Zyxel modem ile evinizin interneti şimdi daha güçlü!

Zyxel modem ile internet keyfi başlasın

Daha iyi bir internet deneyimi yaşamanız mümkün! Bunun için ihtiyacınız olan, TurkNet hızını tam kapasite kullanmanızı sağlayacak bir modem.(1) Bu yüzden en iyi internet deneyimi için tüm TurkNet’lilere son teknolojiye sahip Zyxel modem sunuyoruz!

Zyxel VMG3625-T50B modemi kısa bir süreliğine,  kredi/banka kartına peşin 950 TL’ye satın alabilirsiniz.

TurkNet’liyseniz aşağıdaki “Hemen Modem Satın Alın” butonu ile kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Henüz TurkNet’li değilseniz de aşağıda yer alan “Modemli Aboneliğinizi Başlatın” butonu ile hem TurkNet’li hem de Zyxel modem sahibi olabilirsiniz. Modeminizi satın alma işleminden sonra ücretsiz bir şekilde evinize gönderiyoruz.

Kablosuz

Mükemmel WiFi performansı

Kesintisiz Dolaşım

2x2 antenlerle daha geniş kapsama alanı

1 Gbps'e kadar fiber hız desteği

TurkNet Zyxel VMg8623-T50B Modem Kurulumu

Daha iyi bir internet deneyimi yaşamanız mümkün!

Her Bağlantı Türüne Uygun Modem

Zyxel VMG3625-T50b modem, hem ADSL hem VDSL hem de ETH (Fiber) bağlantı türünü destekliyor. Aktif kullandığınız ADSL destekli internetiniz, daha sonrasında VDSL’e ya da ETH (Fiber)’a dönüşse bile yeniden harcama yapmanıza gerek kalmadan aynı modemi aynı verimlilikle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Daha Geniş Kapsama Alanı

2×2 gömülü antenleri sayesinde standart modemlere göre çok daha geniş bir kapsama alanı sunan Zyxel, wifi deneyiminizi mükemmel hale getiriyor. Aynı zamanda sahip olduğu AC teknolojisi ile de daha yüksek bant genişliği sağlarken verilerin aktarımını da çok daha hızlı hale getiriyor. Eski teknolojilere sahip modemlere kıyaslandığında daha fazla anten ve sahip olduğu son teknolojilerle TurkNet hızını tam kapasite kullanmanızı sağlıyor!

Oyun Severlere Yönelik Modem

AC1200 olarak derecelendirilen Zyxel VMG3625-T50b, 5 GHz üzerinde 867 Mbps ve 2,4 GHz üzerinde 300 Mbps hıza ulaşıyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için dört farklı ağ ve eşzamanlı, gecikmesiz, düşük ping süreli akış sunuyor. Oyun deneyimleri için de çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ve Beamforming gibi performans artırıcı özelliklere sahip çift bantlı kablosuz ağ bulunuyor. Ayrıca, dört ayrı kablosuz ağ oluşturma özelliği, video izlemek, veri indirmek veya misafirler için özel ağların tanımlanmasına da yardımcı oluyor.

İndiriminizi unutmayın !

Taahhüt cayma bedelinizi 1000 TL’ye kadar ödeyebilmemiz için taahhüt bozma faturanızın aslını ya da kopyasını Online İşlemler veya Mobil Uygulama üzerinden bize göndermeyi unutmayın. Kontrol ettikten sonra, 1000 TL’ye kadar cayma bedelinizi taksitlerle faturanıza indirim sağlayarak üstleneceğiz. Kampanyamız hem veri (internet) hem de ses (telefon) hizmeti taahhüt cayma bedelini kapsıyor.

Teknik Özellikler

Zyxel modem teknik özellikleri

Özellik
Açıklama
Ürün Kategorisi

AC1200 tam AC performansı, 300+867 Mbps

Desteklenen Kablosuz Ağ Teknolojileri

802.11 b/g/n/ac 2.4 GHz, 300 Mbps
802.11 a/n/ac 5 GHz, 867 Mbps

Router/Modem Özellikleri

IEEE 802.1D transparent bridge & basic spanning tree
PPPoE (RFC 2516)
PPPoA (RFC 2364)
MAC encapsulation routing/IPoE
Network Address Translation (NAT)
NAT virtual server (port forwarding)
DHCP client/server/relay with DHCP option 43/60/61/125
DNS proxy/dynamic DNS
Static/Policy route
IGMP v1, v2, v3
IPv4/IPv6

LED Göstergesi

Güç
WAN
Internet
LAN
WLAN-2.4G/WPS
WLAN-5G/WPS
Telefon

Düğmeler

Güç Düğmesi
Reset Düğmesi
WPS Düğmesi
WLAN Düğmesi

Çalışma Frekansı

2.4 Ghz / 5 Ghz

Yönetim

Web/HTTP: SSH veya Telnet üzerinden giriş

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Modem kurulumunuzu yapabilmeniz için detaylı bir video hazırladık. Yukarıdaki sayfada izleyebileceğiniz gibi isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=-51lhTeofVA&t=23s linkinden de izleyebilirsiniz.

Modem kurulumu veya herhangi bir ayarı yapmak için Zyxel modem arayüzüne ulaşmanız gerekiyor. Bunun için de internet tarayıcınıza 192.168.1.1 yazabilirsiniz. Açılan sayfada sizden kullanıcı ve parola soracaktır. Bu bilgilere modeminizin arka yüzünden ulaşabilirsiniz.

Modem arayüz şifresini değiştirmek istiyorsanız eğer giriş yaptıktan sonra karşınıza yeni şifre oluşturma ekranı gelir. Buradan değiştirebileceğiniz gibi sonrasında da ayarlar bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Almak zorunda değilsiniz tabii ki. Ama internet kullanıcıları için her zaman önerdiğimiz şey düzenli olarak modemi yenilemeleri gerektiğidir. Eski teknoloji ile internete bağlanmaya çalışırsanız performans kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca kablosuz bağlantı alanları eski modemlerde daha dar olabiliyor. Bu da “benim bazı odalarımda internet çekmiyor” sorununa yol açabilir. Dolayısıyla eğer modeminiz yeni bir modemse gerekli değil. Ama iki üç senedir kullandığınız bir modemi değiştirmekte yarar var.

1

Ürün şu an stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu nedenle geçici bir süre için modem satışını gerçekleştiremiyoruz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do