TurkNet KOBİ Bilgi Güncelleme Ekranı

Değerli Abonemiz,

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. olarak, kişisel verileri korumak amacıyla düzenlenen 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında, bizimle paylaştığınız tüm bilgilerinizi her zaman güvenle saklamaktayız. Bilgileriniz, yasal zorunluluk çerçevesinde sadece yetkili merciler ile paylaşılacaktır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun 2018/DK-BSD/314 nolu kararı çerçevesinde; hizmetinizin kısıtlanmaması için, Haziran ayının sonuna kadar aşağıda yer alan bilgileri lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

Doğum Gün
Tarihi Ay
Yıl

GİZLİLİK VE KULLANIM KOŞULLARI

www.turk.net web sitesi TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli.

Sitemizi ziyaret ederken kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı beklemeden tüm içeriklerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden Bilgi İletişim Teknolojileri Kurumunun 2018/DK-BSD/314 nolu kararı çerçevesinde talebimizle bizlerle paylaşmış olduğunuz, Müşteri No, Şirket Yetkilisi T.C. Kimlik Numarası, Vergi Dairesi Numarası, Mersis Numarası bilgileriniz TurkNet tarafından özenle korunur.

Bilgi güvenliğinizi korumak amacıyla Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi açısından kimse ile paylaşmamanızı ve kolayca ulaşılabilecek, güvenliği bulunmayan hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde TurkNet tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine ulaşabileceğiniz linkler bulunabilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtir, ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik ve güvenlik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz.