TURKNET KİMDİR?

TurkNet kimdir?

1996 yılında, en yeni teknolojileri ve kendi geliştirdiği yöntemleri uygulayarak, ülkemizde internet hizmeti vermek amacıyla kurulmuş, yenilikçi bir iletişim şirketidir. Bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olan TurkNet bireylere ve kurumlara kendi geliştirdiği uygulamalarla, üstün kaliteli iletişim hizmetleri sunmaktadır. TurkNet, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgasını kullanan yüksek kalitede, güvenilir, telefon, internete erişim, özel sanal ağ (IP MPLS, VPN), bulut, veri merkezi ve barındırma hizmetleri Türkiye’nin her bölgesinde halkımızın hizmetindedir. Yerel, ulusal ve uluslararası ağımızı genişleten, yedekli fiber optik kablo tesisi için yatırımlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Her yıl ciddi boyutlarda büyüyen TurkNet, Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasındadır.

TurkNet Yaklaşımı

Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede, sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, kendi geliştirdiğimiz katma değer yaratan ekstra servislerimiz, sürekli destek ve yüksek kalite standardımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, hizmetimizi kullanan kurumların rekabet gücünü artırmaya destek olmaya devam edeceğiz. Gelirimizin önemli bir kısmını yeni servisler yaratmak için Ar-Ge faaliyetlerimize ayırıyor ve böylece iletişim yazılımlarının Türkiye’de geliştirilmesine de katkıda bulunuyoruz.

TurkNet altyapısı hakkında bilgi verir misiniz?

Ülkemizde, binalarımıza bakır kablo üzerinden gelen hatlar yerleşik operatöre aittir. Fiber kablo üzerinden gelen hatlar TurkNet, Yerleşik Operatör veya diğer operatörlere aittir. Bina içi bakır kablolar ise, bina sahibi tarafından tesis edilmiştir. İnternet ve telefon hizmetlerinde, hizmet kalitesini etkileyen en önemli parametre, güçlü bir altyapı ve bu altyapının iyi yönetilmesidir. TurkNet kendi kurup yönettiği ve sürekli olarak izlediği altyapısı ile kullanıcılarına, sorunsuz hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Size nasıl ulaşabiliriz?

Bize, 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimiz ve online platformlar üzerinden 7x24 ulaşabilirsiniz.

TurkNet nerelerde hizmet veriyor? Bulunduğum il/ilçemde hizmet alabilir miyim?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, TurkNet’den hizmet alabilirsiniz. Size TurkNet hizmeti verebilmemiz için otuduğunuz binanın ev telefon kablo altyapısının bulunması yeterlidir.

TurkNet’li olmanın avantajı nedir?

İnternet hizmetinizde TurkNet ayrıcalığı ile aldığınızda sahip olacağınız dört önemli avantaj bulunmaktadır;

• İnternet ve ses hizmetlerini tek faturada alma kolaylığı
• Kendi altyapısı ile hızlı, kesintisiz ve kaliteli hizmet
• Memnun edici müşteri deneyimi
• Ezber bozan uygulamalar ve avantajlar


buraya html kodu gelir