Gururlarımız

Online içerik portalı Netflix ve popüler oyun platformu Steam’de hızlı bağlantı konusunda zirvede olmanın gururunu yaşıyoruz. 

All Years

Netflix’e hızlı bağlantı

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız kesmiyoruz. Netflix’in resmî web sitesinde yayınladığı rapora göre 2023’de zirveyi paylaşıyoruz.

Steam’e erişimde üstün performans

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde, Online oyun portalı Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporlara göre birinciyiz ve her hafta üstün erişim performansı gösteriyoruz!

2018 Mayıs: Aktif altyapıda upload hız limitlerini kaldırdık

Aktif altyapı üzerinden hizmet alan TurkNet’lilerin, altyapılarının desteklediği en yüksek hızda upload hızı almasını sağladık.

2017 Eylül: AKN'yi kaldıran ilk operatör olduk

2017 Eylül ayında, BTK’nın 2019 yılı itibariyle AKN’nin kalkması kararını beklemeden Türkiye’de ilk defa tüm bireysel internet kullanıcıları için AKN’yi kaldıran operatör olduk.

2016 Mart: İnternette taahhüdü kaldırdık

Kullanıcılarımıza memnun kaldıkları sürece bizimle olma ve sebebi ne olursa olsun diledikleri zaman cayma bedeli ödemeden hizmetlerini iptal ettirebilme özgürlüğünü sağladık.

2015 Temmuz: İnternetten kolay abonelik sürecini başlattık

Çağın ve internetin ruhuna uygun olarak, internet hizmetinin de ofislere, bayilere gitmeden web üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden satın alınmasını sağladık.

Ödüllerimiz

2020: Yılın en iyi alternatif telekom operatörü olduk!

BThaber tarafından gerçekleştirilen Bilişim 500 Ödül Töreni’nde, “Yılın Alternatif Telekom Operatörü” kategorisinde birincilik ödülünü aldık!

2017: İhracatımız bir kez daha ödüllendirildi

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2017 Ödülleri’nde Telekomünikasyon Hizmetleri kategorisinde Üçüncülük Ödülü’nün sahibi TurkNet oldu.

2017: Müşteri deneyimimiz iki yıl üst üste en iyi seçildi

2017 yılında da A.L.F.A Awards Ödülleri’nde Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten İnternet Servis Sağlayıcısı seçildik.

2016: Bilişim 500'de şampiyon olduk

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 500 bilişim şirketinin seçildiği Bilişim 500 ödüllerinde, Alternatif Operatör Hizmeti kategorisinde Birincilik Ödülü’nü aldık.

2016: Müşteri deneyimimiz ödül kazandı

Müşteri deneyimi alanında yaptığımız çalışmalar, bu alanda verilen en önemli ödüllerden biri olan A.L.F.A Awards’ı kazanmamızı sağladı ve Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten İnternet Servis Sağlayıcısı seçildik.

2014: Güvenli İnternet hizmetine katkı sağladık

Çocukların ve ailelerin güvenle internete girmeleri için yaptığımız çalışmalar sayesinde BTK tarafından verilen Güvenli İnternet Hizmeti Ödülü’nü aldık.

2013-2014: Avrupa'dan ödül geldi

Girişimcilik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik alanlarında en iyilerin seçildiği Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards – EBA) iki yıl üst üste Ruban d’Honneur Nişanı aldık.

2013: Siber Güvenlik için çalıştık

2013 yılında düzenlenen Ulusal Siber Güvenlik Tatbikatı’na yaptığımız katkılardan dolayı BTK ve TÜBİTAK tarafından ödüle layık görüldük.

2013: Yeniden Deloitte Technology Fast 50 listesine girdik

İki yıl üst üste Deloitte Technology Fast 50 Turkey listesine girerek, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 bilişim şirketi arasında yer aldık.

2013: Sadece Türkiye'nin değil bölgemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olduk

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın, Afrika’nın ve Orta Doğu’nun en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biri olduk ve Deloitte Technology Fast 500 EMEA listesinde yer aldık.

2010 - 2011: Büyümemiz ilk defa ödül kazandı

Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 50 bilişim şirketinden biri olduğumuz için uluslararası bağımsız denetleme şirketi Deloitte tarafından Technology Fast 50 Turkey listesine seçilerek ödül kazandık.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do