TaahhütSayar Kolaylığı TurkNet’te!

Başvurunuz alındı
Taahhüt bitiş tarihinizi faturalarınızda görebilir ya da mevcut servis sağlayıcınızı arayarak öğrenebilirsiniz.
Formu tamamlamadığınızda, TurkNet'in avantajlarını anlatmak için sizi en fazla iki hafta içinde bir defaya mahsus arayacağız. Bu sürede TurkNet'li olmazsanız, tüm kişisel verilerinizi imha edip sizinle tekrar başvuru yapana kadar iletişim kurmayacağız.

Aydınlatma Metni

TaahhütSayar Nedir?

Taahhüdünüzü Biz Sayalım, Avantajları Hemen Yakalayın!

1000 TL’ye Kadar Cayma Bedeli TurkNet’ten

Sınırsız, 1000 Mbps'e Kadar Hız Sizinle!

Sıkça Sorulan Sorular

TaahhütSayar’la, taahhüdünüz bitmesine yakın size ulaşıp içeriği az, fiyatı yüksek bir pakete davet etmek isteyenlerin tekliflerini değerlendirmek durumunda kalmazsınız. Ayrıca, mevcut operatörünüzün ilk birkaç ay için uygun fiyat sunup daha sonrasında yüksek bir fiyata düşük hızlı ve az içerikli bir paket için iki yıl daha taahhüt istemesine de hazırlıklı olursunuz.

TaahhütSayar uygulamasından yararlanmanız için tek yapmanız gereken formu doldurmak. Sonrasında size dönem dönem taahhütle ilgili önemli bilgiler göndereceğiz. Ayrıca taahhüdünüzün bitmesine yakın sizi arayacağız ve TurkNet’e davet edeceğiz. Davetimizi kabul ederseniz, hemen başvurunuzu yapmanızı sağlayacağız. Sizin adınıza tüm işlemleri yürüterek, hizmetinizin TurkNet’e taşınmasını sağlayacağız.

Hizmetinizi iptal ederek TurkNet’e başvurduğunuzda mevcutta size ayrılmış port olmadığından yeniden port tahsisi, saha dolabına ve evdeki ankastre kutusuna müdahale gerekebilir. Bu nedenle Başka operatörden TurkNet’e geçiş yapmanın en kolay ve hızlı yolu mevcut hizmetinizi kapattırmadan hemen TurkNet’e başvurmak ve sonrasında TurkNet’in sizin adınıza tüm operatör değişiklik işlemlerinizi yürütmesini sağlamak. Bu şekilde olan geçişlerde, santralde ve saha dolabında sizin adınıza ayrılmış port ve gereken her şey hazır olur. Sadece 5 dakikada portunuz diğer operatörden TurkNet’e tanımlanır. En kısa sürede internetiniz neredeyse hiç kesilmeden sadece modem ayarlarınızı TurkNet kullanıcı adı ve şifrenizle değiştirerek TurkNet’e geçişiniz tamamlanır.

Üstelik henüz taahhüdünüz bitmediyse telaşlanmayın! Çünkü biz cayma bedelinizi 1000 TL’ye kadar karşılıyoruz.

TurkNet olarak altyapınızın desteklediği en yüksek hızı sınırsız olarak sunuyoruz. Eğer altyapınız 1000 Mbps’ye kadar hızı destekliyorsa bu hızı aynen evinize getiriyoruz. Yani ne hız alacağınızı adresinizdeki altyapı belirliyor.

Örneğin liste fiyatı 300 TL olan bir paketten 140 TL’ye iki yıl taahhüt yaptırdığınızı ve beşinci ay memnun kalmadığınız için hizmetinizi sonlandırdığınızı düşünelim. Bu durumda aylık size sağlanan 160 TL indirim kullandığınız ayla, yani beşle çarpılır. Bu bedele, başta size hediye olduğu söylenen aktivasyon ücreti ve bunun gibi bazı ek bedeller eklenir. Ayrıca modem aldıysanız onun da güncel liste fiyatı cezanıza eklenir.

Evet, mevcut operatörünüzde telefon numarası kullanıyorsanız, aynı telefon numarasını kullanmaya devam edeceksiniz. Bazı operatörler fiber hizmet verdikleri yerlerde VOIP teknolojisi üzerinden telefon hizmeti veriyorlar. Böyle bir hizmet kullanıyorsanız telefon numaranızı TurkNet’e taşıyamayabiliriz, o zaman size yeni bir numara tahsis ederiz.

Hizmetimizden memnun kalmazsanız, bir ay içinde vazgeçerek ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Böylece cebinizden hiçbir ücret ödemeden TurkNet’i denemiş olursunuz. Ayrıca, taahhütsüz bir hizmet sunduğumuz için dilediğiniz zaman hizmetinizi herhangi bir sebeple kapatabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale