Beğenmezseniz Paranız İade

Kotasız, gerçek sınırsız yüksek hızlı interneti en iyi fiyatla sunan paketimize ve dijital müşteri deneyimimize güveniyoruz. TurkNet’i taahhütsüz olarak satın aldıktan sonra, hiçbir şart ve ekstra koşul olmadan aboneliğinizi bir ay içinde sonlandırıp paranızı geri alabilirsiniz.
 
 
begenmezseniz-paraniz-iade.jpg
TurkNet’i nasıl deneyebilirsiniz?

Aldığınız hizmetten sonuna kadar memnun kalmanız bizim olmazsa olmazımız. Bu yüzden memnun kalmazsanız TurkNet’i, hizmetinizin aktif hale getirildiği günden itibaren 30 gün süreyle, koşulsuz şartsız iptal edebilirsiniz. İptal başvurunuzdan sonra eğer bize o güne kadar bize internet ve telefon hizmetinizle ilgili herhangi bir ödeme yaptıysanız, bu kapsamda yapmış olduğunuz ödemeleri size 10 gün içinde iade ediyoruz. Yapmadıysanız, ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Böylece internet hizmetiniz için hiçbir ücret ödemeden TurkNet’i deneyimleme şansını size sunuyoruz. 30 gün içinde gerçekleşen iptal işlemlerinde Kurulum Hizmeti ücreti de size yansıtmıyoruz.

TurkNet’e nasıl abone olabilirsiniz?

TurkNet’e buradan ya da 0850 288 80 81’i arayarak hemen abone olabilirsiniz. Başka bir operatörden geçiş yapıyorsanız, hizmetinizi kapatmadan TurkNet’e başvurmanızı öneriyoruz. TurkNet’e geçiş ile ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Evinizde internet ve telefon olmadan TurkNet’e abone olmak istiyorsanız, bu sayfadan bilgi alabilirsiniz. Aboneliğiniz belgeleriniz bize eksiksiz olarak ulaştıktan sonra ortalama bir hafta içerisinde aktif hale getirilir. Faturalandırma, hizmetinizi kullanmaya başladığınız günün ertesi günü başlar.

Memnun kalmazsanız hizmetinizi nasıl iptal edebilirsiniz?

Hizmetinizi 30 gün deneme süresi içerisinde iptal etmek isterseniz. İptal dilekçenizi, önlü-arkalı T.C. Kimlik Kartı fotokopiniz ile bize 0212 216 55 60 numaralı faksımızdan ulaştırmanız gerekiyor. (Bu devirde faks mı olur demeyin, yasal zorunluluktan dolayı faks ile dilekçenizin bize ulaşması gerekiyor.) Faksınız bize ulaştığında, size SMS ile bildirim yapacağız. Sonrasında sizi arayarak son kez sesli onayınızı alacağız. Onayınızdan sonra 7 gün içerisinde hizmetiniz kapatılacak. Ancak, iade işleminiz için faksınızı bize gönderdiğiniz günü dikkate alacağız. Para iadesi için hizmetiniz kullanıma açıldıktan sonra 30 gün içerisinde iptal dilekçenizin olduğu faksınızı bize göndermeniz yeterli. İptal işlemi konusunda ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Paranızı nasıl iade edeceğiz?

TurkNet ön faturalamalı bir hizmet ve faturalandırma, hizmetinizin açıldığı günün ertesi günü başlıyor. Örneğin 15 Haziran’da hizmetiniz açıldı. Size Temmuz başında, Haziran ayındaki 15 günlük kullanımınızı ve Temmuz ayında kullanacağınız internet hizmetini kapsayan iki ayrı fatura göndereceğiz. (Bu sadece ilk ay için geçerli, daha sonraki ay başlarında sadece kullanacağınız ayın faturasını o ayın başında göndereceğiz.)

Örneğimize devam edelim. Hizmetinizi kullandınız, oldu ya beğenmediniz ve bize 11 Temmuz’da iptal dilekçenizi gönderdiniz. Ancak, bundan önce ilk faturalarınız çıktı ve ödeme yaptınız. (Ödeme yapmadıysanız faturalarınızı ödemenize gerek yok.)

Biz iptal dilekçenizi işleme alacağız. İptal işlemi bittikten sonra 15 gün içerisinde kredi kartıyla veya banka kartı ile ödeme yaptıysanız kartınıza, diğer yöntemlerle ödeme yaptıysanız bize iptal dilekçenizde bildireceğiniz IBAN numarasına, Özgür İletişim paketi kullanımı, kullandıysanız Kurulum Hizmeti ile ilgili ödemelerinizi size iade edeceğiz. TurkNet’e aboneliğin en kolay yolu her zaman web üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile abone olmak. Bu şekilde abone olmak, hem hizmetiniz devam ettiği sürece faturalarınızı otomatik olarak ödemenizi sağlıyor hem de Beğenmezseniz Paranız İade kampanyası ile TurkNet’ten ayrılmak istediğinizde, para iadesinin IBAN numaranızı bize göndermeden, kolayca gerçekleşmesini sağlıyor.

Arkadaşını Getir gibi kampanyalarla gelenlere para iadesi yapılıyor mu?

Beğenmezseniz Paranız İade kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemiyor. Arkadaşını Getir ya da aktif herhangi bir indirim sağlayan kampanya ile abone olan müşterilerimize 30 gün içinde para iadesi yapmıyoruz. Ancak bu müşterilerimiz hizmet başladığı tarihten itibaren 15 gün içinde cayma haklarını kullanarak hiçbir ücret ödemeden hizmetlerini iptal edebilir. Kurulum Hizmeti ücreti cayma hakkı içinde yer almıyor, bu yüzden iade edilmiyor.

Kurulum Hizmeti ücreti iade ediliyor mu?

Evet, Kurulum Hizmeti para iade kampanyasına dahil. Aboneliğinizi 30 gün içerisinde iptal ettirdiğiniz taktirde, Kurulum Hizmeti ücretini size iade ediyoruz. İade kampanyası, telefon hizmeti için yaptığınız paket dışı kullanımlarınızı, evinizde iç tesisat dışında kablo çekimi yapıldıysa ekstra yapmış olduğunuz kablolama ücretini, bizden modem aldıysanız onun ücretini ve kullandıysanız lojistik hizmet bedelini (abonelik belgelerini size TurkNet’in göndermesi ve geri alması hizmeti) kapsamıyor ve bu ücretler iade edilmiyor.

1.000 dakika her yöne kampanyası dışında kalan görüşmelerin tutarı iade ediliyor mu?

Hayır, kampanya kapsamında sadece Özgür İletişim paketi kapsamında olan internet ve telefon hizmeti ücreti iade ediliyor. 1.000 dakika konuşma paketi dışında kalan kullanımlarınız varsa, bunlar için size çıkarılan ücreti iade etmiyoruz. Her yöne 1.000 dakika ile detaylı bilgiyi ve nereleri arayabileceğiniz numaraları burada bulabilirsiniz.

Modem ücreti iade ediliyor mu?

Hayır. Abone olurken TurkNet’ten modem satın aldıysanız modem ücreti size iade edilmez. Modeminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?
TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL*
* Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar, ayda 10 TL farkla 85,99 TL’ye sunulmaktadır.
Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet'te 60 TL.
Üstelik kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan başvurularda sadece 30 TL!
section_2.jpg