Toplu ADSL İnternet

İşletmesinde asimetrik ve ekonomik bir internet erişimine sahip olmak isteyen işletmelere çözüm TurkNet’ten! Teknik destek ekibimiz tarafından sürekli izlenen bağlantınızda sorunlar oluşmadan çözüme ulaşma imkânı ve yüksek kaliteli, kesintisiz internet erişimi sizi bekliyor!

Toplu ADSL İnternet Nedir?

TurkNet’in kendi altyapısı üzerinden sunduğu TurkNet kurumsal ADSL, 1 Mbps – 16 Mbps arası hızlarda sunulabilen asimetrik bir bağlantı olup, kesintisiz ve yüksek kaliteli bir internet erişimi sağlamaktadır. ADSL internet hizmeti bakır hatlar üzerinden VAE (Veri Akış Erişimi) ve YAPA ( Yerel Ağın Paylaşıma Açılması) altyapısı üzerinden sağlanmaktadır. Telefon hattı üzerinden sunulmaktadır. Yönetilmeyen, Yönetilen ve Cihazsız Yönetilen* olmak üzere 3 farklı hizmet seçeneği bulunmaktadır.

Hizmet İçeriğiYönetilmeyen ADSLYönetilen ADSLCihazsız Yönetilen* ADSL
Faturalama
Merkezi Faturalama
Teknoloji
1 Mbps – 16 Mbps Asimetrik Kapasite
Yedekleme Seçenekleri
3G/4.5G Yedeklilik
Destek
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi
7/24 Cisco sertifikalı Teknik Destek
CCO: Online hesap yönetimi
Trouble Ticketing: Online destek kaydı
SMS/email bilgilendirme servisleri
İzleme ve takip
MRTG
Yerinde Destek
Çağrı önceliklendirme
Cihaz değişimi
SLA: servis seviyesi garantileri
QoS

* Müşteri lokasyonunda kullanılan cihazın mülkiyetinin TurkNet‘e değil müşteriye ait olduğu yönetilen hizmet türüdür.

Kimlere yöneliktir?

Asimetrik ve ekonomik bir internet erişimine sahip olmak isteyen şubeler/bayiler/acenteler, küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Avantajları nedir?

  • ADSL internet hizmeti kapsamında 7/24 kurumsal teknik destek verilir. En az CCNA sertifikasına (Cisco Sertifikası) sahip mühendislerden oluşan teknik destek ekibimizi aradığınız her an karşınızda bulursunuz. Teknik yetkinliği yüksek ekibimiz sayesinde ilk kontakta çözüm oranınız yüksek olur.
  • Yönetilen ve cihazsız yönetilen* ADSL internet hizmeti kapsamında bireysel ADSL hizmetinden farklı olarak teknik destek ekibimiz tarafından hattınız sürekli izlenir, kontrol altında tutulur ve sorunlar daha oluşmadan engellenir.
  • Hattınızdaki trafiği her an kontrol edebilirsiniz.
  • Yönetilen ve cihazsız yönetilen* hizmet türleri kapsamında sorunlarınıza uzaktan müdahaleyle çözüm bulunur. Uzaktan müdahale ile çözülemeyen sorunlarda ise saha ekibimiz yerinde müdahalede bulunur.
  • Yönetilen hizmet türü kapsamında cihazınızın arızalanması durumunda yenisiyle değiştirilir.
  • CCO (Customer Care Online): TurkNet’in online ara yüzü üzerinden faturalara, güncel SLA bilgilerine, destek kayıtlarına ve genel network durumuna kolayca ulaşabilirsiniz.

Toplu ADSL kullananlar
bu ürünleri de tercih ediyor

Ofisinizde TurkNet var mı?

Hemen altyapınızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale