HEPSİ BİRLİKTE AYDA 129,99 TL
YÜKSEK HIZLI İNTERNET
Tüm gün 35 Mbps’ye kadar hız

3 Mbps’ye kadar upload hızı

Kotasız, AKN’siz, Limitsiz
İŞ TELEFONU
Her Yöne* 1.000 Dakika Görüşme
KOBİ'LERE ÖZEL DESTEK HİZMETLERİ
Yerinde Kurulum

KOBİ'lere Özel Destek Hattı

4 Saatte Ücretsiz Yerinde Teknik Destek
HIZLI VE TAAHHÜTSÜZ
Kosullar

KOBİ Abonelik Başvuru – Kişisel Veri Bilgilendirme

www.turk.net web sitesi TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli. Sitemizde kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı beklemeden tüm içeriklerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Turk.net/KOBI üzerinden Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş. (TurkNet) ile paylaştığınız “ad, soyad, telefon, e-posta ve Promokod”dan oluşan kişisel verileriniz, sadece buradaki başvurunuz kapsamında ve internet abonelik sözleşmesi imzalanması sürecinde sizinle iletişime geçilmesi amacıyla kullanılmakta ve bunun dışında bir amaçla işlenmemektedir.

TurkNet, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak kişisel verilerinizi işleyecek, koruyacak ve yasal saklama süreleri tamamlandıktan sonra verilerinizi imha edecektir.

Detaylı bilgiye Turknet Kişisel Veri Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.


TurkNet İŞ Full 35 Paketi

TurkNet İŞ Full 35 Paketimizde kota yok, AKN yok, limit yok; tüm gün 35 Mbps'ye kadar hız var, 3 Mbps'ye kadar upload hızı var, her yöne* 1.000 dakika konuşma var. İşinizin sürekliliği için ortalama 30 saniyede bir uzmana ulaşabileceğiniz sadece KOBİ'ye özel Destek hattı var, arıza durumunda 4 saatte işyerinize gelen ekspres Yerinde Destek Hizmeti var. İhtiyacınız olan herşey tek pakette, ayda sadece 129,99 TL'ye...

Eğer birden fazla telefon hattınız varsa, içinde yine her yöne* 1.000 dakika konuşma olan her bir ek hattı hat başına aylık 20 TL'ye paketinize ekletebilirsiniz.

Üstelik rahatça deneyebilmeniz için şimdi hepsi taahhütsüz!

 • Kampanya 15.01.2019- 31.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen tüm ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir. Belirtilen ücretler taahhütsüz olarak sunulmaktadır, herhangi bir süre abonelik sözü gerektirmemektedir.
 • TurkNet İŞ İletişim Paketleri, internet ve sabit telefon hizmetini birarada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.
 • Internet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.
 • Turknet İŞ Full 35 Paketinde, 35 Mbps’ye kadar(hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Upload (yükleme) hızı olarak, 3 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Yüksek hızlarda bağlantı kurulabilmesi için kullanılacak modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Internet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, Kurulum Hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil 70 TL olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır.
 • Abonenin, daha önce abone olduğu internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütü varsa, kampanya kapsamında taahhüt bozma bedelinin en fazla 150 TL’lik kısmı, 6 aylık taksitler halinde abone faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için önceki internet servis sağlayıcısı tarafından çıkarılan taahhüt bozma bedeli faturasının ödenmesi ve fatura ile birlikte ödeme belgesinin (212) 216 55 60 ‘a fakslanması gerekmektedir.
 • Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil 12 TL olarak ücretlendirilir.
 • Turknet İŞ İletişim Paketlerine, her yöne* 1000 dakika içeren sabit telefon hizmeti dahildir. Aboneliğe eklenecek her bir ek telefon hattı, yine her birinin içinde her yöne* 1000 dakika ile birlikte hat başına aylık 20 TL olarak faturalandırılır. Hatlardaki dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve her telefon hattı bu ortak havuz dakikalarını kullanır.
 • *Turknet İŞ İletişim Paketleri kapsamında sunulan 1.000 dakika, şehir içi, şehirler arası, yurt içi mobil telefon, uluslararası 1.kademe sabit telefon, 444’lü numaralar, 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaralarına doğru yapılan aramalarda geçerlidir.
 • Sabit telefon hizmetinde kontör atış periyodu 60 saniyedir. Paket kapsamındaki dakikalar bir sonraki aya devretmez.
 • Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için paket ücreti, ilgili Sabit Telefon Hizmeti aylık ücretinin 30 katı olarak ücretlendirilir. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) hizmetlerinin altında kullanılan her numara (DDI) vergiler dahil aylık 1,2 TL olarak faturalanır.
 • Yeni tahsis edilecek sabit telefon hatları için, telefon numaraları aktivasyon sonrası aboneye bildirilir.
 • İnternet hizmeti, telefon hatlarından birinin aktivasyonunu takip eden 2 fatura dönemi içerisinde herhangi bir nedenle aktive olamazsa ya da aboneliğin herhangi bir döneminde abone tarafından iptal edilirse, kampanya kapsamında aylık 20 TL olarak faturalandırılan Her Yöne 1.000 Dakika Telefon Paketi, vergiler dahil aylık 35,90 TL olarak faturalandırılmaya başlanacaktır.
 • Hizmet taahhütnamesinden doğan damga vergisi, bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansıtılılır.
 • TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket/leriniz kapsamındaki yönlere doğru yaptığınız aramalar toplam paket dakikalarını aşarsa, aşan her dakika 0,35 TL/dk ücretiyle bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır. Paket dışında kalan yönler için dakika ücretleri; Uluslararası 1. Kademe mobil hatlar için 0,65 TL, 2.Kademe sabit hatlar için 0,35 TL, 2.Kademe mobil hatlar için 0,70 TL, 3. Kademe sabit ve mobil hatlar için 1,00 TL, 4.Kademe sabit ve mobil hatlar için 2,00 TL, 5. kademe sabit ve mobil hatlar için 2,50 TL'dir.
 • Uluslararası aramalar için geçerli Kademe Listesine erişmek için lütfen tıklayın.
 • Abonelik sözleşmesine ulaşmak için lütfen tıklayın.
Diğer paketlerimizi incelemek için tıklayın.

Kişisel Veri İşleme İzni

İnternet + telefon aboneliği hakkında bilgi ve teklif almak amacıyla burada TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. (TurkNet) ile paylaştığınız “Ad, Soyad, Telefon, E-posta ve Promokod'dan oluşan kişisel verilerinizin size en uygun tekliflerin sunulması amacıyla TurkNet veya bu konuda hizmet aldığımız iş ortaklarımız tarafından, önümüzdeki 2 (iki) yıl boyunca işlenmesine izin veriyorsanız lütfen kutucuğu işaretleyiniz. Kabul etmediğiniz takdirde, kişisel verileriniz kullanılarak sadece 1 (bir) kez sizinle ile iletişime geçilecektir.