Mevcut Fiyatını Koruma Fırsatı TurkNet’te!

Yıl biter ama TurkNet’te güzel haberler bitmez! 30 Aralık’a kadar 10 aylık internet faturanızı peşin ya da taksitle ödeyin, taahhüt vermeden Mevcut Fiyatınızı Koruma avantajını yakalayın. Üstelik dilediğiniz zaman hizmetinizi iptal edip kalan ayların tutarını iade alabilirsiniz!

Mevcut Fiyatınızla Taahhütsüzlükten Ödün Vermeyin!

Mevcut Fiyatını Koruma avantajı ile taahhüt vermeden 10 ay boyunca hizmetinizi aynı fiyatla kullanın! Üstelik hizmetinizi dilediğiniz zaman iptal edebilir, henüz kullanmadığınız ve önceden ödemiş olduğunuz bedeli hiçbir kesinti olmadan geri alabilirsiniz. TurkNet klasik abonelik modeline de geçiş yapabilir, dünya hızında interneti istediğiniz ödeme yöntemiyle kullanabilirsiniz. 

Kolay ödeme seçenekleri sizinle

Mevcut hizmet fiyatınız x 10 ay şeklinde peşin ya da taksitle ödeyin, fırsatı kaçırmayın! Bu fırsattan yararlanmak için 10 aylık internet faturanızı kredi/banka kartı ile ister peşin ister 3 ay vade imkanıyla ödeyebilirsiniz. Ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı seçip faturanızı düşünmeden özgür internetin keyfine varın!

Son Başvuru Tarihi 30 Aralık!

Mevcut Fiyatı Koruma fırsatının kolaylıklar dolu dünyasına 15-30 Aralık tarihleri arasında katılabilirsiniz. Acele edin, 10 ay boyunca fiyatınız değişmeden, taahhütsüz internet ayrıcalığını yakalayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Mevcut Fiyatını Koruma fırsatına 15-30 Aralık 2022 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz.

Mevcut Fiyatını Koruma fırsatından Özgür İletişim ADSL ve VDSL kullanıcıları, Özgür İletişim Fiber kullanıcıları yararlanabilir. Daha detaylı bilgi için TurkNet Online İşlemler’e giriş yaparak katılıp katılamayacağınızı öğrenebilirsiniz!

Hayır, bu fırsat internet hizmetiyle birlikte; ses, statik IP, data hizmetlerini de kapsar. TurkNet üzerinden aldığınız tüm hizmetler bu fırsat kapsamında ücretlendirilecektir.

Ocak 2023 itibarıyla 10 ay boyunca geçerli olacaktır. 

Eğer engelli vb. indirimli paketlerimizden faydalanıyorsanız, sahip olduğunuz indirim mevcut ödeme planınız x10 olacak şekilde yansır. Yani indirim hakkınızı kaybetmezsiniz.

Mevcut Fiyatını Koruma Fırsatı Katılım Koşulları (15 -30 Aralık 2022)

 • Abone, Mevcut Fiyatını Koruma fırsatına katılarak, “Özgür İletişim Paketi” kapsamında kullandığı mevcut hizmetleri (internet, ses ve statik ip) için 10 aylık hizmet bedeline denk gelen tutarın kredi kartı ile ödemesi halinde, 1 Ocak 2023 itibariyle başlayacak kullanım döneminden başlayarak 10 ay boyunca internet, ses ve Statik IP’ye ilişkin sabit dönem ücreti ödemeden hizmet/hizmetlerden faydalanacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 
 • Tüketici, bu fırsata 15.12.2022-30.12.2022 tarihleri arasında kadar başvurabilir. Bu fırsat, işlem adımlarını başarı ile tamamlayan ilk 50.000 abone ile sınırlıdır. TurkNet başvuru tarihleri ile yararlanacak kişi sayısında değişiklik yapabilir. 
 • Abone, kredi kartı ile tek çekim ödeme yapabileceği gibi anlaşmalı bankalar aracılığıyla vade farksız 3 taksit imkanından yararlanabilir. 
 • Tüketici, 10 aylık fırsatın sonunda, fırsatın bittiği tarihteki güncel ücretten aylık olarak faturalandırılacaktır. 
 • Abone, ses hizmeti için tanımlanan paketi dışında paket dışı kullanım yapması halinde, paket dışı kullanım ayrıca faturalandırılacaktır. 
 • Abonenin, bağlantı ve/veya modem satışı kaynaklı taksitleri devam etmesi halinde, söz konusu ücretler ayrıca faturalandırılacaktır. 
 • Fırsattan faydalanan Tüketiciler, hizmeti kullanacağı dönemde, farklı ödeme planına geçme talebinde bulunamaz ve geçemez. 
 • Abone, mevcut paketine ek olarak ilerde sabit telefon, statik ip gibi diğer hizmetleri veya modem gibi TurkNet tarafından sunulan cihazları peşin veya taksitle satın alması halinde, söz konusu ürün ve hizmetlerin faturalandırma koşulları abonenin sözleşmesinde yazıldığı şekilde devam edecektir.  
 • Fırsattan, halen indirimli olarak hizmet (engelli tarifesi, arkadaşını getir uygulaması, müşteri memnuniyet ilkeleri kapsamında aboneye tanımlanan dönemsel faydalar hariç) alan aboneler faydalanamaz. Ayrıca, 10 Aylık Peşin Ödeme fırsatından daha önce yararlananlar ve Gigafiber altyapısı üzerinden hizmet alan aboneler ile 1 Mart 2022 tarihinden 19 Temmuz 2022 tarihi arasında yeni abonelik başvurusu yapıp hizmet almaya başlayan aboneler fırsata katılamayacaktır. TurkNet, Tüketici’nin fırsata katılma istediğinden abonenin fırsattan faydalanamayacağını tespit ettiği takdirde Tüketici’nin talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar.  
 • Gezgin internet hizmetinden faydalanan aboneler fırsattan yararlanamaz. 
 • “Arkadaşını Getir” kapsamında tanımlanan veya tanımlanacak diğer faydalar bu fırsatın sonra erdiği 10 aylık sürenin sonunu takip eden faturalandırma döneminden itibaren uygulanmaya başlanacaktır. 
 • Tüketicinin fırsata katıldığı paket dışında ileride temin edeceği diğer hizmetler (ses, kurulum, statik ip, vs…) ve ürünlerde(modem ve diğer cihazlar), ödemenin vadesinde gerçekleşmemesi halinde ilgili hizmet ve/veya ürüne ait olan hizmet kısıtlanabilir ve durdurulabilir.  
 • Tüketici mevcut paketi kapsamında kullandığı ses ve/veya statik ip hizmetini sona erdirmek istediği takdirde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. Bu kapsamda, 10 aylık bedel üzerinden ses hizmeti için 100 TL, statik ip için 149,90 TL dikkate alınarak kullanılmayan süreler için iade hesaplaması yapılacaktır. 
 • Abonelik Sözleşmesi’nin Tüketici tarafından sona erdirilmesi halinde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri, Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. İnternet hizmetinin sonlandırılma talebinde tüm hizmetler sonlandırılmış sayılacak olup bu maddede belirtilen hesaplama uygulanacaktır. 
 • Dondurma, nakil gibi Tüketici’nin geçici olarak hizmet alamadığı durumlarda, internet hizmetinin kullanılmadığı günlere denk gelen bedel, Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına hizmetin yeniden alınmaya başlandığı tarihi takip eden ilk ayın içerisinde iade edilecektir. 
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale