SABİT TELEFON HİZMETİ HAKKINDA SSS

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti nedir?

Ev ve işyerinizdeki sabit telefonlardan, ek bir cihaz kullanmadan ya da kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, yüksek ses kalitesi ve ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM) arama yapabilmenizi sağlayan bir TurkNet telefon hizmetidir. Sabit telefonunuza ait tek bir fatura olur ve bu fatura sadece TurkNet’ten gelir.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti nasıl çalışır?

Şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM dahil tüm aramaların, ön numara çevrilmeden, otomatik olarak TurkNet şebekesine yönlendirilmesi suretiyle çalışır.

Aradığım numarayı çevirmeden önce bir erişim numarası çevirmeli miyim?

Hayır. Sabit Telefon Hizmet'inden yararlanabilmek için herhangi bir ön numara tuşlamanız veya dialler (aramatik) gibi herhangi bir ek cihaz kullanmanız gerekmez.

Sabit Telefon Hizmeti almaya başladığımda telefon numaram değişecek mi?

Hayır. Sabit Telefon Hizmeti almak için yeni bir telefon numarası almanıza veya mevcut telefon numaranızı değiştirmenize gerek yoktur.

Sabit Telefon Hizmeti'nden faydalanmak için ek bir cihaz kullanmam gerekir mi?

Hayır, herhangi bir ek cihaz kullanmanız gerekmemektedir.

Sabit Telefon Hizmeti kullanılarak hangi GSM şebekeleri aranabilir?

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti ile mevcut olan tüm GSM operatörleri aranabilmektedir.

Sabit Telefon Hizmeti ile yurtdışındaki GSM operatörleri aranabilir mi?

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti ile yurtdışındaki tüm GSM operatörleri de ekonomik fiyat avantajı ile aranabilmektedir.

Sabit Telefon Hizmeti ile arama yaparken sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Sabit Telefon Hizmeti ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya musterihizmetleri@turk.net adresine e-mail atarak iletebilirsiniz.

Sabit Telefon Hizmeti ile şehiriçi aramalarda da fiyat avantajı sağlayacak mıyım?

Evet, her yöne yaptığınız tüm aramalarınızı (şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramaları) Sabit Telefon Hizmeti ile uygun fiyatlı TurkNet tarifesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TurkNet Türkiye'de hangi bölgelerde telefon hizmeti hizmet vermektedir?

TurkNet tüm Türkiye'de sabit telefon hizmeti vermektedir.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti kimler için idealdir?

Sabit telefon kullanan, tüm aramalarında tasarruf etmek isteyen, hesabını bilen tüm kişi ve kuruluşlar için idealdir.

Fatura ödemelerini nasıl yapacağım?

Sabit Telefon Hizmeti aboneliğinize ait ödemeleri kredi kartı ve banka havalesi yolu ile yapabilirsiniz. Ödeme noktaları için tıklayınız . Online İşlem Merkezi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek de ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. Online İşlem Merkezi'ne giriş yapmak için tıklayın.

Telefon görüşmelerinin detayları internet üzerinden takip edilebiliyor mu?

Online İşlem Merkezi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek görüşme detaylarınıza istediğiniz an online olarak ulaşabilirsiniz. Online İşlem Merkezi'ne giriş yapmak için tıklayın.

Bu avantajlı fiyatları nasıl sağlayabiliyorsunuz?

Konusunda uzman ekibimiz, gün geçtikçe gelişen altyapı teknolojimiz ve verimli iş süreçlerimiz sayesinde siz Sabit Telefon Hizmeti abonelerimize yüksek görüşme kalitesini ekonomik fiyatlar üzerinden sunabilmekteyiz. TurkNet, 1996 yılından bu yana telekomünikasyon alanında faal olan, Altyapı ve A-tipi STH Lisansları'na sahip bir yeni nesil telekom operatördür. Firma olarak verdiğimiz A-Tipi dahil olmak üzere tüm telekomünikasyon hizmetlerimiz, T.C. Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı çalışan resmi ulusal telekom regülatörü olan Telekomünikasyon Kurumu'nun lisanslaması dahilindedir.

Sabit Telefon Hizmeti tarifelerini nereden öğrenebilirim?

Ucuza Konuşturan Tarife için tıklayınız.

Sabit Telefon Hizmeti aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, ne yapabilirim?

TurkNet Müşteri Hizmetlerini (0850 2888080) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini 0 212 216 55 60 numaralı faksa göndererek yapabilirsiniz.
Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Hem dilekçeniz işleme alındığında hem de iptal işlemlerinizle ilgili adımlarda size de bilgilendirme yapılacaktır.
İptal talep dilekçeniz bize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde iptal işlemlerinizi tamamlama yükümlülüğümüz olduğu için, ileri tarihli iptal taleplerinizi işleme alamamaktayız.


buraya html kodu gelir