Şimdi onlar da TurkNet'li

Sizi de çok özel internet kampanyaları ile TurkNet’e bekliyorlar!

Ahmet Sonuç / Jahrein

Bir süre Youtube’a içerik üreten Jahrein, 2013 yılından bu yana Twitch’te yayın yapmaya devam ediyor. Twitch Türkiye’de en fazla izleyiciye ulaşan kişiler arasında yer alan Jahrein, yayınlarında birçok farklı türden oyunlar oynuyor. Jahrein’in TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Can Sungur / Yakın Evren

Yayıncılık dünyasına Twitch ile başlayan Can Sungur, şu an aktif olarak Facebook Gaming’de yayınlarına devam ediyor. Aynı zamanda Youtube kanalını da aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Can Sungur’un TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Tuna Akşen / Pintipanda

Küçüklüğünden beri oyunlarla arası iyi olan Tuna Akşen, hem Youtube’a içerik üretiyor hem de Facebook Gaming’de yayın yapıyor. Pintipanda’nın TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Batuhan Bozkan / Videoyun

Youtube’a içerik üreterek oyun dünyasına atılan Batuhan Bozkan sonrasında yayın yapmaya da başladı. Şu an yayınlarını Twitch üzerinden yapmaya devam ediyor. Videoyun’un TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Mete Özbey / Easter Gamers

Twitch’te yayın yaparak oyun dünyasına atılan Mete Özbey, şimdi de Facebook Gaming’de yayınlarını sürdürüyor. Easter Games’in TurkNet’e özel sınırsız internet kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do