Zyxel VMG3625-T50B

Muhteşem hız, yüksek performans için modeminiz bizden!

Neden tüm paketlerimizde modem dahil?

Özellikle kablosuz internet kullanımlarınızda, performans açısından kullandığınız modem çok önemli. Kullanımınıza sunduğumuz bu son teknoloji modem hem internet hizmetinizi daha verimli kullanmanızı sağlayacak, hem de gelecekteki teknik destek taleplerinizi daha iyi analiz edebilmemizi, hatta bazı sorunları siz bize iletmeden fark edip düzeltebilmemizi sağlayacak.

Kesintisiz Dolaşım

Daha geniş kablosuz kapsama alanı

Çift Bant

Çift bant (2,4 Ghz ve 5 Ghz)

ADSL, VDSL ve ETH (Fiber) desteği

Kablosuz

Birden fazla kablosuz ağ oluşturabilme

Yüksek Performans

AC desteği ile yüksek bant genişliği

Tek modemle iş yerinde özel ağ

Ofisinize gelen misafirleriniz için özel kablosuz ağ oluşturmak isterseniz, Zyxel VMG3625-T50B modeminiz ile dört ayrı kablosuz ağı aynı anda kullanabilirsiniz. Böylece misafirleriniz özgürce internete girerken şirketinizin internet hızı ve güvenliği bundan etkilenmez.

802.11ac teknolojisi ile ultra hız

Zyxel VMG3625-T50B, hem VDSL, hem ADSL, hem fiber/kablolu bağlantıları destekliyor. 802.11AC 2×2 Wave 2 teknolojisi sayesinde, 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5GHz bandında ise 867 Mbps kablosuz hız sunabiliyor.

MIMO (MU-MIMO) ve Beamforming gibi performans artırıcı özelliklere sahip bu modem, yüksek WiFi hızı ile; ofisinizde kesintisiz internet deneyimini de en üst seviyeye çıkartıyor.

En iyi kullanıcı deneyimine yönelik modem

AC1200 olarak derecelendirilen Zyxel VMG3625-T50B, 5 GHz üzerinde 867 Mbps ve 2,4 GHz üzerinde 300 Mbps hıza ulaşıyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için dört farklı ağ ve eşzamanlı, gecikmesiz akış sunuyor. Dört ayrı kablosuz ağ oluşturma özelliği, video izlemek, veri indirmek veya misafirler için özel ağların tanımlanmasına da yardımcı oluyor.

Teknik Özellikler

Zyxel modem teknik özellikleri

Özellik
Açıklama
Ürün Kategorisi

AC1200 tam AC performansı, 300+867 Mbps

Desteklenen Kablosuz Ağ Teknolojileri

802.11 b/g/n/ac 2.4 GHz, 300 Mbps
802.11 a/n/ac 5 GHz, 867 Mbps

Router/Modem Özellikleri

IEEE 802.1D transparent bridge & basic spanning tree
PPPoE (RFC 2516)
PPPoA (RFC 2364)
MAC encapsulation routing/IPoE
Network Address Translation (NAT)
NAT virtual server (port forwarding)
DHCP client/server/relay with DHCP option 43/60/61/125
DNS proxy/dynamic DNS
Static/Policy route
IGMP v1, v2, v3
IPv4/IPv6

LED Göstergesi

Güç
WAN
Internet
LAN
WLAN-2.4G/WPS
WLAN-5G/WPS
Telefon

Düğmeler

Güç Düğmesi
Reset Düğmesi
WPS Düğmesi
WLAN Düğmesi

Çalışma Frekansı

2.4 Ghz / 5 Ghz

Yönetim

Web/HTTP: SSH veya Telnet üzerinden giriş

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Modem kurulumunuzu yapabilmeniz için detaylı bir video hazırladık. Yukarıdaki sayfada izleyebileceğiniz gibi isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=-51lhTeofVA&t=23s linkinden de izleyebilirsiniz.

Modem kurulumu veya herhangi bir ayarı yapmak için Zyxel modem arayüzüne ulaşmanız gerekiyor. Bunun için de internet tarayıcınıza 192.168.1.1 yazabilirsiniz. Açılan sayfada sizden kullanıcı ve parola soracaktır. Bu bilgilere modeminizin arka yüzünden ulaşabilirsiniz.

Modem arayüz şifresini değiştirmek istiyorsanız eğer giriş yaptıktan sonra karşınıza yeni şifre oluşturma ekranı gelir. Buradan değiştirebileceğiniz gibi sonrasında da ayarlar bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Almak zorunda değilsiniz tabii ki. Ama internet kullanıcıları için her zaman önerdiğimiz şey düzenli olarak modemi yenilemeleri gerektiğidir. Eski teknoloji ile internete bağlanmaya çalışırsanız performans kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca kablosuz bağlantı alanları eski modemlerde daha dar olabiliyor. Bu da “benim bazı odalarımda internet çekmiyor” sorununa yol açabilir. Dolayısıyla eğer modeminiz yeni bir modemse gerekli değil. Ama iki üç senedir kullandığınız bir modemi değiştirmekte yarar var.

Zyxel modemi kısa bir süreliğine, faturanıza ek olarak 12 taksitle 696 TL’ye veya kredi/banka kartına peşin 555 TL’ye satın alabilirsiniz.

Modemi faturaya ek olarak alabiliyorsunuz. Bu sebeple faturanızda ek bir tutar olarak yansıyacaktır. Bu sebeple faturanız biraz yüksek gelebilir 🙂 Ancak bu şekilde almak istemezseniz kredi / banka kartına peşin de alabilirsiniz.

Modemi tüm TurkNet’liler Online İşlemler Merkezi üzerinden alabilir. İsterseniz yeni abonelik başlatırken de satın alabilirsiniz.

 

TurkNet abonesiyseniz, TurkNet Online İşlemler Merkezi sayfasında “Modem Satın Al” kısmından satın alabilirsiniz. Aynı zamanda yeni abonelik başlatırken de almanız mümkün. Abone olup Zyxel modem almak için; https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik

 
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do