TurkNet ile Kesintisiz Maç Keyfi Evinizde!

₺249,90

Maç Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Futbol Aşkına 1000 Mbps’ye Varan Hız Yakışır!

Futbolseverleri TurkNet’te neler bekliyor?

Sıkça Sorulan Sorular

Futbolseverlerin maç keyfini zayıflatan en belirgin şeylerden biri, maç esnasında donma veya kesilmelerin yaşanmasıdır. Bu durumun online platformlardan kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Fakat durum her zaman öyle değildir. Maç esnasında yaşanan görüntü kalitesinde aksamalar, donma ve kesilmeler internet kalitenizin düşük olmasından dolayı olabilir. Eğer internet altyapınız düşük bir hız sağlıyorsa, bu gibi sorunları yaşamak kaçınılmaz olacaktır. Fakat telaşlanmayın, donmayan internet bağlantısı da mümkün. Evde kesintisiz internet için altyapı sorgulama yapabilir, altyapınızın sağladığı en yüksek hıza sahip olabilirsiniz.

Bir futbolsever olarak maç esnasında sizin için hayat duruyor olabilir fakat arka planda internet bağlantınız sizin için hizmet sağlıyor. Siz maç izlerken birden fazla kişi internete bağlanıyor olabilir, download yapıyor olabilirsiniz ya da sadece maç keyfi için kesintisizlik ve yüksek görüntü kalitesi istiyorsunuzdur. Tüm bu durumlarda hızlı kesintisiz internet için internetinizin güçlü olması gerektiğini bilmelisiniz. Bağlantı sorunu yaşamadan, hızlı internet keyfini çıkarmanız için TurkNet GigaFiber altyapısıyla taahhütsüz, hızlı kesintisiz internet sizinle olabilir. Fiber internet altyapısı sorgulama yöntemiyle hızlı internet adına ilk adımı atabilirsiniz.

İnternet başvurusu öncesinde altyapınızın hangi teknolojiyi ve hangi hızı desteklediğini belirten bir altyapı sorgulama sistemine ihtiyacınız olacak. Kendi bölgenizde yer alan internet altyapısını sorgulamak veya internet hızınızı öğrenmek isterseniz adresinizi ve numaranızı girerek alabileceğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

İnternet Altyapı Sorgulama sayfasından “Adres ile sorgulama” seçeneğiyle adres bilgilerinizle altyapınızı hızlıca sorgulayabilir ya da “Telefon ile sorgula” seçeneğiyle adresinize kayıtlı ev/iş telefonu numarasını girdikten sonra internet hızınız ile ilgili sonucu görebilirsiniz.

Adresinizde kullanacağınız internetinizin teknolojisini ve hızını öğrenmek için “altyapı sorgulaması” yapmanız gerekir. Böylece internet bağlantısı yapılmadan önce hangi altyapı üzerinden kaç Mbps hız alacağınızı görebilirsiniz. Bu konuda kötü sürprizler yaşamaz, alacağınız hizmeti önceden bilmenin rahatlığını yaşarsınız. TurkNet abonesi olmadan önce altyapı sorgulaması yaptığınızda hangi teknolojiyle kaç Mbps hız alacağınızı en şeffaf haliyle görürsünüz. Hattınız, VDSL hızlarını destekliyorsa 100 Mbps’ye kadar download, 8 Mbps’ye kadar upload hızı sunarız. ADSL teknolojisi kullanılıyorsa 16 Mbps download, 1 Mbps’ye kadar upload hızı alabilirsiniz. Eğer TurkNet’in kendi fiber altyapısı olan GigaFiber bölgesindeyseniz 1000 Mbps’ye kadar download, 1000 Mbps’ye kadar da upload hızları sizinle olur!

Yüksek çözünürlüklü (4K) maç keyfinden görüntülü görüşmeye, online oyun performansından aynı anda birçok cihazdan kullanıma kadar hızlı internet hizmetini maksimumda yaşamanız için fiber internete ya da TurkNet’in kendi altyapısıyla sunduğu GigaFiber hızına ihtiyacınız olabilir. Eğer bu deneyimi yaşamak isterseniz, TurkNet 1000 Mbps’ye kadar hızı taahhütsüz ve sınırsız olarak sunar. Tek yapmanız gereken fiber internet altyapı sorgulama yaparak hızınızı öğrenmek ve TurkNet’e abone olmak!

Size tamamen taahhütsüz bir hizmet sunuyoruz. Herhangi bir cayma bedeli ödemeden aboneliğinizi iptal etme özgürlüğünüz var. Üstelik ilk bir ay içinde hizmetten memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. “Beğenmezseniz Paranız İade” kampanyasından yararlanmak için ilk 30 gün içerisinde iptal talebinizi bize iletmeniz gerekiyor.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale