Evden Çalışanlar İçin Kesintisiz İnternet

₺249,90

Uzaktan Çalışmada Üstün Bağlantı Hızı

Online Toplantılarda Kesintisiz İnternet Bağlantısı

Evden Çalışanlara Taahhütsüz Özgür İnternet

Sıkça Sorulan Sorular

Mesajlaşma uygulamalarının görüntülü konuşma özellikleri daha az internet harcar. Fakat Zoom, Skype, Teams vb. görüntülü konuşma uygulamaları için aynı şeyi söyleyemeyiz. Çünkü bu uygulamaların görüntü kalitesi daha yüksektir, daha fazla kişi katılabilir ve çok daha fonksiyonellerdir. Konferans, iş görüşmesi ve yüksek çözünürlüklü toplantılar için bu uygulamalar idealdir. Eğer evden çalışıyor ya da online derslere katılıyorsanız tüm bu nedenlerden dolayı sınırsız ev internetine ihtiyacınız olacaktır. Mobil internet paketlerinde sınırsız internet hizmeti olmadığı için kotanız bu görüşmelerde çabucak eriyebilir, bu nedenle yüksek fiyatlı faturalara maruz kalabilirsiniz. TurkNet sınırsız internet kolaylığı ile hemen tanışabilir, internet kotasını düşünmeden özgür internetin tadını çıkarırsınız.

Her gün dakikalarca/saatlerce kullandığınız online görüşme uygulaması veri tasarrufu özelliği sunuyor olabilir. Bunu uygulamada ayarlar bölümündeki seçeneklerle yapabilirsiniz. Veri tasarrufu özelliği olmayan uygulamalarda ise görüntü kalitesini düşürebilirsiniz. 1080p yerine görüntü kalitesini 720p ya da 480p yaparsanız internetten tasarruf edebilirsiniz. Fakat sınırsız ev interneti ile bu hesaplamaları yapmanıza gerek kalmaz. Kota bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette kesintisiz film, müzik, toplantı ve oyun deneyiminin keyfini çıkarırsınız. 

Eğer ev internetini tek başınıza kullanıyorsanız ve görüntülü görüşmeler yapıyorsanız 35 – 40 Mbps aralığında bir hız sizin için yeterli olacaktır. Fakat interneti birden fazla kullanıcıyla paylaşıyorsanız ya da çok fazla cihaz kullanıyorsanız bu hız yeterli değildir. Bunun için altyapınızın desteklediği en yüksek hızlı interneti tercih etmelisiniz.

İdeal internet hızı ihtiyaca göre değişebilir. Evde interneti kaç kişi kullandığınıza da bağlı olarak ihtiyaçlarınız gelişebilir. Evden çalışıyorsanız en iyi internet hızı sizin için çok önemli. Donmadan, kesinti olmadan online görüşme yapmayı hedefliyor, aynı zamanda online dizi, film, oyun oynama keyfinden de vazgeçemiyorsanız, konuyla ilgili detaylı bilgiyi İdeal İnternet Hızı Kaç Mbps Olmalı? yazımızdan alabilirsiniz. Eğer mevcut internet hızınızı merak ediyorsanız,  İnternet Hız Testi sayfasını ziyaret edebilir saniyeler içinde bağlantı hızınızı öğrenebilirsiniz. 

Özgür iletişim hedefiyle kotasız ve taahhütsüz internet sunan TurkNet, altyapınızın durumuna göre 1000 Mbps’ye kadar hız sunar. Ayrıca, internet hızı santrale olan uzaklığınıza, şebekenin ve ev içi tesisatınız kalitesine, kullandığınız modeme ve internet yoğunluğuna göre değişebilir. En net cevabı almak için tek yapmanız gereken altyapı sorgulama sayfasından ulaşmak.

Eğer altyapınızda yüksek hızlar sağlayan bir internet varsa, birden fazla kişi farklı cihazlardan aynı anda interneti kullanabilir. Yani siz online toplantıdayken evinizdeki başka biri film izleyebilir. Eğer bir oyun severseniz, oyun sırasında lag gecikmeleri yaşamaz, düşük ping değerine sahip olursunuz. Hızlı upload ve download imkanıyla maksimum performansa ulaşabilirsiniz. Bunun için güçlü bir altyapıya ve altyapınızın sağladığı en yüksek bağlantı hızı avantajını sunacak bir operatöre ihtiyacınız olacak.

Upload, dowload mantığının tam tersidir. Yani upload, yükleme olarak açıklanır. Yüksek hacimli verilerin aktif olduğu internet dünyasında, yükleme hızı oldukça önemli. Çünkü yeterli upload hızınız bulunmuyorsa, yükleme süreleri, duraklamalar ya da kilitlenen programlar konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Evden çalışıyor ve en öne çıkan iletişim kanalınız internetse dosya yükleme, sorunsuz online toplantılar için upload hızınız ideal olmalı. Toplantı sırasında ekran paylaşımı yapıyor veya kameranızı açıyorsanız upload işlemi yapmış oluyorsunuz, bu sebeple upload sizler için büyük önem arz ediyor

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale