100 MBPS'E KADAR FİBER HIZINDA İNTERNET 75,99 TL
BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!

75,99 TL'ye 100 Mbps'e kadar fiber hızında internet kampanyası limitli sayıda aboneye sunulacaktır. Şimdi başvurun fırsatı kaçırmayın!

Koşullar *
 
100 Mbps'e kadar fiber hızında internet bizde sadece 75,99 TL
Alsancak'a özel kotasız, taahütsüz internet
Hemen TurkNet'e gelin, internet için servet ödemeyin. Şimdi 480 TL'ye kadar cayma bedeli TurkNet'ten!
Üstelik beğenmezseniz ilk 30 gün içinde paranızın tamamını iade ediyoruz!
Ve 90 TL değerindeki Kurulum Hizmeti ücreti hediye!
TurkNet'i kullanıyorum ve çok memnunum. Biz online oyun severler için kotasız ve yüksek hızlı olması büyük avantaj. Kafam rahat olsun diyorsanız, TurkNet'i mutlaka deneyin.
@EnisKirazoglu

Alsancak’ta hangi sokaklarda Süper Hızlı İnternet var?

1136 Sk., 1438 Sk., Şair Eşref Blv., 1440 Sk., Kıbrıs Şehitleri Cad., Talatpaşa Blv., Şevket Özçelik Sk., 1388 Sk., 1389 Sk., 1390 Sk., 1391 Sk., Dr. Mustafa Enver Bey Cad., 1402 Sk., 1403 Sk., 1408 Sk., Ali Çetinkaya Bulvarı

GİZLİLİK VE KULLANIM KOŞULLARI

www.turk.net web sitesi TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli.

Sitemizi ziyaret ederken kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı beklemeden tüm içeriklerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden isim, soyisim, iletişim bilgileriniz (GSM numarası/e-posta), doğum tarihi bilgilerinizi kullanarak TurkNet ile iletişime geçmek ya da yeni bir abonelik başvurusu yapmak için verdiğiniz kişisel bilgileriniz TurkNet tarafından özenle korunur.

Bilgi güvenliğinizi korumak amacıyla Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi açısından kimse ile paylaşmamanızı ve kolayca ulaşılabilecek, güvenliği bulunmayan hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde TurkNet tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine ulaşabileceğiniz linkler bulunabilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtir, ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik ve güvenlik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 
TurkNet 100 Mbps'e Kadar Fiber Hızında İnternet Kullanıcı Yorumları
split.png
KOTA YOK
TAAHHÜT YOK
TurkNet Türkiye'de Netflix'e en hızlı bağlanan internet servis sağlayıcısı oldu*
* 2018 Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım aylarındaki veriler baz alınmıştır.
MEVCUT İNTERNET PAKETİNDEN VAZGEÇENLERİN CAYMA BEDELİNİ
480 TL'YE KADAR BİZ ÖDÜYORUZ
 
  • Piyasadaki benzer özellikli paketlere göre %25 değil, %50 değil, %75 daha ucuz internet!
  • Aylık 75.99 TL'ye 100 Mbps internete geçtiğinizde aylık kârınız = 69 - 214 TL arasında, yıllık (12 aylık) kârınız = 828- 2568 TL arasında olacak.*
  • Üstelik mevcut internet sağlayıcınızın taahhüt cayma bedelini 480 TL'ye kadar biz karşılıyoruz.
  • %100 Para İade Garantisi veriyor, memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız paranızı iade ediyoruz.
  • 90 TL değerindeki Kurulum Hizmeti ücreti hediye!
  • Fiyata dahil her yöne 1.000 dakika telefon!
* Hesaplamada sektördeki pazar payı sıralamasında ilk 3 operatör baz alınmıştır.
hiz.png
100 Mbps'e Kadar
TAHHÜTSÜZ İNTERNET

Santrale olan mesafeye göre 100 Mbps'e kadar download ve altyapınız ne destekliyorsa o kadar upload hızı sunuyor, üstelik beğenmezseniz paranızı 30 gün içinde iade ediyoruz.

kota.png
KOTA YOK
CAYMA BEDELİ BİZDEN

TurkNet'te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Üstelik, kısa süreliğine 480 TL'ye kadar taahhüt cayma bedeliniz bizden.

limited.png
SINIRLI SAYIDA ABONE
ACELE EDİN FIRSATI KAÇIRMAYIN
75,99 TL'ye 100 Mbps'e kadar kotasız interneti altyapı destekleyen sınırlı sayıda müşterimize sunabiliyoruz. Acele edin fırsatı kaçırmayın.
dijital-deneyim-sari.png
DİJİTAL HIZLI VE KOLAY
MÜŞTERİ DENEYİMİ

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden sizi bekletmeden her türlü destek talebinizi alıyor ve hızla çözüm için çalışmaya başlıyoruz.

TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL
section_2.jpg

+ Hangi bölgelerde Yüksek Hız var?

Şu an Alsancak ana merkez santral binasında cihazlarımız bulunuyor. 1136 Sk., 1438 Sk., Şair Eşref Blv., 1440 Sk., Kıbrıs Şehitleri Cad., Talatpaşa Blv., Şevket Özçelik Sk., 1388 Sk., 1389 Sk., 1390 Sk., 1391 Sk., Dr. Mustafa Enver Bey Cad., 1402 Sk., 1403 Sk., 1408 Sk., Ali Çetinkaya Bulvarı üzerindeki her lokasyona 100 Mbps'e kadar download hızını ve altyapının desteklediği maksimum upload hızını sağlayabiliyoruz.

+ Kampanya içeriği nedir?

TurkNet Super Hız bölgelerinde bulunan kullanıcılar, kotasız ve taahhütsüz olarak 100 Mbps'e kadar download ve altyapının desteklediği maksimum upload hızında interneti ve her yöne ayda 1.000 dakika telefon konuşmasını içeren Özgür İletişim paketinden ayda 75,99 TL'ye yararlanabiliyor.

+ Arkadaşını Getir bir ay ücretsiz internet kodum var nasıl kullanırım?

TurkNet'e web üzerinden abone olurken son adımdaki Promosyon Kodu kısmına kodunuzu girebilirsiniz. Ya da 0850 288 8081 numaralı Satış ve Başvuru Takip Hattı'nı aradığınızda karşınıza çıkan satış temsilcimizle bir ay ücretsiz internet kodunuzu paylaşabilirsiniz. Kodunuzu kullandıktan sonra eğer siz ve arkadaşınız faturalarını son ödeme tarihinden önce ödemişse ikinci ay için sizden ücret almayacağız. Ve size ikinci ay kullanımız için 0 TL ödemeli bir fatura göndereceğiz.

+ Yüksek hız bölgesindeyim. TurkNet'i ücretsiz deneyebilir miyim?

TurkNet Yüksek Hızlı interneti bir ay boyunca deneyebilir ve beğenmezseniz hizmet kullanım ve kurulum ücretini geri alabilirsiniz. TurkNet'ten modem aldıysanız ve 15 günlük cayma hakkı süreniz içinde hizmetinizi iptal ederseniz modem ücreti, modemi bize kutusuna zarar gelmeden eksiksiz olarak iade ettiğiniz taktirde size iade edilir. 15 günlük yasal cayma hakkından sonra TurkNet'i iptal ederseniz, modem ücreti size iade edilmez. Modeminizi herhangi bir operatörden hizmet alırken kullanabilirsiniz.

+ Abonelik başlangıcında başka hangi ücretleri görebilirim?

Abonelik başlangıcında tercihinize göre çıkabilecek birtakım ücretler var, aşağıda sıraladığımız bu ücretleri Beğenmezseniz Paranız İade kampanya kapsamı dışında tutuyoruz.

Lojistik Hizmet Bedeli (vergiler dahil 29 TL): Abonelik belgelerinizin kurye ile size teslim edilmesini ve aynı kurye ile bize geri gelmesini isterseniz ilk faturanıza bu ücreti yansıtıyoruz. Eğer belgelerinizi TurkNet’e kendiniz gönderirseniz, bu ücreti size yansıtmayız.

