HEPSİ BİRLİKTE AYDA 79,99 TL
YÜKSEK HIZLI İNTERNET
08:00-20:00   35 Mbps’ye kadar hız
20:00-08:00   10 Mbps’ye kadar hız

3 Mbps’ye kadar upload hızı

Kotasız, AKN’siz, Limitsiz
İŞ TELEFONU
Her Yöne* 1.000 Dakika Görüşme
KOBİ'YE ÖZEL DESTEK HİZMETLERİ
Yerinde Kurulum

KOBİ'ye Özel Destek Hattı

4 Saatte Ücretsiz Yerinde Teknik Destek
HIZLI VE TAAHHÜTSÜZ

GİZLİLİK VE KULLANIM KOŞULLARI

www.turk.net web sitesi TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli.

Sitemizi ziyaret ederken kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı beklemeden tüm içeriklerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden isim, soyisim, iletişim bilgileriniz (GSM numarası/e-posta), doğum tarihi bilgilerinizi kullanarak TurkNet ile iletişime geçmek ya da yeni bir abonelik başvurusu yapmak için verdiğiniz kişisel bilgileriniz TurkNet tarafından özenle korunur.

Bilgi güvenliğinizi korumak amacıyla Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi açısından kimse ile paylaşmamanızı ve kolayca ulaşılabilecek, güvenliği bulunmayan hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde TurkNet tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine ulaşabileceğiniz linkler bulunabilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtir, ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik ve güvenlik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz.


TurkNet İŞ 35 Paketi

TurkNet İŞ 35 Paketimiz, en yoğun çalışma saatleri 08:00-20:00 arasında olan KOBİ'ler için ideal. 08:00-20:00 saatleri arası 35 Mbps'ye kadar hızlı, 20:00'den sonra da 10 Mbps'ye kadar hızlı. Yani bazı operatörlerdeki gibi akşam saatlerinde hızınız 3-4 Mbps'ye düşmez, fazla mesai gerektiğinde de işlerinizi yürütebilmenize olanak verir.

Eğer birden fazla telefon hattınız varsa, içinde yine her yöne* 1.000 dakika konuşma olan her bir ek hattı hat başına aylık 20 TL'ye paketinize ekletebilirsiniz.

Üstelik rahatça deneyebilmeniz için şimdi hepsi taahhütsüz!

 • Kampanya 15.01.2019- 30.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen tüm ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir. Belirtilen ücretler taahhütsüz olarak sunulmaktadır, herhangi bir süre abonelik sözü gerektirmemektedir.
 • TurkNet İŞ İletişim Paketleri, internet ve sabit telefon hizmetini birarada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.
 • Internet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.
 • Turknet İŞ 35 Paketinde, 08:00-20:00 saatleri arasında 35 Mbps’ye kadar, 20:00-08:00 saatleri arasında 10 Mbps’ye kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Upload (yükleme) hızı olarak, 3 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Yüksek hızlarda bağlantı kurulabilmesi için kullanılacak modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Internet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, Kurulum Hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil 70 TL olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır.
 • Abonenin, daha önce abone olduğu internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütü varsa, kampanya kapsamında taahhüt bozma bedelinin en fazla 150 TL’lik kısmı, 6 aylık taksitler halinde abone faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için önceki internet servis sağlayıcısı tarafından çıkarılan taahhüt bozma bedeli faturasının ödenmesi ve fatura ile birlikte ödeme belgesinin (212) 216 55 60 ‘a fakslanması gerekmektedir.
 • Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil 12 TL olarak ücretlendirilir.
 • Turknet İŞ İletişim Paketlerine, her yöne* 1000 dakika içeren sabit telefon hizmeti dahildir. Aboneliğe eklenecek her bir telefon hattı, yine her birinin içinde her yöne* 1000 dakika ile birlikte hat başına aylık 20 TL olarak faturalandırılır. Hatlardaki dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve her telefon hattı bu ortak havuz dakikalarını kullanır.
 • *Turknet İŞ İletişim Paketleri kapsamında sunulan 1.000 dakika, şehir içi, şehirler arası, yurt içi mobil telefon, uluslararası 1.kademe sabit telefon, 444’lü numaralar, 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaralarına doğru yapılan aramalarda geçerlidir.
 • Sabit telefon hizmetinde kontör atış periyodu 60 saniyedir. Paket kapsamındaki dakikalar bir sonraki aya devretmez.
 • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için paket ücreti, ilgili Sabit Telefon Hizmeti aylık ücretinin 30 katı olarak ücretlendirilir. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) hizmetlerinin altında kullanılan her numara (DDI) vergiler dahil aylık 1,2 TL olarak faturalanır.
 • Yeni tahsis edilecek sabit telefon hatları için, telefon numaraları aktivasyon sonrası aboneye bildirilir.
 • İnternet hizmeti, telefon hatlarından birinin aktivasyonunu takip eden 2 fatura dönemi içerisinde herhangi bir nedenle aktive olamazsa ya da aboneliğin herhangi bir döneminde abone tarafından iptal edilirse, kampanya kapsamında internet ile birlikte aylık 20 TL olarak sunulan Her Yöne 1.000 Dakika Telefon Paketi, vergiler dahil aylık 35,90 TL olarak faturalandırılmaya başlanacaktır.
 • Hizmet taahhütnamesinden doğan damga vergisi, bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansıtılılır.
 • TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket/leriniz kapsamındaki yönlere doğru yaptığınız aramalar toplam paket dakikalarını aşarsa, aşan her dakika 0,35 TL/dk ücretiyle bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır. Paket dışında kalan yönler için dakika ücretleri; Uluslararası 1. Kademe mobil hatlar için 0,65 TL, 2.Kademe sabit hatlar için 0,35 TL, 2.Kademe mobil hatlar için 0,70 TL, 3. Kademe sabit ve mobil hatlar için 1,00 TL, 4.Kademe sabit ve mobil hatlar için 2,00 TL, 5. kademe sabit ve mobil hatlar için 2,50 TL'dir.
 • Uluslararası aramalar için geçerli Kademe Listesine erişmek için lütfen tıklayın.
 • Abonelik sözleşmesine ulaşmak için lütfen tıklayın.
Diğer paketlerimizi incelemek için tıklayın.