Muhteşem hız, yüksek performans için modeminiz bizden!

Neden tüm paketlerimizde modem dahil?

Daha geniş kablosuz kapsama alanı

Çift bant (2,4 Ghz ve 5 Ghz)

ADSL, VDSL ve ETH (Fiber) desteği

Birden fazla kablosuz ağ oluşturabilme

AC desteği ile yüksek bant genişliği

Tek modemle iş yerinde özel ağ

802.11ac teknolojisi ile ultra hız

En iyi kullanıcı deneyimine yönelik modem

Teknik Özellikler

Zyxel modem teknik özellikleri

Özellik
Açıklama
Ürün Kategorisi
Desteklenen Kablosuz Ağ Teknolojileri
Router/Modem Özellikleri
LED Göstergesi
Düğmeler
Çalışma Frekansı
Yönetim

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunuzu yapabilmeniz için detaylı bir video hazırladık. Yukarıdaki sayfada izleyebileceğiniz gibi isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=-51lhTeofVA&t=23s linkinden de izleyebilirsiniz.

Modem kurulumu veya herhangi bir ayarı yapmak için Zyxel modem arayüzüne ulaşmanız gerekiyor. Bunun için de internet tarayıcınıza 192.168.1.1 yazabilirsiniz. Açılan sayfada sizden kullanıcı ve parola soracaktır. Bu bilgilere modeminizin arka yüzünden ulaşabilirsiniz.

Modem arayüz şifresini değiştirmek istiyorsanız eğer giriş yaptıktan sonra karşınıza yeni şifre oluşturma ekranı gelir. Buradan değiştirebileceğiniz gibi sonrasında da ayarlar bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Almak zorunda değilsiniz tabii ki. Ama internet kullanıcıları için her zaman önerdiğimiz şey düzenli olarak modemi yenilemeleri gerektiğidir. Eski teknoloji ile internete bağlanmaya çalışırsanız performans kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca kablosuz bağlantı alanları eski modemlerde daha dar olabiliyor. Bu da “benim bazı odalarımda internet çekmiyor” sorununa yol açabilir. Dolayısıyla eğer modeminiz yeni bir modemse gerekli değil. Ama iki üç senedir kullandığınız bir modemi değiştirmekte yarar var.

Zyxel modemi kısa bir süreliğine, faturanıza ek olarak 12 taksitle 696 TL’ye veya kredi/banka kartına peşin 555 TL’ye satın alabilirsiniz.

Modemi faturaya ek olarak alabiliyorsunuz. Bu sebeple faturanızda ek bir tutar olarak yansıyacaktır. Bu sebeple faturanız biraz yüksek gelebilir 🙂 Ancak bu şekilde almak istemezseniz kredi / banka kartına peşin de alabilirsiniz.

Modemi tüm TurkNet’liler Online İşlemler Merkezi üzerinden alabilir. İsterseniz yeni abonelik başlatırken de satın alabilirsiniz.

TurkNet abonesiyseniz, TurkNet Online İşlemler Merkezi sayfasında “Modem Satın Al” kısmından satın alabilirsiniz. Aynı zamanda yeni abonelik başlatırken de almanız mümkün. Abone olup Zyxel modem almak için; https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale