Kazan-Kazandır kampanyası

Müşterilerinizi TurkNet’li yapın, her ikinizin de 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansısın. Üstelik katılım sınırı yok. Yani ne kadar çok abone, o kadar çok indirim!

Şirketinizin müşterilerine sağladığı bir avantaj olarak, size ait davet kodunu web sitenizde paylaşın, bu kodla abone olan müşterileriniz indirimden faydalansın. Siz de her abone için kazandığınız indirimin tadını çıkarın.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

TurkNet'liyim
TurkNet'li değilim
 • Web sitemizden ya da mobil uygulamamızdan Online İşlemler’e girin.”Kazan-Kazandır” sekmesine gelin.
 • Davet etmek istediğiniz kişileri e-postalarını girerek davet edin.
 • Hatta davet kodunuzu ya da linkinizi dilediğiniz yerde paylaşın.
 • Davet etmek istediğiniz kişi gelen linke tıklasın veya başvuru sırasında kodunuzu girsin.
 • Telefonla abonelikte 0850 288 30 40‘dan davet kodunu temsilcimizle paylaşılabilir.
 • Bir arkadaşınızdan ya da sosyal medyadan davet kodu bulun.
 • Telefonla abone olmak için 0850 288 30 40’ı arayın, temsilcimizle kodu paylaşın.
 • Ya da web sitemizdeki başvuru formuna davet kodunu girin.

Hemen Online İşlemler veya Mobil Uygulamaya girerek tanıdığınız firmaları davet etmeye başlayın!

Kampanya Şartları

 1. Kampanya 31.03.2024 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen tüm ücretlere %18 KDV ve %10 ÖIV dahildir. Belirtilen ücretler taahhütsüz olarak sunulmaktadır, herhangi bir süre abonelik sözü gerektirmemektedir.
 2. TurkNet İŞ GİGAFİBER MAX Paketi, internet, modem ve sabit telefon hizmetini bir arada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.
 3. İnternet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.
 4. Turknet İŞ MAX Paketinde, 100 Mbps’ye kadar(hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Upload (yükleme) hızı olarak, 8 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır.
 5. Abonelik kapsamında abonelerin kullanımına modem tahsis edilmektedir, modem kullanım ücreti paket fiyatlarına dahildir. Modemler TurkNet mülkiyetindedir.
 6. İnternet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, Kurulum Hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil ₺600 (3 ay x ₺200) olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır.
 7. Abonenin, daha önce abone olduğu internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütü varsa, kampanya kapsamında taahhüt bozma bedelinin en fazla ₺240’lik kısmı, eşit taksitler halinde abone faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için önceki internet servis sağlayıcısı tarafından çıkarılan taahhüt bozma bedeli faturasının ödenmesi ve fatura ile birlikte ödeme belgesinin (212) 216 55 60 ‘a fakslanması gerekmektedir.
 8. Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil ₺69,90 olarak ücretlendirilir.
 9. Turknet İŞ MAX Paketlerine, her yöne* 1000 dakika içeren sabit telefon hizmeti dahildir. Aboneliğe eklenecek her bir ek telefon hattı, yine her birinin içinde her yöne* 1000 dakika ile birlikte hat başına aylık 34,90 TL olarak faturalandırılır. Hatlardaki dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve her telefon hattı bu ortak havuz dakikalarını kullanır.
 10. *Turknet İŞ MAX Paketleri kapsamında sunulan 1.000 dakika, şehir içi, şehirler arası, yurt içi mobil telefon, uluslararası 1.kademe sabit telefon, 444’lü numaralar, 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaralarına doğru yapılan aramalarda geçerlidir.
 11. Uluslararası aramalar için geçerli Kademe Listesine erişmek için lütfen tıklayın.
 12. Sabit telefon hizmetinde kontör atış periyodu 60 saniyedir. Paket kapsamındaki dakikalar bir sonraki aya devretmez.
 13. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) için paket ücreti, ilgili Sabit Telefon Hizmeti aylık ücretinin 30 katı olarak ücretlendirilir. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) hizmetlerinin altında kullanılan her numara (DDI) vergiler dahil aylık 1,2 TL olarak faturalanır.
 14. Yeni tahsis edilecek sabit telefon hatları için, telefon numaraları aktivasyon sonrası aboneye bildirilir.
 15. İnternet hizmeti, telefon hatlarından birinin aktivasyonunu takip eden 2 fatura dönemi içerisinde herhangi bir nedenle aktive olamazsa ya da aboneliğin herhangi bir döneminde abone tarafından iptal edilirse, kampanya kapsamında aylık 34,90 TL olarak faturalandırılan Her Yöne 1.000 Dakika Telefon Paketi, vergiler dahil aylık 75 TL olarak faturalandırılmaya başlanacaktır. 
 16. Paketleriniz kapsamındaki yönlere doğru yaptığınız aramalar toplam paket dakikalarını aşarsa, aşan her dakika 0,35 TL/dk ücretiyle bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır. Paket dışında kalan yönler için dakika ücretleri; Uluslararası 1. Kademe mobil hatlar için 0,65 TL, 2.Kademe sabit hatlar için 0,35 TL, 2.Kademe mobil hatlar için 0,70 TL, 3. Kademe sabit ve mobil hatlar için 1,00 TL, 4.Kademe sabit ve mobil hatlar için 2,00 TL, 5. kademe sabit ve mobil hatlar için 2,50 TL’dir.
 17. Modemin çalışır halde bulundurulması sorumluluğu aboneye aittir. Modemler, TurkNet İŞ GİGAFİBER MAX internet aboneliği süresince kullanım amaçlı ücretsiz olarak abonelere teslim edilmektedir.
 18. Herhangi bir sebeple aboneliğin sonlanması halinde abone, TurkNet tarafından sağlanmış olan modemi TurkNet’e çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içerisinde teslim etmekle yükümlüdür. Modemin zamanında teslim edilmemesi veya parçaları eksik/ bozuk şekilde teslim edilmesi durumunda cezai işlem uygulanır. Aboneye fatura edilecek cezai işlem tutarı hizmet sözleşmesinde beyan edilmiştir. Modem kullanıcı hataları nedeniyle arızalanmış ise (fiziki hasarlar, sıvı dökülmesi vs…) müşteri modemi iade etmiş olsa da cihaz bedeli aboneye faturalanır.
 19. Hizmet taahhütnamesinden doğan damga vergisi, bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansıtılılır.
 20. TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 21. Abonelik sözleşmesine ulaşmak için lütfen tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?
 • Sizin için özel olarak üretilen davet kodunu kişiler ile paylaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.
 • En kolay yol, TurkNet Online İşlemler’e giriş yaparak davet etmek istediğiniz kişilerin e-posta adresini yazmaktır. Böylece biz davet ettiğiniz kişiye, size özel davet kodunu içeren bir e-posta göndererek sizin adınıza TurkNet’e davet etmiş oluruz.
 • TurkNet Online İşlemler’e girdikten sonra davet mesajınızı, davet etmek istediğiniz kişilerle paylaşarak daha çok kişiyi kampanyadan yararlandırabilir daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.
 • Size özel davet kodunuzu, web sitenizde, e-posta, sosyal medya, mesaj, SMS, ya da uygun bulduğunuz herhangi bir yöntemle istediğiniz mecrada paylaşılabilirsiniz. Davet için bir metin yazmakla uğraşmak istemezseniz, bizim hazırladığımız metni e-posta davetlerinde kullanabilirsiniz.

