Hizmet Dondurma İşlemleri İle İlgili Destek İstiyorum

Hizmetinizi dondurmak istiyorsanız Online İşlemler ana sayfasındaki sol menüden Teknik & Destek > Hizmet Dondurma başlığını seçerek dondurma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

dondurma2

 

Hizmetinizin geçici süre ile dondurulmasını ya da daha önce dondurduğunuz hizmetin aktif edilmesi için aşağıdaki yeni destek kaydı oluştur menüsünden Hizmet dondurma başlığını seçerek, talebinizi iletebilir ya da daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili destek kaydınıza detay ekleyebilirsiniz.

Bir yılda en fazla 180 gün ve yılda en fazla 2 kez internet hizmetinizi dondurma hakkınız bulunmaktadır.

Talebiniz takip eden ayın 1’i itibariyle geçerli olur, internet, telefon ve statik ip gibi tüm hizmetleriniz birlikte donar ve süre sonunda birlikte açılır. Ayın 1’inde hizmetinize ait ödenmemiş faturanız olması durumunda hizmet dondurma işleminiz yapılamayacaktır. Hizmetinizin dondurulduğu süre boyunca aylık ücret faturalanmayacak varsa gecikme ücreti, modem ücreti, aktivasyon ücreti faturalanacaktır. Hizmet dondurma işlemi için ayrıca bir hizmet dondurma ücreti ödemeyeceksiniz.  

Hizmet dondurma hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki Destek Kaydı Oluştur başlığından bize talebinizi iletebilirsiniz.

Destek Kaydı Oluştur