TÖZOK Eğitim Sempozyumu’na Özel Gigabit İnternet Fırsatları

Bu hızı eğitim kurumunuzda ilk 3 ay ücretsiz kullanın.

Gigabit hızında internet sizi bekliyor! Hemen standımıza gelin, eğitim kurumunuzda ilk üç ay ücretsiz kullanın. Üstelik öğretmen ve çalışanlarınıza da 1 ay ücretsiz kullanım ve kurulum fırsatı! Detaylı bilgi için standımıza bekliyoruz.

Eğitim kurumlarına özel kampanya

Sempozyuma Katılan Eğitim Kurumlarına Özel Gigabit İnternet Fırsatı

Kurumunuz TurkNet fiber altyapısında ise paylaşımsız Metro Ethernet hizmeti ile gigabit interneti hız kayıpsız ve taahhütsüz kullanırsınız.

Lokasyonunuzda altyapımız yoksa geçici olarak en hızlı en uygun çözümü sunar, fiberimizi kapınıza getirmek için çalışmaya başlarız. Fiber geldiğinde üstteki tarifeden devam edersiniz.

Öğretmen ve Çalışanlarınıza Özel Ev İnterneti Fırsatı

Altyapınızın desteklediği maksimum hız TurkNet’te! Üstelik bir ay ücretsiz internet ve kurulum fırsatıyla. Maksimum hız ve yüksek performanslı internet için hemen aşağıdaki promokod ile abone olun! 

GIG20T57H17L6CS8I

Avantaj TurkNet’in gigabit hızlarıyla buluşan eğitim kurumlarında!

Anaokulundan üniversiteye, özel okulları, kursları, eğitim derneklerini, yurtları ve diğer tüm eğitim kurumlarını TurkNet’in gigabit hızında özgür fiber interneti ile buluşturuyoruz.  

TurkNet Kurumsal İnternet’i Sektördeki Müşterilerimizden Dinleyin

Dijital çağda, geleceğin internetinde sınırlar yok, olmazları oldurmak var!

İnternetin sunduğu tüm imkanları eğitim sektörüne maksimum faydayla sunmayı hedefleyen yenilikçi ve özgür yaklaşımımızla sizleri tanıştırmayı çok isteriz, bize ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Kurumunuzun lokasyonunda TurkNet fiber altyapısı var ise hizmeti gerçekten taahhütsüz kullanırsınız. Memnun olduğunuz sürece bizimle kalır, sözleşmenizi istediğiniz an feshedebilirsiniz. Sözleşme süreniz boyunca ödediğiniz tutar değişmez. Hizmetimize güveniyor ve bizimle kalmanız için bağlayıcı taahhütlere ihtiyaç duymuyoruz. Geleceğin interneti özgür olmalı.

Lokasyonunuzda TurkNet fiber altyapımız yok ise geçici olarak size en uygun çözümü sunar, fiberimizi kapınıza getirmek için çalışmaya başlarız. Fiberimiz gelince taahhütsüz metro ethernet hizmetinizi kullanmaya başlarsınız.

1

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale