Fiber İnternet + Telefon İnternet Kampanyası

15 Ay Fiber

15 Ay Fiber

TurkNet’in fiber internet kampanyalarıyla fiber internet ve ev telefonu bir arada. Fiber internet paketinizle internette özgürce yüksek hızla dolaşırken ev telefonunuza sabit ücret ödemeden 3000 dakika günün her saati, şehir içi, şehirlerarası sabit telefon numarası ile doya doya konuşmanın keyfine varın. TurkNet’in kendi altyapısı üzerinden sunduğu yüksek kaliteli fiber optik internet teknolojisi sayesinde internete ışık hızında bağlanın fiber internet hizmetiyle internete son sürat girin.

Koşan Fiber

Koşan Fiber

TurkNet’in “Koşan Fiber” kampanyasıyla 25 Mbps'ye kadar (75 GB AKN) fiber internet ve ev telefonu bir arada. “Koşan Fiber” paketinizle internette özgürce yüksek hızla dolaşırken ev telefonunuza sabit ücret ödemeden 3000 dakika günün her saati, şehiriçi, şehirlerarası sabit numaralarla doya doya konuşmanın keyfine varın.

Coşan Fiber

Coşan Fiber

TurkNet’in “Coşan Fiber” kampanyasıyla 50 Mbps'ye kadar (150 GB AKN) fiber internet ve ev telefonundan günün her saati, şehiriçi, şehirlerarası sabit numaralarla 3000 dakika konuşma bir arada. Gerçek yüksek hızlı fiber’e TurkNet ile ulaşın.

Uçan Fiber

Uçan Fiber

TurkNet’in “Uçan Fiber” kampanyasıyla 100 Mbps' ye kadar (250 GB AKN) fiber internet ve ev telefonundan günün her saati, şehiriçi, şehirlerarası sabit numaralarla 3000 dakika konuşma bir arada. Yüksek hızlı fiber internet TurkNet’te.


buraya html kodu gelir