TurkNet Yeni Abonelik Rehberi

Yüksek Hızlı İnternet, Tek Fiyat: ₺399,90

Dünya standartlarında internetle tanışmak için daha fazla beklemeyin! Hemen TurkNet’li olun, 1000 Mbps’ye kadar taahhütsüz özgür internetin tadını çıkarın. Üstelik evde internetiniz varsa iptal ettirmeden hızlıca TurkNet’e geçin, yerleşik operatör altyapısında kurulum ücreti ödemeyin. 

TurkNet Aboneliğinin Avantajları Nelerdir?

TurkNet’li olduktan sonra sizi bambaşka bir internet deneyimi bekliyor. Geleceğin internetini bugünden deneyimlemek için TurkNet aboneliği avantajları ile tanışın. TurkNet başvuru işlemlerinden sonra avantajlarla beraber dünya kalitesinde internetin tadını çıkartın.  

TurkNet Aboneliği İçin Nereden Başvurulur?  

“TurkNet nereden başvurulur?” sorusu için dijital çözümler bulduk! TurkNet’li olmak için tek yapmanız gereken altyapı sorgulama sayfamızdan bulunduğunuz adresin altyapısını sorgulamak ve online olarak TurkNet abonelik başvurusu yapmak.

Dilerseniz 0850 288 80 81 üzerinden bize ulaşarak abonelik başvurunuzu yapabilirsiniz.

TurkNet Abonelik İşlemleri İçin Ne Gereklidir? 

Bunun için adresinizde TurkNet altyapısı olması ve tabii ki TurkNet’li olmak istemeniz yeterli :slight_smile: Bunun için altyapı sorgulama yapmalı ve eğer altyapınız bulunuyorsa TurkNet abonelik başvurusu işlemlerini başlatabilirsiniz.  

TurkNet Aboneliği Nasıl Yapılır? 

Dijital müşteri deneyimi ile TurkNet abonelik işlemlerini yerinizden kalkmadan tamamlayabilirsiniz. İster online kanallar ister müşteri temsilcisi üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra belgelerinizi kuryenin size getirmesini isteyip imza işlemlerini halledebilirsiniz. Dilerseniz kargo ücreti ve ıslak imza gerekmeksizin dijital kimlik doğrulama ile yaklaşık 3 dakika içinde e-Devlet üzerinden onayınızı verebilirsiniz.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken TurkNet Online İşlemler üzerinden kimlik fotoğrafınızı yüklemek. TurkNet yeni abonelik işleminizden hemen sonra gerekli durumda ekiplerimiz sizden randevu alarak internetinizi sizin için kuracaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Eğer evinizde mevcut internet yoksa, abonelik başvurusundan sonra, hemen yeni hat tesisi işlemleri başlatılır. Birkaç gün içinde operatör yetkilileri hattınızı binanızdaki ankastre kutusuna tanımlar ve işaretler. Fiziksel bağlantılarından sonra size ulaşarak randevu alırız. Randevu saatinde evinize size imzalatacağımız belgelerle birlikte geliriz ve kurulum yapılır. Eğer Dijital Kimlik Doğrulama yöntemini seçtiyseniz, kargo süreci olmaksızın onayınızı e-Devlet üzerinden verebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin tamamlanması bulunduğunuz bölgedeki altyapıya göre değişiklik gösterebilir. 3-5 gün arasında işlemlerinizi tamamlanır. Dönemsel olarak bu süreçlerin uzunluğu değişiklik gösterebilir.  

TurkNet yeni abonelik başvurusu tamamen ücretsizdir. TurkNet’in özgür internetini kullanmak için ücretsiz bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

TurkNet aboneliği aylık mı yapılır?” diye merak ediyorsanız, buna “evet şeklinde yanıt verebiliriz.  Çünkü TurkNet aboneliği tamamen taahhütsüzdür. Siz sadece memnun olduğunuz sürece bu hizmeti kullanırsınız. Memnun kalmazsanız hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Sadece kullandığınız ayların faturasını öder, iptal durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Aboneliğinizi bir kere yaptıktan sonra her ay yenilemeniz gerekmez. Siz iptal edene kadar aboneliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Hem taahhütsüz internet hem de sabit fiyat garantisi isterseniz, 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile tanışabilirsiniz.  

TurkNet’te taahhüt yok! Tamamen özgür internet deneyimi sizi bekliyor. KullanıcılarınTurkNet aboneliğinin süresi ne kadardır?” sorusuna; TurkNet abonelik süresi, siz ne kadar isterseniz o kadardır şeklinde cevap verebiliriz. İnternet hizmetinizi iptal etmek istediğiniz zaman ise herhangi bir taahhüt cayma bedeli ödemezsiniz.

