Müşteri dönüşüm videoları

Banvit

Kendilerine en uygun internet ve ses hizmetleri için tek bir operator ile çalışmanın hayatlarını çok kolaylaştırdığını ileten Banvit Bilgi Sistemleri Müdürü Timur Karaman, Turknet kullanarak elde ettikleri avantajları aktarıyor.

Robert College

Online dersler, videolar, tablet programı ve bilgisayar merkezi, eğitim sistemi içerisinde önemli bir yer tutuyor. Ayrıca Robert College, kampüs içerisinde yer alan lojmanlar ve yurtlarla birlikte, öğrenci ve öğretmenler için hayatın 24 saat devam ettiği bir eğitim kurumu olma özelliğini gösteriyor. Robert Kolej Bilgi İşlem Direktörü Metin Ferhatoğlu Kesintisiz İnternet ve diğer hizmetler için Turknet’i neden tercih ettiklerini anlatıyor.

shiftdelete.net

Shiftdelete.net ayda ortalama 8 milyon tekil ziyaretçinin ziyaret ettiği, çok sayıda video içeriklerin yayınlandığı ve bununla birlikte SDNtv ile canlı yayın da yapılan bir web sitesidir. Shiftdelete.net editörlerinin, hazırladıkları haberleri, görselleri ve videoları web sitesine herhangi bir kesinti veya yavaşlık yaşamadan yükleyebilmeleri gerekiyor.

Sertrans Lojistik

Sertrans Lojistik, Lojistik ve Bilgi Teknolojileri Direktör Yardımcısı Erdinç Sezer, 1999 yılından beri Turknet ile işbirliği içinde olan Sertrans’ın kendilerine en uygun internet paketlerini nasıl seçtiklerini ve neden Turknet’I tercih ettiklerini anlatıyor.
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do