Nasıl TurkNet'li olurum?

Nasıl TurkNetli olurum?

1.000 Mbps’ye kadar Hız, ₺399,90

Sizin için gereksiz bütün aşamaları kaldırdık, sadece 3 adımda tamamlanan ve tüm bu adımları Online İşlem Merkezi’nden takip edebileceğiniz kolay abonelik süreci tasarladık! TurkNet’ten memnun kalmazsanız ilk 30 gün içerisinde paranızı %100 iade ediyoruz.

Abonelik sürecinizi canlı olarak Online İşlemler veya Mobil Uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Nasıl TurkNetli olurum?

Evde İnternet Olmadan Nasıl TurkNet’li Olunur?

1. adım

Abonelik Onaylama Yöntemini Seçin

Buradan veya 0850 2887744 numaralı hattan abonelik başvurunuzu yapın. Net uzmanlarımızla yapacağınız görüşmede ya da online başvuru esnasında size sunulacak olan “kurye ile kimlik doğrulama” ya da “dijital sözleşme onayı” yöntemini seçin. Kurye ile kimlik doğrulama yöntemiyle kurye ekibimiz sizi arasın ve randevu saatinizde kuryemiz belgelerinizi getirip imzanızı alsın. Dilerseniz, dijital sözleşme onayı yöntemini seçerek SMS/e-mail yoluyla iletilen işlem linki ile e-Devlet’e ulaşın. e-Devlet üzerinden abonelik belgelerinizi ıslak imza olmadan onaylayın.

2. adım

Hattınızı Talep Edelim

Yerleşik operatöre binanıza giden kablolar üzerinde yeni bir data hattı tanımlaması için talep göndeririz. Yerleşik operatör yetkilileri, binanıza gelip ankastre kutusundaki (binaya gelen bütün iletişim kablolarının ortak durduğu yer) kablolardan birini sizin hattınız için tanımlar ve işaretler. Bize hattın hazır olduğu bildirilir.
3. adım

İnternetinizi Kuralım

Kurulum ekiplerimiz, sizden randevu alır. Sözleştiğiniz saatte evinize gelerek modeminize kadar olan bağlantıyı yapar. Modeminizi kurar, kablosuz ağ ayarlarınızı tanımlar. İnternetinizin çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Eğer e-Devletten abonelik evraklarınızı onaylamadıysanız kurulum ekipleri belgelerinizi getirip imzanızı alır.

Kurulum Hizmeti hakkında ayrıntılı bilgileri  burada bulabilirsiniz.

İnternetiniz kullanıma açılmadan bize para ödemezsiniz!

Kullanıcılarımızın %90’ı 5 gün içinde internete kavuşuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Bizde taahhüt yok, memnun kaldığınız ya da ihtiyacınız olduğu sürece bizimle kalın istiyoruz. Bu yüzden ileride olur da herhangi bir sebepten hizmetinizi sonlandırmak istediniz, hiçbir ceza ve sürprizle karşılaşmadan bunu yapabilirsiniz. Hatta paranızın tamamını iade ediyoruz. Biz buna Özgür İletişim diyoruz.

Alabileceğiniz hız santrale olan uzaklığınıza, size ulaşan şebekenin ve ev içi tesisatınız kalitesine, kullandığınız modeme ve internet yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Alabileceğiniz hızı buradan sorgulayabilirsiniz.

İnternetinizi kullanmaya başlamanız genelde belgeleriniz eksiksiz olarak bize ulaştıktan sonra, beş, altı gün içinde gerçekleşiyor. Mevcut operatörünüzde kullandığınız hizmeti önce kapattırıp sonra bizden yeni bir hat talep ederek başvurmak yerine mevcut hizmetinizi kapatmadan TurkNet’e taşırsanız daha da hızlı TurkNet’li olabilirsiniz. Hem de kurulum ücreti ödemeden ücretsiz olarak TurkNet’e geçiş yapabilirsiniz.

Evet, internet hizmetinize ek olarak telefon hizmeti de alabilirsiniz. Telefon hizmetimizin içinde “her yöne (yurt içi cep, yurt içi sabit, 444’lü ve 3 haneli özel servis numaraları ve Uluslararası Kademe 1 ülkeleri) ayda 1.000 dakika konuşma” bulunuyor. Bu hizmeti faturanıza ek ayda ₺34,90’ye alabilirsiniz. Telefon hizmetini paketinize eklediğiniz takdirde faturanız “internet + telefon” olarak gelecektir.
Bu 1000 dakika ile Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, Japonya ve daha birçok ülkedeki sabit telefonları arayabilirsiniz. Tam liste için buraya göz atabilirsiniz. Tam liste için buraya göz atabilirsiniz.

Örneğin 15 Haziran’da abone oldunuz. 18 Haziran’da hizmetiniz açıldı. İlk fatura döneminiz 18 Haziran – 18 Temmuz olur. 18 Haziran’ı takip eden birkaç gün içerisinde faturanız size ulaşmış olur.

Evet, telefon şebekesinin olduğu her yerde yani Türkiye’nin 81 ilinde, bütün ilçe ve ADSL, VDSL hizmeti olan belde ve köylerinde hizmet veriyoruz.

Size tamamen taahhütsüz bir hizmet sunuyoruz. Memnun kalmazsanız ne zaman olursa olsun herhangi bir cayma bedeli ödemeden hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. Hizmetiniz başladığı tarihten itibaren, ilk 30 gün içerisinde beğenmezseniz paranız %100 iade! 

*

01.06.2023 – 30.09.2023 tarihleri arasındaki veriler esas alınmıştır. TurkNet Özgür İletişim 16-35-50-75-100 (ADSL/VDSL) bakır altyapı teknolojileri hesaplamaya dahil edilmemiş olup yalnızca TurkNet GigaFiber ve TurkNet Özgür İletişim Fiber altyapı başvuruları esas alınmıştır. İnternetini ve/veya telefonunu TurkNet’e taşıyan abonelerin (churn in) önceki operatör onay süreleri mevcut süreyi uzatabilir.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale