Haberler

2021 Yılında da Netflix ve Steam’de En Yüksek Hızları Sunuyoruz!

Paylaş:

2021’in ilk beş ayıyla birlikte son on bir aydır Türkiye’den Netflix’e en hızlı bağlanan operatör olduk! 2018’den 2021 Haziran’a kadar olan tüm aylarda da online oyun platformu Steam’e Türkiye’den en hızlı bağlanan ikinci operatör olduk.

TurkNet kullanıcıları internetlerini taahhütsüz ve sınırsız kullanırken aynı zamanda yüksek hızlı da kullanıyor. Dünyanın en çok kullanılan dijital platformlarına da yine en hızlı TurkNet’liler bağlanıyor. Bu sayede kesintisiz dizi, film ve oyun keyfinin yanında online eğitim ve toplantılarında da aynı hızı görebiliyorlar.

Netflix’e En Hızlı Bağlanan Operatör: TurkNet!

Netflix, web sitesinde düzenli olarak dünya ve ülke bazlı, sunucularına en hızlı ulaşan operatörler listesini açıklıyor. Bu verilere göre son on bir aydır Türkiye’den Netflix’e en hızlı bağlanan internet servis sağlayıcı TurkNet oldu.

Netflix verilerine ulaşmak için tıklayın.

Steam’e En Hızlı Bağlantı TurkNet’te!

Oyuncuların vazgeçilmez platformu Steam’e 2021 Eylül itibariyle en hızlı bağlanan operatörüz! Kullanıcılarımıza en iyi internet deneyimini sunmaya çalışırken bu platformların önemini de biliyoruz. Steam verilerine ulaşmak için tıklayın.

Milyonlarca insanların kullandığı bu gibi platformlara hızlı bağlanmak, kesintisiz kullanmak herkes için büyük avantaj. Tabii sadece Netflix ve Steam’le bitmiyor! Online eğitim için çok kullanılan EBA’nın sunucularını kendi veri merkezimize kurarak en hızlı bağlantıları burada da sunuyoruz.