Modem ücreti (vergiler dahil peşin 349 TL, 3 taksitle 396 TL): VDSL hızında hizmet almak isteyen abonelerimizin VDSL2 uyumlu bir modeme sahip olmaları gerekiyor. Dilerseniz, TurkNet'e abone olurken ASUS DSL-AC51 model ADSL ve VDSL2 uyumlu modemimizi belirtilen fiyatlardan peşin ya da 3 taksitle satın alabilirsiniz. Ücreti, satın alma işleminiz sırasında kredi kartınızdan çekiyoruz ve taksitleri kredi kartı ekstrenize yansıtıyoruz.

 

Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %7,5 ÖİV) dâhildir.

Kampanya tarihine kadar geçerlidir.

Özgür iletişim hizmeti sınırsız bir hizmettir, adil kullanım kotası bulunmamaktadır, aboneler sınırsızca hızları düşmeden veri yükleme ve indirme işlerini gerçekleştirebilmektedir.

"Beğenmezseniz Paranız Aade" kampanyası web sitesinden ve çağrı merkezinden yapılan başvurularda geçerlidir. Bu kampanyadan yeni TurkNet abonesi olacak tüketici niteliğini taşıyan bireysel kullanıcılar yararlanabilir. Abonenin aktivasyon tarihinden itibaren 34. güne kadar aboneliğini iptal etmek istemesi halinde lojistik bedeli hariç tahsil edilen ilk fatura bedeli, yazılı iptal talebinin TurkNet’e ulaşmasına müteakip fesih işleminin gerçekleştirildiği tarihten 15 gün içerisinde abonenin ödemeyi yaptığı kredi kartına iade edilir. Paket dışı telefon görüşme ücretleri her halükarda aboneden tahsil edilir. TurkNet, paket dışı görüşme ücretlerini aboneye yapacağı iade tutarından mahsup etme hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 480 TL’lik kısmı, faturanıza 12 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Taahhüt cayma bedelinin 120 TL ve daha az çıkması halinde 6 taksit halinde faturaya indirim uygulanır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekmektedir.

Statik IP ücreti, vergiler dâhil 12 TL'dir.

Lojistik hizmet bedeli 29 TL’dir. Başvuru evrağını kendi gönderen abonelere yansıtılmaz. Başvuru evrağını TurkNet’in gönderdiği durumlarda Lojistik hizmet bedeli kredi kartından peşin tahsil edilir. Hizmetin teknik olarak verilememesi ve/veya abonenin cayma hakkını kullanması durumlarında lojistik hizmet bedeli abonenin ilettiği kredi kartına iade edilir. Hizmetin sunulması kapsamında verilecek kurulum hizmetinin bedeli vergiler dahil 90 TL olup abonenin ilk üç faturasına ayda 30 TL olarak yansıtılır. Kurulum Hizmeti ücret iadesi 15 günlük cayma hakkı ve 34 gün süren Beğenmezseniz Paranız İade kampanyası süresi içinde yapılan hizmet iptal işlemlerinde iade edilir. İkinci ve üçünya ay iptal edilen aboneliklerde Kurulum Hizmeti ücreti aboneye yansıtılır.

Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.

Özgür İletişim paketi kapsamında ADSL/ VDSL ve Telefon hizmetleriniz için bu hizmetlerin aktive edildiği tarihten itibaren, TurkNet'ten tek fatura alırsınız.

Aboneler, VDSL altyapısında mesafeye bağlı olarak TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.

Hizmetiniz kullanılabilir olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. İlk abone olduğunuzda, ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL/VDSL ön ödemeli, Telefon sonradan ödemeli bir hizmettir.

100 Mbps’ye kadar olan hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak VDSL2 hizmeti sağlanmaktadır. Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

Özgür İletişim Hizmeti kapsamında yapılan tüm aramalar, www.turk.net/telefon-tarifeleri/ adresinde belirtilen “Hesaplı Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

Turknet'in sunduğu hizmet paketinden yararlanılabilmesi için, paket içerisindeki hizmetlerin birlikte aktive edilebilmesi gerekir. Benzer şekilde ADSL/VDSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu TurkNet Özgür İletişim paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL/VDSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır.

TurkNet Özgür İletişim paketi kapsamında yalnız ADSL/VDSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse TurkNet Özgür İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL/VDSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL/VDSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).

Özgür İletişim Hizmeti taahhütnamesi imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TURKNET tarafından ödenerek, Abone'ye fatura edilecektir.

TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.