Duyurular

TIM’den TurkNet’e bir ödül daha

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin gerçekleştirdiği Türkiye'nin En Büyük 500 Hizmet İhracatçısı araştırmasında TurkNet, Telekomünikasyon Hizmetleri Kategorisi'nde üçüncü oldu. TurkNet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İzzi Çelebiler, üçüncülük ödülünü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin elinden aldı.

Müşteri memnuniyetinde TurkNet yine birinci

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve müşteri deneyimi en iyi yöneten markaların seçildiği A.L.F.A Awards’da İnternet Servis Sağlayıcıları kategorisinde birincilik ödülü geçen yıl olduğu gibi yine TurkNet’in oldu.

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, ödülle ilgili olarak müşteri memnuniyetin öncelikleri arasında birinci sırada olduğunu belirtti. Çelebiler, “Müşteri deneyiminde her yıl bir önceki yılın üzerine koymak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu alanda sürekli yatırım yapıyor yeni istihdam yaratıyoruz. Geçtiğimiz yıl Uşak’ta yeni çağrı merkezimizi hayata geçirdik. Web sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden canlı destek vermeye başladık. Sosyal medyada destek ekibimizi güçlendirdik ve daha çok kanalda destek sağlamaya başladık. Bu çalışmalarımızın meyvesini ödül olarak almak bizi hem mutlu ediyor hem de daha iyisini yapmak için motive ediyor” dedi.

TurkNet AKN’siz Paketler ve Aktif Altyapı "YAPA"

17 Mart Cuma günü kendi aktif altyapımız dahilinde hizmet verdiğimiz TurkNet'lilere aldıkları hizmeti fiyat farkı eklemeden AKN'siz olarak kullanmak isteyip istemediklerini sormaya başladık. AKN'siz interneti tercih eden müşterilerimizin AKN limitlerini hemen kaldırdık. Amacımız, santrallerde kurduğumuz aktif altyapımızın sağladığı avantajları öncelikle mevcut müşterilerimizle paylaşmaktı.Bu işi sessiz sedasız yapalım, önce mevcut müşterilerimizin internet deneyimini iyileştirelim derken, beklemediğimiz düzeyde bir ilgiyle karşılaştık. AKN'siz internet isteyen çok insan var diye düşünürdük ama doğrusu bu kadarını tahmin etmemiştik. Açıkçası bu ilgiye biraz hazırlıksız yakalandık. Bu yüzden yaptığımız ve yapacağımız şeyleri biraz daha detaylı paylaşmak istiyoruz. Devamı için tıklayınız...

TIM’den TurkNet’e Hizmet İhracatı Ödülü

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin gerçekleştirdiği Türkiye'nin En Büyük 500 Hizmet İhracatçısı araştırmasında TurkNet, İletişim Kategorisi'nde üçüncü oldu. TurkNet Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İzzi Çelebiler, üçüncülük ödülünü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin elinden aldı.

Cem Çelebiler ECTA Yönetim Kurulu’na seçildi.

Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, Avrupa Rekabetçi Telekomünikasyon Derneği’nin (ECTA) Brüksel’de yapılan Genel Kurul toplantısında ECTA Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. Avrupa genelinde 100’den fazla telekomünikasyon operatörünü bir araya getiren ECTA, telekomünikasyon pazarının serbestleşmesi ve daha rekabetçi bir ortamın tesis edilmesini hedefliyor. ECTA bu amaç doğrultusunda, hükümetler ve bağımsız düzenleyici kuruluşlar ile ilişkileri artırmak, Avrupa çapında işbirliğini geliştirmek ve pazara yeni giren işletmecilerin haksız rekabete maruz kalmasını önlemek için çalışıyor. Londra merkezli olan ECTA faaliyetlerini ağırlıklı olarak Brüksel’de yürütüyor.

Ödül TurkNet'in oldu

TurkNet, bu yıl 17.’si düzenlenen Bilişim 500 ödüllerinde, alternatif operatör hizmeti kategorisinde birinci oldu. Bu kategoride geçen seneki başarısını tekrarlayan şirketimiz, tüm telekom şirketleri arasında da ilk beşe girmeyi başardı. Müşteri odaklı yaklaşımımızın ve altyapı yatırımlarımızın büyük rol oynadığına inandığımız bu başarıda payı olan çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. TurkNet olarak önümüzdeki yıllarda da bu güvene layık olmak ve istikrarlı büyümemizi sürdürmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kamuoyu açıklaması

15 Temmuz 2016 gecesi, Cumhuriyetimizi, demokrasimizi, anayasal düzeni ve milli iradeyi hedef alan hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, Yüce Meclisimizin değerli üyeleri olmak üzere devletimize, hükümetimize, milletvekillerimize, aziz vatandaşlarımıza, emniyet mensuplarımıza ve anayasal düzenden şaşmayan silahlı kuvvetler mensuplarına şükranlarımızı sunuyoruz.

Canları pahasına bu saldırı karşısında duran tüm demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

TurkNet olarak dün olduğu gibi bundan sonra da demokrasiye sahip çıkma yolunda devletimiz ve hükümetimiz ile birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.

Müşteri memnuniyetinde TurkNet bir numara oldu

Sikayetvar.com’da yer alan gerçek şikayetleri baz alan ve araştırma metodolojisi Method Research Company tarafından geliştirilen ‘A.L.F.A. Awards’ta 25 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar ödüllendirildi. Türkiye’nin en hızlı büyüyen telekom operatörü TurkNet, ‘İnternet Servis Sağlayıcılar’ kategorisinde rakiplerini geride bırakarak müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi. 23 Mayıs Pazartesi günü SALT Galata’da gerçekleştirilen törende TurkNet adına ödülü Genel Müdür Cem Çelebiler aldı. Çelebiler törende yaptığı konuşmada. A.L.F.A Awards’un tamamen müşterilerin tercihleri doğrultusunda verildiğine dikkat çekerek, “20. yılını kutlayan TurkNet için bundan daha anlamlı bir ödül olamazdı. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ana önceliği olarak belirlemiş bir telekom operatörü olarak bu ödül doğru yolda olduğumuz konusunda inancımızı pekiştiriyor, gelecek için ilham veriyor. TurkNet, tamamen müşteri odaklı Özgür İletişim stratejisi ile müşterilerinin memnuniyetini artırmaya ve telekom sektöründe ezber bozmaya devam edecek” dedi.

Türkiye’de bir ilk!

TurkNet, Türkiye’de kendi web sitesi üzerinden online abonelik imkanı sunan ilk internet sağlayıcısı olmayı başardı. Online abonelik butonuyla dileyen herkes, çağrı merkezini aramaksızın seçtikleri pakete abone olabiliyorlar.
Yeni web sitesiyle birlikte turk.net sayfası üzerinde yer alan 3 adımlık kolay paket seçme aşamasında “TurkNet’li Olmak İstiyorum” butonuna tıklayan kullanıcılar, öncelikle abone olmak istedikleri paketleri seçip bilgilerini giriyor ve son olarak paketlerinin üzerine satın almak istedikleri ek hizmetleri de seçerek abonelik süreçlerini tamamlıyorlar.

buraya html kodu gelir