Duyurular - TurkNet Kurumsal

2 Temmuz 2021

Ar-Ge 250 Listesindeyiz!

TurkNet, bu sene de Turkishtime tarafından hazırlanan Türkiye’nin Ar-Ge harcaması en yüksek 250 şirketi listesinde yer aldı.

2020 yılında Telekomünikasyon sektöründe AR-GE’ye en fazla harcama yapan şirketler arasında 6.sırada yer aldık. Ar-Ge çalışmalarımız ile telekom sektöründeki tüm ezberleri bozmaya devam ediyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızı anlattığımız raporu linkten indirebilirsiniz.

3 Mayıs 2021

Türkiye’nin en iyi işvereni seçildik

Bu yıl Great Place to Work sertifikamızı aldık ve ilk kez katıldığımız Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasına göre Türkiye’nin En İyi İşvereni seçildik. Gururluyuz! Değerlendirmeleri ile bize bu gururu yaşatan, bu başarının asıl sahibi tüm ekibimizi kutluyoruz. Birlikte ezberleri bozmaya, en hızlı en özgür olmaya devam.

30 Mayıs 2021

Kariyer ve Gelişim Zirvesi 2021 etkinliği

30 Mayıs’ta Marmara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Kariyer ve Gelişim Zirvesi 2021 etkinliğindeydik.

Genel Müdürümüz Cem Çelebiler’in kendi kariyer yolculuğunu anlattı, TurkNet’teki ezber bozan yaklaşımlarımızdan bahsetti. İnsan Kaynakları ekibimiz mülakata hazırlık konusunda tavsiyeler aktardı, bir katılımcı ile örnek mülakat gerçekleştirdi.

10 Mayıs 2021

IT Forum CxO etkinliği

21 Nisan’da online gerçekleşen IT Forum CxO etkinliğinde Genel Müdürümüz Cem Çelebiler’in katıldığı “CxO’nun bakış açısıyla Dijital Dönüşüm Stratejileri: Dijital İnovasyon ve Kurumsal Girişicilik” panelini buradan izleyebilirsiniz.

Panelde “Bir CEO dijital dönüşüme nasıl rehberlik etmeli? Dijital teknolojiler firmalar tarafından nasıl kullanılmalı? Dijital çağda çevik bir iş nasıl oluşturulur?” gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

13 Nisan 2021

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı’nda Genel Müdürümüz Cem Çelebiler İnternet Altyapısı Paneli’ne katıldı.

10 Nisan 2021

En Düşük Hız 1 Gbps!

2021 yılının ilk çeyreğinde tüm kurumsal TurkNet fiber müşterilerimizin download hızını ek ücret almadan 1 Gbps’e yükselttik. TurkNet kurumsal fiber’de en düşük hız 1 Gbps!

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale