verilerine göre TurkNet’ten daha hızlısı yok! Dünyanın en gelişmiş şehirlerinde olduğu gibi gigabit hızında interneti ve eşit indirme/yükleme hızlarını siz de deneyimleyin.

Özgür interneti iş dünyasında da onaylıyoruz

Teknoloji yenileniyor, dünyada internet artık gigabit hızlara çıkıyor, Türkiye’de kendi altyapısıyla teknopark ve ofislere fiber sağlayan TurkNet’le iletişim hız kazanıyor! TurkNet altyapısıyla ofislerde ve teknoparklarda artık tüm sunumlar, online konferanslar, dosya paylaşımları dünya ile aynı hızda oluyor!

İnternetiniz ne kadar hızlı?

Dünya hızında internete ne kadar yakın olduğunuzu öğrenmek için hız testi sayfasından mevcut internetinizin hızını tespit edebilirsiniz. 1.000 Mbps’ye varan indirme ve yükleme hızlarıyla tanışmak için önce GigaFiber altyapı sorgulama yapabilirsiniz. Altyapınızda GigaFiber yoksa GigaFiber İstiyorum sayfasından talepte bulunun, bulunduğunuz bölgedeki altyapı çalışmalarının hızlanmasına katkı sağlayın.

1

Şubat 2022 Bağımsız Marka Sağlığı Araştırması verilerine göre
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale