GigaFiber Talep Edin,
Dünya Hızında İnternete Kavuşun!

Bölgenizde GigaFiber yok diye üzülmeyin! 1000 Mbps’ye varan download ve upload hızı ile dünya standartlarında internete ulaşmak için siz de GigaFiber talebinde bulunun, çevrenizle paylaşın, bulunduğunuz bölgedeki altyapı çalışmalarının hızlanmasına katkıda bulunun!

GigaFiber Talep Edin,
Dünya Hızında İnternete Kavuşun!

Speedtest’e göre 1000 Mbps’ye varan download ve upload ile TurkNet GigaFiber’den hızlısı yok! Hız standartlarını aşan bu deneyimi TurkNet GigaFiber ile hemen yaşayın!

GigaFiber ile sınırları aşan hız mümkün!

Yüksek hızda internetin ayrıcalık değil bir ihtiyaç olduğuna inanıyoruz bu nedenle sizi dünya standartlarını aşan hız ile buluşturuyoruz!

Konumunu Seç

1. Konumunu seç

Altyapı sorgulama ile adres bilgilerinizi girin, GigaFiber altyapı durumunuzu öğrenin

Taahhüt Yok

2. GigaFiber talebinde bulun

Altyapınızda GigaFiber varsa hemen abone olun yoksa talepte bulunun!

Avantajlı Kampanyalar

3. Paylaş ve sesini duyur

GigaFiber talebinizi komşularınızla paylaşın, altyapı çalışmalarını mahalle sakinleriyle birlikte hızlandırın!

Gigabit internet nedir, neler yapılabilir?

Gigabit internet (Gbps) “hızı” temsil eder. 1 Gbps, 1000 Mbps’ye eşittir ve bu, maksimum veri hızını destekler. Gigabit internet hızında TurkNet GigaFiber de 1000 Mbps’ye kadar hıza ulaşır. GigaFiber, ortalamaları aşan kat kat hızlı gigabit hızında internet ile aynı anda birçok bilgisayardan kesintisiz film, müzik, toplantı ve oyun deneyimi sağlar.

Sitenize TurkNet GigaFiber Getiriyoruz!

Sitenizde TurkNet GigaFiber yoksa talep edin hemen getirelim! Bize talebinizi hızlıca iletebilmeniz için aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılan seçeneklerden size uygun olanı seçin.

GigaFiber'i Kullanıcılarından Dinleyin

TurkNet GigaFiber istiyorum

Hemen, bulunduğunuz adreste GigaFiber altyapı durumunuzu öğrenmek için GigaFiber İstiyorum butonuna tıklayın! GigaFiber altyapınız bulunmuyorsa, gigabit internet fırsatına daha hızlı ulaşmak için talebinizi oluşturun, paylaşın ve sesinizi duyurun.

Aydınlatma Metni

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale