Daha Hızlısı Yok!

Dünyanın en çok kullanılan, bağımsız hız testi platformu Speedtest tarafından açıklanan verilere göre 2022 yılının 2. ve 3. çeyreğinde Türkiye’de zirvedeyiz!

TurkNet’liler Neden Zirvede?

Speedtest, Ookla tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok kullanılan hız testi (speedtest) uygulamalarından bir tanesi. Her gün ortalama 10 milyon test yapılan bu platform, yılın her çeyreğinde ülke bazlı olarak hız listesi yayınlıyor. Ülkemiz ne yazık ki henüz istediğimiz seviyelerde değil. 100+ sıralardaki yerimizi çok yukarılara taşıyacağımıza inanıyoruz!

Biz yüksek hız tutkumuzla kullanıcılarımıza sınır koymadan, Gigabit’e varan hızlar sunuyoruz. Herhangi bir TurkNet’linin aboneliği süresince altyapısı iyileşirse hiç zaman kaybetmeden hemen hızını yükseltiyoruz. Bu sayede TurkNet hızı her zaman zirvede!

Yüksek Hız Tek Başına Yetmez!

Yüksek hızlar tek başına yeterli değil. Bu hızları nasıl kullandığınız da önemli. Yaptığımız birçok yatırım sayesinde sadece yüksek hızlar sunmuyor bu hızları kullanıcılarımızın en stabil şekilde kullanmasını da sağlıyoruz. Yüksek dalgalanmalar olmadan internetinizi özgürce kullanın istiyoruz!

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do