KOBİ'lere Özel Eksiksiz Paket

İş yeri internetiniz için bir paket düşünün. Kotasız, AKN'siz, yüksek download hızı, yüksek upload hızı, yanında bol bol dakika içeren iş yeri telefonu… Kısacası ne isterseniz olsun, hem de ekonomik olsun. İşte her KOBİ’nin hayalindeki paket. Üstelik hayal değil gerçek.

 
DAHA HIZLI İNTERNET ALAMAZSINIZ!
İnternette hız önemli. Hele de işinizin yürümesi, iş yerinizin sorunsuz dönmesi internete bağlıysa. TurkNet İŞ İletişim paketlerimizde 100 Mbps'ye kadar hızlı interneti çok avantajlı fiyatlarla sunuyoruz. Rakipleriniz hızınıza yetişemesin, işiniz tıkır tıkır işlesin.
 
İŞİNİZİN KOTASI VAR MI Kİ İNTERNETİNİZİN OLSUN?
section-7-imgV2.png
index-promo-icon-3.png
Limitlerden, kotalardan, sürekli sınırlanmaktan bıktınız değil mi? TurkNet İŞ paketlerinde sınırlamalar bulunmaz. AKN'yi, kotayı, tüm limitleri kullanıcılarımızın hayatından çıkardık. TurkNet'te tam özgürlük var. Çünkü bizce iş yerlerinin bereketi olmalı sınırları değil.
 
DOSYA YÜKLERKEN YAŞLANMAYIN
İş yerinizdeki internet işinizi kolaylaştırmak için var. Sizi hızlandırmalı, sizin kadar dinamik ve atak olmalı. Bir dosya yüklerken saçlarınıza aklar düşmemeli. TurkNet yüksek upload hızıyla fark yaratır, işinizi kolaylaştırır. Ben çok dosya yüklemiyorum diyebilirsiniz. Ancak upload hızınızın, download hızını da etkilediğini unutmayın.
Zaman_Kaybetmeyin.png
 
İŞİNİZLE İLGİLİ KONUŞMALARI RAHAT RAHAT YAPIN!
section-10.png
TurkNet İŞ İletişim paketlerimizde iş yerinizin bir başka önemli ihtiyacınızın çözümü de var. Size, 1.000 dakika her yöne* konuşma içeren sabit telefon hizmeti de sunuyoruz. İsterseniz telefon numaranızı taşıyor, isterseniz yepyeni bir hat veriyoruz. Üstelik birden fazla hatta ihtiyacınız varsa, ekleyeceğiniz her telefon hattı, yine 1.000 dakika her yöne* dakikaları ile birlikte sadece 20 TL!
 

PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN!
Ödemelerinizi hafifletin. TurkNet İŞ İletişim paketlerinde AKN'siz, limitsiz, yüksek hızlı interneti ve her yöne* 1000 dakika konuşma içeren iş telefonunu KOBİ'ye özel destek hizmetleri ile birlikte sadece 79,99 TL'den başlayan fiyatlarla kullanın. Sürpriz ödemelerle karşılaşmayın.