TurkNet 4 Saatte Yerinde Destek Hizmeti

İnternet ya da telefon arızasında, işiniz kesintiye uğramasın diye uzaktan çözülemeyen arızalarda saha ekibimiz en geç 4 saat içinde iş yerinizde olur, çözüm sağlar.
 
TurkNet’in KOBİ’lere Özel Yerinde Destek Hizmeti Nedir?

Yerinde Destek hizmeti, internet kesintilerinin işinizi kesintiye uğratmaması için TurkNet İŞ İletişim Paketi abonelerimize ücretsiz olarak sunduğumuz Türkiye’de ilk ve tek ekspres yerinde teknik destek hizmetidir. Çağrı Merkezimiz ya da Online İşlemler Merkezi üzerinden arıza/teknik problem ileten TurkNet İŞ İletişim Paketi abonelerimize,  arızalarının yerinde incelenmesi ve çözümlenmesi gerekiyorsa 4 saat içinde saha ekiplerimizi yönlendirir, çözüm getiririz.

TurkNet Yerinde Destek Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Uzaktan çözülemeyen internet arızalarında, saha ekibimiz en geç 4 saat içerisinde iş yerinize geliyor, tüm bağlantılarınızı ve kabloları kontrol ediyor, gereken durumlarda kablolara müdahale ederek arıza tespit ve çözümü sağlıyor. Binanızdaki ankastre kutusundan iş yerinize kadar olan bağlantı için de kablo çekilmesi gerekiyorsa, onayınız durumunda, metre başına kablo ücreti ile saha ekibimiz bu işlemi de yapıyor. Bu ek ödemeyi elden direkt saha ekibimize yapıyorsunuz..

+ Yerinde Destek Hizmeti Ne Zaman Alınabilir?

Saha ekiplerimiz hafta içi tüm günler ve Cumartesi günleri saat 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bize saat 14:00’e kadar ulaşan arıza bildirimlerinizde aynı gün içinde, 14:00’ten sonra ulaşan arıza bildirimlerinizde ise bir sonraki gün (Pazar gününe denk gelmesi durumunda Pazartesi) öğlene kadar saha ekibimiz tarafından hizmet verilebilecektir.

+ Yerinde Destek Hizmeti ile Tüm Arızalar Çözümlenebilir mi?

Bazı arızalar telefon ile iletildiği sırada sadece KOBİ abonelerimize hizmet veren konusunda uzman kadromuz tarafından uzaktan çözümlenebilmektedir. Uzaktan çözümlenemeyen problem ve arızalarda, sorunu anlamak ve çözümlemek için saha ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Saha ekipleri ankastreye gelen hattı, ankastreden iş yerinize gelen hattı, kabloları, ilgili ekipmanları (modem, telefon cihazı, splitter vb.) kontrol edecektir ve arıza tipine göre diğer gerekli kontrolleri tamamlayacaktır. Sorununun kaynağı ve çözümü ile ilgili sizi bilgilendirecektir. İhtiyaç var ise onayınızı alarak kablolama sorununu çözecektir. Sorun, bina içi kablo ve teçhizatın dışında bir sorundan kaynaklanıyorsa sizi bilgilendirilerek arıza sürecini alyapı seviyesinde takip edecek ve sonuçlandıracaktır. Sorun ekipmanınız veya binanızın yapısal ankastresi ile ilgili ise sorunun kaynağı ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Tüm verilen hizmet ile ilgili Servis Formu doldurulacak, inceleme ve çözümlemeler ile ilgili imzanız alınacaktır.

+ TurkNet Yerinde Destek Hizmeti Ücretli midir?

4 saatte Yerinde Destek hizmetimizden İŞ İletişim Paketi abonelerimiz ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Arızanın çözümü için bina içi kablolama ihtiyacı var ise onayınız alınarak metre başına kablolama ücreti karşılığında kablolama sorunu çözümlenecektir.

+ Yerinde Destek Hizmeti Kullanım Hakkı Sınırlı mıdır?

TurkNet İŞ İletişim Paketi abonelerimiz 4 saatte ücretsiz yerinde destek hizmetinden gerekli oldukça faydalanabilecektirler.

+ Türkiye’nin her yerinde gereken durumlarda adrese geliyor musunuz?

Evet, Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde, beldelerinde, kasabalarında, ADSL ve VDSL hizmeti olan her yerde işyerinize kadar geliyor, hizmetinizi kuruyoruz.

+ Ekiplerinizden şikâyetim olursa size nasıl bildireceğim?

0850 288 30 30 nolu TurkNet KOBİ Destek Hattımızdan saha ekiplerimizle ilgili şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.