Davet edilen kişiler, TurkNet web sitesi üzerinden https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik?&segment=kobi?# adresinde yer alan formdaki promokod alanına kendisine gönderilen davet kodunu girerek kampanya ile ilgili aranmak için talepte bulunabilirler. Turknet KOBİ Abonelik Hattı (0 850 288 30 40) üzerinden abonelik başlatılırken TurkNet Satış Danışmanı ile de davet kodunu paylaşılabilirsiniz.

 • Davet eden TurkNet abonesinin son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmaması gereklidir.
 • Davet edilen kişinin, TurkNet’ten gelen ilk faturasını son ödeme tarihinden önce ödemelidir.
 • TurkNet’e davet edilerek üye olan aboneler, 24 ay boyunca kampanyadan bir kez yararlanabilir. Örnek olarak abone TurkNet’i 6 ay kullandı ve hizmetini iptal etti. Daha sonra kendisini ilk davet eden veya başka bir kişi aynı kişiyi tekrar TurkNet’e davet etti, bu sefer indirim kazanamaz. Çünkü indirim kazanmak için ilk aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren 24 ay geçmesi gerekir. Ancak, yeniden abone olan kişi, yine dilediği kadar kişiyi TurkNet’e davet edebilir.
 • Kampanya süresi sonlandıktan sonra gerçekleşen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi ücretsiz internet kullanımı kazanamaz.
 • Kazanılan indirim hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin davet edilen kişi/şirket, 10 Eylül’de TurkNet’li olduysa ve Ekim başında gelen ilk faturasını son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, hem davet eden hem de davet edilen abonenin Kasım ayında gelecek faturasına indirim yansır.
 • İndirimin yansıtılacağı aya kadar herhangi bir şekilde hizmet sonlandırılırsa (hizmetin başka bir adrese naklinin gerçekleşememesi sebebiyle fesih olması dahil), TurkNet’e davet eden ve edilen abonelere herhangi bir indirim sağlanmaz.
 • Online İşlem Merkezinden
 • Size TurkNet tarafından gönderilmiş e-postadan
 • Çağrı Merkezinden

Hayır, davet sayısında herhangi bir limit yok. 100 kişiyi davet edin, eğer bu kişiler TurkNet’e abone olup ilk faturasını öderse, 100 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanın. Unutmayın ne kadar çok kişi davet ederseniz, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı kazanma şansınız artar.

 • Online İşlem Merkezinden
 • Zaman zaman size göndereceğimiz e-posta mesajlarından
 • Çağrı Merkezinden

Faturanıza “Kazan-Kazandır İndirimi” olarak yansıyacaktır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale