TurkNet GigaPartner ile Gigalaşan İşler 

Güçlü altyapımız ve yenilikçi çözümlerimizle iş ortaklarımızın başarılarına güç katıyoruz. Ülkemizin önde gelen şirketleri ile çıktığımız bu yolculukta biz onlara GigaPartner’larımız dedik ve geleceği birlikte şekillendirdik. 

Gigalaşan İşler | Number 1 Medya Grubu

Number1 Genel Müdürü Sedat Kebabcı, TurkNet’in gigabit hızının ofis hayatını nasıl kolaylaştırdığını, takipçilerine nasıl daha hızlı ulaştıklarını tüm detaylarıyla anlattı.

GigaPartner’larımıza Özel Yazılar 

Siz de işiniz gigalaşsın ve başarılarınız katlanarak artsın istiyorsanız bu süreçte size ilham olacak blog yazılarımıza mutlaka göz atın.

Günümüzde, müşterilerin beklentileri yükseldikçe, işletmeler de rekabet avantajını korumak ve büyümek için yenilikçi yöntemlere başvurmak…

Günümüzde dijital dünyaya ayak uydurmak, bir markanın başarılı bir şekilde büyümesi ve marka bilinirliğini artırması için kaçınılmaz bir adım.

GigaPartner’larımız İçin Ürün ve Hizmetlerimiz 

İnovasyon, dijital dönüşüm ve rekabetin hızla arttığı günümüz iş dünyasında şirketlerin işlerini gigalaştıran ve başarıya götüren ürün ve hizmetlerimiz. 

Gigabit internet 

İşini dünya standartlarına çıkarmak isteyen şirketler, 1.000 Mbps download ve upload hızında Gigabit internet ile performanslarını artırırlar. 

Veri merkezi

Uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanan TurkNet Veri Merkezi’nde sunuculara en ideal ortam sağlanır. 

Erişim

Türkiye’nin tüm illerinde güvenli ve ölçeklenebilir erişim seçenekleri ile şirketlere en doğru bağlantı çözümleri sunulur.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale