TurkNet'ten Daha Hızlısı Yok! (1)

nPerf hız testi servisi üzerinden 2021 yılının tamamını kapsayan hız testi sonuçlarına göre 2020’de olduğu gibi yine TurkNet’ten daha hızlısı yok! (1)

* Adresinizde sunulabilecek hızlar altyapı, coğrafi şartlar, şebeke yoğunluğu, kullanılan cihaz, bina konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. 100 Mbps üstü hızlar TurkNet GigaFiber bölgelerinde sunulmaktadır.

Neden nPerf hız testi sonuçlarında zirvedeyiz!

Zirvede olmamızın en büyük nedeni, kullanıcılarımıza hız için sınır koymayıp yüksek hızlı internet deneyimi sunmamız! Bu sayede TurkNet’liler Türkiye ortalamasının üzerinde hızlara sahip olabiliyorlar. Ayrıca abonelikten sonra altyapısında iyileştirme olan kullanıcılarımızın internetlerini yükselterek daha yüksek hız almalarını sağlıyoruz. En büyük amacımız tüm kullanıcılarımıza alabileceği en yüksek hızı sunmak!

TurkNet kullanıcıları interneti silip süpürüyor!

nPerf’ün 2021 sonuçları TurkNet’lilerin, 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz üzerinden internete bağlanmak, online oyun oynamak gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları, rahatlıkla yapabilen kullanıcılar olduklarını kanıtlıyor. En hızlı internet deneyimlerinden birini yaşamak için siz de altyapınızı sorgulayıp TurkNet’li olabilirsiniz!

Oyuncular için süper haber: TurkNet'te Ping Derdi Yok!

TurkNet, nPerf verilerine göre Türkiye’de sadece hız konusunda değil, aynı zamanda ping’te de zirvede! Düşük ping değeri ile rakiplerimizi geride bıraktık.

1

TurkNet GigaFiber altyapısı bulunan bölgeler için geçerlidir. İndirme ve yükleme hızları birlikte değerlendirilmiş, nPerf 2021 raporu ve Speedtest 2021 4. çeyrek verileri referans alınmıştır. Adresinizde sunulabilecek hızlar altyapı, coğrafi şartlar, şebeke yoğunluğu, kullanılan cihaz, bina konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. 100 Mbps üstü hızlar TurkNet GigaFiber bölgelerinde sunulmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale