İlk Faturam Neden Yüksek Geldi ( Neden iki fatura geldi? )

Hizmetinizin başladığı ilk ayın sonunda size iki dönemin hizmet bedeli için iki ayrı fatura göndeririz. Bu faturalar ;

  - Aboneliğiniz başladığı tarihten, ay sonuna kadar olan dönemin faturası (KISMİ FATURA)

    Bu fatura hizmetinizin aktif olduğu tarihten ay sonuna kadar olan kısmi faturadır. Ek olarak yeni abonelik alan abonelerimizin kurulum ücretinin taksiti (3 taksit halinde 3 ayrı faturaya yansıtılır) bu fatura içinde yer alır.

  - Kullanacağınız önünüzdeki ayın faturası

    Aldığınız hizmet ön ödemeli olduğu için yeni dönem faturanızdır. Yani biz ne kadar ödeyeceğinizi size ay başında söylüyoruz sizde bize ay sonuna doğru ödüyorsunuz.

 

Hizmet alacağınız ayın faturasını o ayın 1’inde düzenler ve size göndeririz. Son ödeme tarihiniz her ayın sondan 7’nci iş günüdür. Yani ayın 20 si ila 25 arasında bir tarihe denk gelir. Faturalarınız ve detaylarına Online İşlemler üzerinden her an ulaşabilir ve Sıkça Sorulan Fatura Soruları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Faturanız ile ilgili destek almak ve faturalarınızın kontrolünü sağlatmak için aşağıdaki destek kaydı oluştur başlığından taleplerinizi iletebilirsiniz.

Talebinizi daha hızlı inceleyebilmemiz için fatura numaranızı ve kontrol edilmesi gereken fatura kaleminizi destek kaydı içerisinde belirtmenizi rica ederiz.

 

İlk Faturam Yüksek Geldi

Neden 2 Fatura Geldi