İnternet bağlatmak istediğiniz adreste TurkNet GigaFiber ve Özgür İletişim Fiber 100 altyapısı bulunuyorsa tamamen ücretsiz fiber modemi evinize getiriyoruz. Hizmetinizi kullandığınız süre boyunca ücret talep etmiyoruz.

Evet, kurulum hizmet ücreti ₺600 (3 ay x ₺200). Dilerseniz abonelik başvurusunun son adımında seçili bankaların kredi kartları ile 6 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz. Eğer GigaFiber altyapısına sahipseniz, kurulum bedeli 12 ay boyunca 50 TL olarak faturaya yansır.

TurkNet GigaFiber altyapısı her geçen büyümeye devam ediyor. Yatırımlarımızı artırıyor, ülkemizin her noktasına dünya standartlarında internet götürmek için çok çalışıyoruz. Şu an için İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Tekirdağ ve Kocaeli’nde altyapımız bulunuyor. Eğer bölgenize TurkNet GigaFiber gelsin istiyorsanız GigaFiber İstiyorum sayfamız üzerinden talebinizi bırakabilirsiniz.

Bölgenizde TurkNet GigaFiber olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız hemen altyapı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Açık adres bilgilerinizi girerek adresinizde hangi hızlarda internet sunabildiğimizi tüm detayları ile görebilirsiniz.

Ülkemizin her noktasına TurkNet GigaFiber altyapısını götürmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Siz de eğer bu süreci hızlandırmak istiyorsanız hemen GigaFiber İstiyorum sayfamız üzerinden talebinizi bırakabilirsiniz. Hatta eğer mahallenizdeki komşularınız da talep oluşturursa süreçler daha da hızlanabilir.

Altyapı sorgulama yaptıktan sonra bölgenizde TurkNet GigaFiber bulunuyorsa, varsa evinizde kullandığınız hizmeti iptal ettirdikten sonra TurkNet abonelik adımlarını tamamlayabilirsiniz. Cayma bedelinizin ₺1.000 kadar olan kısmını biz karşılıyoruz. Başvurunuzun ardından kurulum ekiplerimiz en hızlı şekilde adresinize gelerek TurkNet GigaFiber’in kurulum işlemlerini tamamlıyor.

Evet. TurkNet GigaFiber altyapısında hizmet süresi boyunca gigabit hızları destekleyen modem dahil!  Modem arama derdi olmadan ve son teknoloji modem ile hizmetinizi en yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber’e başvuru yaptıktan sonra işlemlerinizi hızlandırmak için Dijital Kimlik Onayı’nı seçmeyi unutmayın! Böylece sadece birkaç dakika içerisinde TurkNet aktivasyon işlemleriniz tamamlanır ve TurkNet modem kurulumu aşamasına geçilir. Bu aşamada ekiplerimiz sizden randevu alarak en kısa sürede kurulum için adresinizi ziyaret ederler. Dönemsel olarak bazı gecikmeler yaşansada “TurkNet kaç günde bağlanır?” sorusunun cevabı; 3-5 iş günüdür.

“TurkNet’e nasıl abone olunur?” diye merak ediyorsanız ilk önce altyapı sorgulama yapmanız gerekiyor. Adresinizde çıkan sonuca göre mevcut internetinizi iptal etmenize gerek kalmadan direkt başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparak başka operatörden TurkNet’e geçiş çok kolay.  

TurkNet GigaFiber bölgesinde bulunuyorsanız, mevcut hizmetinizi iptal ettirerek TurkNet’e başvuru yapabilirsiniz.

TurkNet’inTurkNet cayma bedeli ödüyor mu” sorusuna harika bir cevabı var! Evet, mevcut internet hizmetinizde taahhüttünüz devam ediyorsa, cayma bedelinizin TurkNet GigaFiber’de ₺1.000’ye kadar diğer altyapılarda ise ₺240’ye kadar olan kısmını biz karşılıyoruz! 

TurkNet abonelik adımı tamamlandığında aktivasyon süresi dönemsel olarak bu süreçlerin uzunluğu değişiklik gösterebiliyor. TurkNet aktivasyon süresi ortalama 3-5 gündür. Güncel internet bağlantı bilgisini buradan alabilirsiniz. TurkNet abonelik süreci takibi için TurkNet Online İşlemler  ya da çağrı merkezimizi de kullanabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale